Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > SPS Zduńska Wola ze zwycięstwem i nowym sponsorem

SPS Zduńska Wola ze zwycięstwem i nowym sponsorem

SPS Zduńska Wola wygrał swój pierwszy mecz w serii B w I lidze. Bohaterem spotkania został Marcin Laskowski. Kibice w Zduńskiej Woli cieszyli się z wygranej, a także z podpisania umowy z nowymi sponsorami. Czyżby nadeszły lepsze dni dla siatkówki w Zduńskiej Woli?

Pierwszy set sobotniego spotkania SPS Zduńska Wola z KPS Wołomin był porównaniem dwóch zespołów o podobnych możliwościach. W drugiej części tej odsłony na prowadzenie wyszli goście, jednak gospodarze nie darowali tego seta i doprowadzili do zwycięstwa.

Drugi set rozpoczął się od prowadzenia SPS Zduńska Wola, lecz nie na długo. Wołomin szybko wyrównał, a później wyszedł na prowadzenie. Wielkie wrażenie zrobił pod sam koniec zawodnik SPS-u Laskowski, który zagrał dwa asy serwisowe. Należy też wspomnieć, że przez cały set popisywał się znakomitą zagrywką, jak i blokiem.

Trzeci set to ciągły remis. Od stanu 4:4, aż do 19:19. Później SPS wyszedł na prowadzenie i zakończył tę partię zwycięstwem. Znów najlepszy okazał się Laskowski. Partia czwarta, to powtórka seta trzeciego.

SPS Zduńska Wola – KPS Wołomin 3:1 (25:23, 24:26, 25:22, 25:20)

Skład SPS-u: Marcin Laskowski, Krzysztof Bas, Radosław Szymczak, Krzysztof Domagała – grający trener, Krzysztof Kusztelak, Michał Kobierecki, Maksymilian Paszak (libero).

Jest jeszcze jedna ważna informacja, która zadowoli wszystkich kibiców SPS Automark Zduńska Wola. Automark, ponieważ została podpisana umowa ze sponsorem firmą Automark, ale to nie wszystko, bo już w środę w Warszawie zostanie podpisana umowa z Pocztą Polską. Będzie to duży zastrzyk pieniędzy, który pozwoli na rozwój drużyny, co było jeszcze kilka tygodni temu niemożliwe.