Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Siatkarki ŁKS Łódź z nowym sponsorem

Siatkarki ŁKS Łódź z nowym sponsorem

Wygląda na to, że siatkarki ŁKS mogą być spokojne o swój byt. Prezes sekcji Marek Urbaniak podpisał kontrakt z Pocztą Polską, która stała się głównym sponsorem drużyny.

Wygląda na to, że siatkarki ŁKS mogą być spokojne o swój byt. Prezes sekcji Marek Urbaniak podpisał kontrakt z Pocztą Polską, która stała się głównym sponsorem drużyny. Jeżeli działacze zdążą załatwić niezbędne formalności, od sobotniego meczu w nazwie zespołu obok ŁKS pojawi się właśnie Poczta Polska.

Grające obecnie w II lidze siatkarki ŁKS są liderkami swojej grupy i zapowiadają powrót do serii B I ligi. Uzyskiwane rezultaty wskazują, że cel ten podopieczne trenera Aleksandra Klimczyka zrealizują.Stabilność finansowa na pewno pomoże nam w realizacji sportowego zadania – powiedział Marek Urbaniak, prezes sekcji siatkówki ŁKS. – Pomoc Poczty Polskiej zapewni nam spokojne dokończenie rozgrywek, a po ewentualnym awansie do wyższej klasy rozgrywek, na budowanie silnej drużyny, która będzie w stanie powalczyć o wysokie cele i zaspokoić oczekiwania kibiców.

* Na jak długo została podpisana umowa?

Uzgodniliśmy zasady dłuższej współpracy, ale obecna umowa ważna jest do końca kalendarzowego roku. W styczniu usiądziemy do opracowania nowego sponsorskiego kontraktu między naszą sekcją i Pocztą Polską.

* Kibice siatkarek ŁKS mogą zatem z optymizmem patrzeć w przyszłość.

Myślę, że tak. Powiało optymizmem. Pozyskanie głównego sponsora powinno nam pomóc w znalezieniu kolejnych, wspierających naszą sekcją firm. Bardzo ważne jest, że udało nam się wyjść z zadłużeń. W chwili obecnej nie mamy żadnych zobowiązań do zawodniczek czy firm.

Najbliższy II-ligowy mecz siatkarki ŁKS rozegrają w sobotę (4 grudnia) o godz. 18:30 w hali przy al. Unii 2. Rywalkami będą zawodniczki AZS Uniwersytet Warszawski.

źródło: Express Ilustrowany

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności

Więcej artykułów z dnia :
2004-12-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved