Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Dawid Murek kandydatem na najlepszego sportowca

Dawid Murek kandydatem na najlepszego sportowca

Już po raz 70. wystartował Plebiscyt "Przeglądu Sportowego", "Tempa" i TVP1 na 10 Najlepszych Sportowców Polski. W czwartek organizatorzy ujawnili nazwiska trzydziestki kandydatów. Wśród nich znalazł się Dawid Murek.

Już po raz 70. wystartował Plebiscyt „Przeglądu Sportowego”, „Tempa” i TVP1 na 10 Najlepszych Sportowców Polski. W czwartek organizatorzy ujawnili nazwiska trzydziestki kandydatów. Wśród nich znalazł się Dawid Murek.

Procedura wybierania najlepszych sportowców Polski została podzielona na dwa etapy. Pierwszy rozpocznie się 15 października i zakończy 5 listopada, kiedy ze zgłoszonej trzydziestki pozostanie dwudziestka kandydatów. Głosować będzie można za pośrednictwem kuponów i SMS-ów. Ostatni kupon zostanie wydrukowany 24 grudnia, a głosowanie zakończy się 3 stycznia 2005 roku. Dziesiątkę najlepszych sportowców Polski poznamy 8 stycznia, podczas uroczystej Gali w Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki, a laureaci spotkają się na tradycyjnym Balu Mistrzów Sportu.W gronie kandydatów nie mogło zabraknąć mistrzów olimpijskich z Aten – Otylii Jędrzejczak, Roberta Sycza z Tomaszem Kucharskim oraz Roberta Korzeniowskiego. – Po igrzyskach w Atenach gratulowali nam sponsorzy, działacze, znajomi – powiedział Tomasz Kucharski. – Miejsce w plebiscycie jest nagrodą od kibiców, a dla nas informacją czy spełniliśmy ich oczekiwania.

Główną nagrodą dla sportowca będzie Citroen C4 VTS, dla Czytelnika, który przyśle kupon – Citroen C2. Oba zostały ufundowane przez sponsora oficjalnego, firmę Citroen Polska. Głównym sponsorem Plebiscytu jest PKO Bank Polski. Sponsorem jest też Hotel Jan III Sobieski, w którym odbyła się konferencja otwierająca Plebiscyt.

źródło: wirtualnemedia.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności

Więcej artykułów z dnia :
2004-10-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved