Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > W zaległym meczu AZS Politechnika uległ Skrze

W zaległym meczu AZS Politechnika uległ Skrze

Politechnika przegrała zaległy mecz inaugurujący sezon w Warszawie. Niektórzy fachowcy jeszcze przed sezonem przyjmowali zakłady, ile - jeśli w ogóle - meczów przegra Skra w lidze. Wystarczy bowiem popatrzeć na kadrę bełchatowskiej ekipy, by za sukces uznać już choćby ugranie z nią seta.


Politechnika przegrała zaległy mecz inaugurujący sezon w Warszawie.

Niektórzy fachowcy jeszcze przed sezonem przyjmowali zakłady, ile – jeśli w ogóle – meczów przegra Skra w lidze. Wystarczy bowiem popatrzeć na kadrę bełchatowskiej ekipy, by za sukces uznać już choćby ugranie z nią seta. Piotr Gruszka, Robert Szczerbaniuk, Andrzej Stelmach i Krzysztof Ignaczak nie musieli się wczoraj wysilać.– Zaczęli na pierwszym biegu, a że my im zbytnio nie przeszkadzaliśmy, spokojnie wrzucili dwójkę i tak niemalże dojechali z nami do końca. – komentował Felczak.

Najbliżej sukcesu było w pierwszej partii (22:22). Goście wybronili jednak atak Krzysztofa Niedzieli, a na koniec zablokowali Tomasza Kowalczyka. Później jeszcze wiele razy gracze Politechniki trafiali na bełchatowski mur. Pocieszające jest tylko to, że warszawscy gracze wracają do zdrowia i pojawia się ich na boisku coraz więcej. Coraz więcej na Obozową przybywa także kibiców. Organizatorzy po raz pierwszy rozstawili wzdłuż boiska trybuny, które podobnie jak miejsca na balkonach zostały wypełnione niemal w całości. To kolejny dowód, że popyt na siatkówkę w Warszawie jest duży.

AZS POLITECHNIKA WARSZAWA – SKRA BEŁCHATÓW 0:3 (22:25, 21:25, 22:25).

– Nie zamierzam startować w konkursie na trenera reprezentacji Polski – stwierdził Krzysztof Felczak, w którym wielu kibiców upatrywało kandydata na pierwszego szkoleniowca drużyny narodowej. – Muszę jeszcze odrobić swoje lekcje w lidze i pokazać, co jestem wart. Hasło „nigdy nie mów nigdy” nadal jednak obowiązuje – dodał stołeczny trener, rozwiązując drugą zagadkę wczorajszego dnia.

Zobacz również:

Wyniki i tabela PLS

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności

Więcej artykułów z dnia :
2004-10-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved