Strona Główna > Aktualności > Puchar Polski > AZS Olsztyn w finale Pucharu Polski

AZS Olsztyn w finale Pucharu Polski

Zespół AZS PZU Olsztyn jako pierwszy wywalczył awans do finałowej czwórki Pucharu Polski. Olsztynianie nie dali szans słabo dziś dysponowanym akademikom z Częstochowy i pokonali ich w trzech setach.

W grupie I kolejnej porażki doznał Jadar Radom. O awansie zdecyduje więc dopiero mecz w Rzeszowie pomiędzy Resovią a Polską Energią Sosnowiec.

Siatkarze AZS Politechniki Warszawa wystawili dziś swoich kibiców na próbę nerwów. Przegrywali już 0:2, trzeci set zakończyli swoim zwycięstwem … 33:31 i wygrali cały mecz z Mostostalem 3:2. W tej grupie jeszcze wszystko jest możliwe i musimy poczekać na weekendowe rozstrzygnięcia z Kędzierzyna-Koźle.