Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Orzeł Międzyrzecz liczy na środek tabeli

Orzeł Międzyrzecz liczy na środek tabeli

fot. archiwum

Wzmocniony przed sezonem beniaminek liczy na miejsce w środku tabeli. Siatkarze Orła Międzyrzecz już w sobotę rozpoczną rywalizację w serii B I ligi siatkarzy.

Wzmocniony przed sezonem beniaminek liczy na miejsce w środku tabeli. Siatkarze Orła Międzyrzecz już w sobotę rozpoczną rywalizację w serii B I ligi siatkarzy.

 

37-letni Jarosław Wojczuk, 29-latkowie Tomasz Borczyński i Tomasz Sokołowski i 28-letni Radosław Maciejewicz to czterech nowych w międzyrzeckim zespole – siatkarze z wieloma występami w ekstraklasie na koncie, medaliści mistrzostw Polski. Ściągając tak doświadczonych graczy zespół w jednej chwili zmienił się z nieopierzonego beniaminka w drużynę, która w dobrej formie może w serii B I ligi wygrać z każdym.



 

– W najbliższym sezonie chcemy są najpierw spokojnie utrzymać – mówił nowy trener Orła Włodzimierz Madej, który pracował z reprezentacją Polski juniorów, a w poprzednim sezonie prowadził ekstraklasową drużynę z Nysy. – W Międzyrzeczu jest atmosfera dla siatkówki na wysokim poziomie. Jeśli znajdą się pieniądze to w następnych latach będzie można myśleć o wyższych celach. Może nawet o grze w elicie.

 

Beniaminek historyczny pierwszy mecz na zapleczu ekstraklasy rozegra już w najbliższą sobotę. O godz. 18:00 MOW Orzeł w hali Międzyrzeckiego Ośrodka Sportu i Wypoczynku na os. Kasztelańskim (tam będzie można oglądać wszystkie spotkania serii B) zmierzy się z silnym Jokerem Śnieżką Piła. – To jeden z tych zespołów, który ma szansę być wysoko w tabeli – mówił trener Madej. – Już w pierwszej kolejce przejdziemy prawdziwy test wartości naszej drużyny.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2004-09-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved