Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Turniej o Puchar Burmistrza Gminy Praga Południe

Turniej o Puchar Burmistrza Gminy Praga Południe

W Warszawie spotkali się siatkarze amatorzy z całego kraju, by rywalizować w pierwszym ogólnopolskim Turnieju o Puchar Pana Tomasza Kozińskiego - burmistrza stołecznej gminy Praga Południe.

W Warszawie spotkali się siatkarze amatorzy z całego kraju, by rywalizować w pierwszym ogólnopolskim Turnieju o Puchar Pana Tomasza Kozińskiego – burmistrza stołecznej gminy Praga Południe. W przepięknej hali przy ulicy Saskiej zjawiło się dziewięć zespołów z różnych zakątków Polski. Wśród nich była również reprezentacja Strefy Siatkówki.

Turniej obywał się w formule dwudniowej. Pierwszego dnia zespoły rywalizowały w trzech grupach. Wśród graczy można było dostrzec wielu byłych, świetnych zawodników, oglądanych jeszcze całkiem niedawno na ligowych parkietach – najbardziej rozpoznawalną postacią był trener kadry kobiet Ireneusz Kłos.Wszystkie mecze stały na bardzo wysokim poziomie sportowym, emocji nie brakowało, a walka toczyła się o każdy punkt. W wielkim finale spotkały się drużyny Cefarmu Warszawa i ZM Jan Walentynowicz Malbork. Zwycięsko z tej rywalizacji wyszedł Cefarm, w barwach którego doskonałe spotkanie rozegrał Grzegorz Szewczyk (komisarz PLS), wybrany na najlepszego rozgrywającego turnieju i główny sprawca całego zamieszania.

Po grach sobotnich zawodnicy spotkali się na siatkarskim party. Była okazja do rozmów o siatkówce, spotkania osób z siatkówką związanych zawodowo na codzień i integracji środowiska.

Turniej pokazał, iż w Warszawie można zorganizować świetną siatkarską imprezę. Nie zabrakło ani poziomu sportowego, ani dobrej zabawy. Uczestnicy zgodnie uznali, że był to jeden z najlepszych turniejów amatorskich na jakich dane im było zagrać. Wielkie brawa należą się organizatorom, oraz sędziom zawodów – głównym arbitrem był Pan Cezary Matusiak.

Końcowe wyniki turnieju:

1. Cefarm Warszawa

2. ZM Jan Walentynowicz Malbork

3. Atak Elbląg

4. Smoki Kraków

5. Nexteam Warszawa

6. Obcy Łódź

7. Invatec Warszawa

8. Strefa Siatkówki

9. AZS Akademia Medyczna Warszawa

Imprezę wsparli:

Urząd Dzielnicy Praga Południe w Warszawie, Stowarzyszenie Weteranów Siatkówki, PZPS, PLS, CF Cefarm, Chiniewicz – częsci samochodowe, Door Poland, TTW Opex, MAAP, MIST – trofea sportowe, Puls Biznesu.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności

Więcej artykułów z dnia :
2004-11-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved