Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > nasze drużyny > Strefa Siatkówki rusza na turniej znów do… Krakowa

Strefa Siatkówki rusza na turniej znów do… Krakowa

Po tygodniowej przerwie zespól siatkarzy Strefy Siatkówki znów odwiedzi „gród Kraka”. W ubiegłym tygodniu rywalizowaliśmy na hali Wisły. Niestety, nie był to dla nas turniej udany. Po losowaniu okazało się, iż znów w jednej grupie zagramy z odwiecznym rywalem - Smokami z Krakowa. Tym razem z grupy mógł awansować tylko jeden zespół.

Solidarnie zarówno my i Smoki wygraliśmy wszystkie mecze po 2:0 i o wyjściu z grupy miało zadecydować bezpośrednie starcie. I cóż – padł idealny remis 1:1 (20:25; 25:20), co dało awans Smokom, które w pozostałych spotkaniach uzyskały troszkę więcej małych punktów. Ostatecznie to oni wygrali cały turniej, a nasze spotkanie obserwatorzy zgodnie uznali za przedwczesny finał. W opinii wielu osób, byliśmy zdecydowanie najlepszymi drużynami całego turnieju.

W ostatnią niedzielę Strefa Siatkówki grała w składzie:Adrian (rozegranie); Sznicer oraz Stępel (środek); Kubelek, Rutek, Fros, Jacekk, który dojechał na ostatni mecz (przyjęcie, atak).

Już jutro (sobota, 23 październik) Strefa znów zawita do Krakowa. Tym razem wystąpimy na turnieju organizowanym przez TKKF Apollo. Swój udział zapowiedziała również damska drużyna Strefy.

Panów reprezentować będą:

Rutek, Fros, Rege, Jacekk, Szymon (tak tak tym razem nie u Smoków a u nas :), Adrian, Stępel, Emil.

Turniej odbędzie się na hali sportowej w szkole HUTY im. T.SENDZIMIRA ul. ZŁOTA JESIEŃ 2 w Krakowie (a dokładniej w Nowej Hucie). Rozpocznie się o godzinie 8, natomiast zespoły Strefy Siatkówki ruszą do boju w samo południe. Dokończenie turnieju w niedziele.

Zapraszamy serdecznie. Kolejny turniej już 7 listopada na Wiśle, tym razem pod organizatorskim okiem Bogusia Pieruckiego.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
nasze drużyny

Więcej artykułów z dnia :
2004-10-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved