Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Nafta Gaz Piła – Energa Gedania Gdańsk 3:0

Nafta Gaz Piła – Energa Gedania Gdańsk 3:0

Sobotni wieczór był bardzo szczęśliwy dla licznie zgromadzonych w Pile kibiców Nafty. W spotkaniu trzeciej kolejki serii A kobiet, Nafciarki odniosły drugie zwycięstwo w tym sezonie, pokonując 3:0 Gedanię Gdańsk.

Sobotni wieczór był bardzo szczęśliwy dla licznie zgromadzonych w Pile kibiców Nafty. W spotkaniu trzeciej kolejki serii A kobiet, Nafciarki odniosły drugie zwycięstwo w tym sezonie, pokonując 3:0 Gedanię Gdańsk. Mecz należał do bardzo zaciętych i wyrównanych. Obie drużyny miały lepsze i gorsze momenty.

Set pierwszy to kontrolowana gra obu ekip. Dużo błędów własnych spowodowało grę punkt za punkt, do tego czytelna gra Izy Bełcik na rozegraniu w drużynie Nafty i wygrana gospodyń wisiała na włosku. Ostatecznie jednak dzięki uporowi i konsekwencji set wygrywają siatkarki z Piły 25:23.Drugi set rozpoczął się ponownie od gry „błąd za błąd”. Początkowo przeważają gdańszczanki, ale znów na krótko. Po pierwszej przerwie technicznej do głosu dochodzą gospodynie i mimo pojawiających się błędów wygrywają tą partię 25:20.

Trzeci set to powtórka drugiego. Dużo błędów własnych w obu ekipach. Nafciarki niesione głośnym dopingiem konsekwentnie grając do końca wygrywają tego seta 25:22 (choć końcówka była bardzo nerwowa) i cały mecz 3:0.

Podsumowując całe spotkanie, należy zauważyć, że obie drużyny popełniły dużo błędów własnych. Szwankował również odbiór i momentami rozegranie.

Nafta Gaz Piła – Energa Gedania Gdańsk 3:0 (25:23, 25:20, 25:22)

Zobacz również:

Wyniki i tabela serii A kobiet

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności

Więcej artykułów z dnia :
2004-10-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved