Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Przed 2. kolejką PLS

Przed 2. kolejką PLS

Od soboty do środy będą rozgrywane mecze drugiej kolejki Polskiej Ligi Siatkówki. Na plan pierwszy wysuwa się spotkanie mistrza Jastrzębskiego Węgla z wicemistrzem PZU AZS Olsztyn, które odbędzie się w niedzielę.

Od soboty do środy będą rozgrywane mecze drugiej kolejki Polskiej Ligi Siatkówki. Na plan pierwszy wysuwa się spotkanie mistrza Jastrzębskiego Węgla z wicemistrzem PZU AZS Olsztyn, które odbędzie się w niedzielę.„Każde rozstrzygnięcie w tym meczu jest możliwe – powiedział kierownik wyszkolenia w Polskim Związku Piłki Siatkowej, Andrzej Warych. – Jeżeli chodzi o tzw. nazwiska to znacznie lepiej pod tym względem prezentuje się zespół z Olsztyna.”

Barw tego klubu bronią byli lub obecni reprezentanci Polski i Niemiec – Paweł Zagumny, Michał Bąkiewicz, Michał Ruciak, Marcin Nowak i Mark Siebeck.

„Jednak w porównaniu z poprzednim sezonem mniej zmian zaszło w drużynie mistrza kraju i ten fakt przemawia na korzyść gospodarzy” – dodał Andrzej Warych.

Spotkanie AZS-u Politechniki Warszawa ze Skrą Bełchatów zostało przełożone z soboty na środę ze względu na udział tej ostatniej w rozgrywkach Pucharu CEV.

Zobacz:

Program drugiej kolejki PLS

źródło: onet.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności

Więcej artykułów z dnia :
2004-10-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved