Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > 18-letnia Karolina Portalska w Muszyniance

18-letnia Karolina Portalska w Muszyniance

fot. Dariusz Stoński

W nadchodzącym sezonie zespole z Muszyny wystąpi wiele bardzo młodych, perspektywicznych siatkarek. Najmłodszą z nich będzie 18-letnia Karolina Portalska, grająca na pozycji libero.

Karolina Portalska urodziła się 6 stycznia 1999 roku w Olsztynie. Przygodę z siatkówką rozpoczęła w Szkole Podstawowej nr 7 w Olsztynie pod okiem Karola Mazuro, który wprowadził ją w tajniki siatkówki. Była uczestnikiem każdej kategorii wiekowej najpopularniejszego turnieju minisiatkówki w Polsce Kinder + Sport. Chcąc dalej się rozwijać, postanowiła spróbować swoich sił w najlepszym polskim klubie młodzieżowym: KS-ie Pałacu Bydgoszcz.Już w pierwszym roku wspólnie z drużyną zdobyła pierwszy w historii klubu złoty medal mistrzostw Polski młodziczek i została wybrana MVP turnieju finałowego. W następnych latach były kolejne sukcesy uwieńczone medalami w różnych kategoriach młodzieżowych: mistrzostwo Polski młodziczek i MVP turnieju finałowego, dwa brązowe medale mistrzostw Polski kadetek. Debiutowała w pierwszym składzie zespołu orlenligowego w wieku zaledwie 16 lat.

Między innymi w/w sukcesy sprawiły, że Karolina Portalska od sezonu 2017/2018 będzie reprezentowała barwy jednego z najlepszych klubów ostatnich lat w kraju – Polskiego Cukru Muszynianki. Jest to ogromny sukces dla zawodniczki.

Zobacz również:
Karuzela transferowa Orlen Ligi

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2017-06-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved