Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Młodzieżowe Mistrzostwa Świata > 2017 > kadetki U-18 > faza finałowa

Młodzieżowe Mistrzostwa Świata>2017>kadetki U-18 > faza finałowa

Klasyfikacja końcowa

1Włochy
2Dominikana
3Rosja
4Turcja
5Japonia
6Niemcy
7Argentyna
8USA
9 Białoruś
10 Brazylia
11 Korea Południowa
12 Peru
13 Serbia
14 Kolumbia
15 Słowenia
16 Polska
17Tajlandia
18 Meksyk
19 Chiny
20 Kuba
FINAŁ
gospodarzgośćwynikwyniki setów
28-08-2017 00:30 Włochy Dominikana3:125:23, 19:25, 25:12, 25:20
mecz o 3. miejsce
gospodarzgośćwynikwyniki setów
27-08-2017 22:30 Turcja Rosja 1:321:25, 21:25, 25:16, 15:25
mecz o 5. miejsce
gospodarzgośćwynikwyniki setów
27-08-2017 17:00 Niemcy Japonia 0:322:25, 10:25, 21:25
mecz o 7. miejsce
gospodarzgośćwynikwyniki setów
27-08-2017 15:00 USA Argentyna 1:317:25, 19:25, 25:19, 28:30
mecz o 9. miejsce
gospodarzgośćwynikwyniki setów
27-08-2017 21:00 Białoruś Brazylia3:125:23, 25:21, 20:25, 25:23
mecz o 11. miejsce
gospodarzgośćwynikwyniki setów
27-08-2017 19:00 Peru Korea Płd. 1:322:25, 20:25, 27:25, 16:25
mecz o 13. miejsce
gospodarzgośćwynikwyniki setów
27-08-2017 17:00 Serbia Kolumbia3:025:18, 25:18, 25:21
mecz o 15. miejsce
gospodarzgośćwynikwyniki setów
27-08-2017 15:00 Polska Słowenia 2:325:16, 25:22, 13:25, 19:25, 12:15
mecze o miejsca 17-20
gospodarzgośćwynikwyniki setów
23-08-2017 15:00 Kuba Meksyk 1:315:25, 25:16, 17:25, 16:25
23-08-2017 15:00 Tajlandia Chiny3:025:22, 25:17, 25:23
25-08-2017 15:00 Kuba Chiny 0:323:25, 23:25, 27:29
25-08-2017 17:00 Meksyk Tajlandia 0:323:25, 20:25, 19:25
26-08-2017 14:00 Meksyk Chiny3:225:22, 21:25, 25:13, 21:25, 15:13
26-08-2017 16:00 Kuba Tajlandia3:225:20, 23:25, 18:25, 25:16, 16:14
półfinały
gospodarzgośćwynikwyniki setów
26-08-2017 23:00 Włochy Turcja3:125:20, 25:22, 27:29, 26:24
27-08-2017 01:00 Dominikana Rosja3:025:17, 28:26, 25:21
mecze o miejsca 5-8
gospodarzgośćwynikwyniki setów
26-08-2017 18:00 USA Niemcy 1:325:20, 22:25, 17:25, 17:25
26-08-2017 21:00 Argentyna Japonia 0:318:25, 19:25, 17:25
mecze o miejsca 9-12
gospodarzgośćwynikwyniki setów
26-08-2017 23:00 Peru Białoruś 0:318:25, 17:25, 23:25
27-08-2017 01:00 Brazylia Korea Płd.3:025:13, 25:13, 25:15
mecze o miejsca 13-16
gospodarzgośćwynikwyniki setów
26-08-2017 19:00 Słowenia Kolumbia 2:325:22, 16:25, 25:18, 16:25, 10:15
26-08-2017 21:00 Polska Serbia 1:324:26, 25:23, 16:25, 12:25
ćwierćfinały
gospodarzgośćwynikwyniki setów
25-08-2017 19:00 USA Włochy 0:37:25, 16:25, 15:25
25-08-2017 21:00 Niemcy Turcja 0:320:25, 8:25, 28:30
25-08-2017 23:00 Rosja Japonia3:025:22, 25:17, 32:30
26-08-2017 01:00 Argentyna Dominikana 0:321:25, 17:25, 18:25
mecz o miejsca 9-16
gospodarzgośćwynikwyniki setów
25-08-2017 19:00 Brazylia Polska3:121:25, 25:18, 25:16, 25:17
25-08-2017 21:00 Słowenia Peru 1:320:25, 25:19, 22:25, 17:25
25-08-2017 23:00 Białoruś Kolumbia3:025:16, 25:19, 25:21
26-08-2017 01:00 Korea Płd. Serbia3:125:17, 23:25, 25:14, 25:23
1/8 finału
gospodarzgośćwynikwyniki setów
23-08-2017 17:00 Rosja Korea Płd.3:125:17, 25:16, 18:25, 25:18
23-08-2017 17:00 Japonia Serbia3:225:21, 25:18, 26:28, 19:25, 17:15
23-08-2017 21:00 Białoruś Niemcy 2:325:20, 22:25, 18:25, 25:16, 10:15
23-08-2017 21:00 Turcja Kolumbia3:025:14, 25:13, 25:19
23-08-2017 23:00 Słowenia USA 0:321:25, 18:25, 22:25
23-08-2017 23:00 Włochy Peru3:025:20, 25:13, 25:13
24-08-2017 01:00 Argentyna Brazylia3:122:25, 25:23, 25:17, 25:18
24-08-2017 01:00 Polska Dominikana 2:321:25, 22:25, 25:15, 25:20, 14:16
Copyrights 2015-2017 Strefa Siatkówki All rights reserved