Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > AZS Politechnika Radomska przed sezonem

AZS Politechnika Radomska przed sezonem

fot. archiwum

Jestem przekonany, że w tym składzie osobowym nasze siatkarki mogą wywalczyć nawet awans na zaplecze ekstraklasy - uważa wiceprezes AZS-u Politechnika Radomska, Jacek Sobień. Optymistą jest także trener zespołu - Michał Kalita...

Jestem przekonany, że w tym składzie osobowym nasze siatkarki mogą wywalczyć nawet awans na zaplecze ekstraklasy – uważa wiceprezes AZS-u Politechnika Radomska, Jacek Sobień.

 

Optymistą jest także trener zespołu – Michał Kalita, ale nie do końca podziela opinię wiceprezesa. – Oczywiście chcemy wypaść jak najlepiej, ale liczymy siły na zamiary. Liczymy, że włączymy się do walki o czołowe lokaty, lecz mówiąc o awansie naszego wiceprezesa chyba trochę poniosła wyobraźnia – śmieje się szkoleniowiec. 

W drużynie doszło do przetasowań kadrowych. Na szczęście nieco więcej jest po stronie zysków niż strat. Z gry w AZS-ie zrezygnowała Kamila Mortka, ale doszły rozgrywająca z Ostrowca Św. – Mariola Matusiak, Karolina Jaroszek, która reprezentowała już barwy klubu oraz Beata Dobosz, wracająca do treningów po urodzeniu dziecka. Kalita liczy również, że będzie mógł uwzględniać w składzie Karolinę Główkę z Lidera Radom.

 

Sporej modyfikacji uległ sposób finansowania zespołu. AZS zapewnia bazę szkoleniową oraz pokrywa koszty wyjazdów. Zapewnił również zgrupowanie w Stawigudzie koło Olsztyna. Natomiast premie za mecze (tylko za wygrane) organizuje głównie kierownik drużyny – Krzysztof Białczak. – Mamy już kilku darczyńców i myślę, że w tej materii nie będzie najgorzej. Nic tylko zwyciężać – kończy Kalita.

 

W najbliższy weekend, "akademiczki" wezmą udział w turnieju w Tomaszowie Lubelskim.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2004-09-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved