Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Grand Prix > Grand Prix siatkarek: nie będzie transmisji w Polsacie

Grand Prix siatkarek: nie będzie transmisji w Polsacie

fot. archiwum

Polscy kibice nie obejrzą w żadnej z krajowych stacji kwalifikacji do Grand Prix siatkarek, które rozpoczną się we wtorek. Kilka tygodni temu jedyna zainteresowana kupnem praw do tej imprezy telewizja Polsat zrezygnowała - informuje "Przegląd Sportowy".

Polscy kibice nie obejrzą w żadnej z krajowych stacji kwalifikacji do Grand Prix siatkarek, które rozpoczną się we wtorek. Kilka tygodni temu jedyna zainteresowana kupnem praw do tej imprezy telewizja Polsat zrezygnowała – informuje "Przegląd Sportowy".

Szwedzki pośrednik, który handlował też prawami do niedawnych finałów Grand Prix, znów zażądał sporej sumy. – Jeśli chcielibyśmy transmitować cały turniej, musielibyśmy wyłożyć 70 tys. euro – powiedział szef sportu w Polsacie, Marian Kmita. – W ramach tych pieniędzy wolimy lepiej przygotować się do obsługi sezonu ligowego i Ligi Mistrzów – dodał.

Kiedy dowiedzieliśmy się, że drużyna jest poważnie przemeblowana, a przede wszystkim, że nie będzie Małgorzaty Glinki, zrezygnowaliśmy z walki o prawa. Okazało się, że Glinka jednak przyjedzie, ale było już za późno – poinformował Kmita.Zapowiada się natomiast, że próbę obrony tytułu mistrzyń Europy przez nasze siatkarki kibice będą mieli okazję zobaczyć w telewizji publicznej. TVP jest bliska sfinalizowania transakcji wiązanej: mistrzostwa Europy kobiet i mężczyzn w 2005 roku.

źródło: reprezentacja.net

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Grand Prix, reprezentacja Polski kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2004-09-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved