Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Przed piątą kolejką serii B I ligi mężczyzn

Przed piątą kolejką serii B I ligi mężczyzn

Mecz Gwardii Wrocław z Chemikiem Bydgoszcz można uznać za najbardziej interesująco zapowiadające się spotkanie piątej kolejki serii B I ligi mężczyzn. Obie drużyny zapowiadały przed sezonem walkę o awans do ekstraklasy i obie zawodzą swoich kibiców.

Mecz Gwardii Wrocław z Chemikiem Bydgoszcz można uznać za najbardziej interesująco zapowiadające się spotkanie piątej kolejki serii B I ligi mężczyzn. Obie drużyny zapowiadały przed sezonem walkę o awans do ekstraklasy i obie zawodzą swoich kibiców. Być może po meczu we Wrocławiu dowiemy się, która z nich rzeczywiście będzie się liczyła w czołówce serii B, a która walkę o awans skończy na szumnych zapowiedziach.

Lider, zespół Jadaru Radom zagra w Gliwicach z beniaminkiem, drużyną AZS Politechnika Śląska. Najrówniej grająca w lidze drużyna Jadaru z pewnością prowadzenie będzie chciała utrzymać i wszystko wskazuje na to, że jej się uda. Mający tylko punkt mniej w tabeli siatkarze Jokera-Śniezki Piła zagrają z innym beniaminkiem ligi, Moderatorem Hajnówka. Drużyna z Podlasia jest nieobliczalna i z pewnością nie będzie to dla pilan łatwy mecz.Mający bardzo dobry start Orzeł Międzyrzecz zagra na własnym parkiecie z drużyną prowadzoną przez Waldemara Wspaniałego, GTPS Gorzów Wlkp. Faworytów tego spotkania należy upatrywać w gorzowianach, ale to Orzeł jest wyżej w tabeli, czym zaskakuje wszystkich siatkarskich ekspertów. Mecz z GTPS z pewnością zweryfikuje siłę beniaminka z Międzyrzecza.

W dole tabeli w ten weekend dwa spotkania. Rezerwy bełchatowskiej Skry podejmują u siebie zespół SPS Zduńska Wola. Goście, borykający się z plagą kontuzji, będą mieli ogromne problemy ze zwycięstwem w Bełchatowie i najprawdopodobniej pozostaną w dole tabeli jeszcze długo. W Wołominie tamtejszy KPS zagra z akademikami z Opola. Wszystko wskazuje na to, że drużyna, która w tym meczu przegra, również będzie miała ogromne problemy z opuszczeniem miejsc zagrożonych spadkiem.

Pauzować będzie drużyna BBTS Bielsko-Biała, która w tym terminie miała rozegrać spotkanie z Avią Świdnik.

Zobacz także:

wyniki i tabela serii B I ligi mężczyzn

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności

Więcej artykułów z dnia :
2004-10-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved