Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Puchar Polski > Kto zagra w PP kobiet?

Kto zagra w PP kobiet?

fot. archiwum

Siatkarki KPSK Stal Mielec nadal czekają na decyzję PZPS o dopuszczeniu ich do rozgrywek trzeciej rundy Pucharu Polski. Przypomnijmy, klub z Mielca nie dojechał na mecz PP do Dąbrowy Górniczej, a zespół MMKS również nie kwapi się do dalszej gry w PP.

Siatkarki KPSK Stal Mielec nadal czekają na decyzję PZPS o dopuszczeniu ich do rozgrywek trzeciej rundy Pucharu Polski.Przypomnijmy, klub z Mielca nie dojechał na mecz PP do Dąbrowy Górniczej, a zespół MMKS również nie kwapi się do dalszej gry w PP.

 

– Do środy do klubu żadne pismo z PZPS nie dotarło. Wciąż czekamy na wiadomość. Kiedy będzie, rozważymy wszystkie za i przeciw – mówi Jerzy Matlak, trener mieleckiego zespołu. – Ponieważ mecze pucharowe odbywać się będą w tygodniu, miedzy spotkaniami ligowymi, a czekać nas będą dalekie wyjazdy do Gdańska i Kalisza, musimy szczegółowo przeanalizować oba terminarze – pucharowy i ligowy. Także pod kątem kosztów i możliwości zespołu. 

Z nieoficjalnych informacji wynika, że PZPS ma zaproponować mielczankom grę w grupowej fazie rozgrywek Pucharu Polski, w której ich przeciwniczkami byłyby Gedania i Winiary Kalisz.

 

Tymczasem w ten piątek i sobotę Stal rozegra dwa towarzyskie mecze z Muszynianką w Muszynie. "Mineralne" przyjadą do Mielca z rewizytą we wtorek i środę w przyszłym tygodniu.

źródło: Dziennik Nowiny

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Puchar Polski

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2004-10-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved