Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi zagraniczne > sezon 2017/2018 > Słowacja M > play-off

Ligi zagraniczne>sezon 2017/2018>Słowacja M > play-off

FINAŁ
(do 4 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
31-03-2018 VK Prievidza VKP Bystrina SPU Nitra3:025:21, 25:22, 25:221:0
01-04-2018 VK Prievidza VKP Bystrina SPU Nitra3:025:19, 25:14, 25:232:0
07-04-2018 VKP Bystrina SPU Nitra VK Prievidza3:125:23, 25:20, 21:25, 25:171:2
08-04-2018 VKP Bystrina SPU Nitra VK Prievidza 2:318:25, 25:23, 25:22, 23:25, 11:151:3
13-04-2018 VK Prievidza VKP Bystrina SPU Nitra 2:324:26, 25:10, 12:25, 25:23, 10:153:2
16-04-2018 VKP Bystrina SPU Nitra VK Prievidza3:025:21, 25:23, 25:223:3
18-04-2018 VK Prievidza VKP Bystrina SPU Nitra3:125:19, 26:24, 13:25, 25:164:3
o 3. miejsce
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
31-03-2018 Mirad Prešov TJ Slávia Svidník3:125:18, 25:22, 23:25, 26:241:0
04-04-2018 TJ Slávia Svidník Mirad Prešov3:122:25, 25:17, 25:18, 25:231:1
07-04-2018 Mirad Prešov TJ Slávia Svidník 1:324:26, 27:25, 26:28, 22:251:2
11-04-2018 TJ Slávia Svidník Mirad Prešov 2:325:20, 25:17, 21:25, 19:25, 10:152:2
14-04-2018 Mirad Prešov TJ Slávia Svidník 0:324:26, 14:25, 16:252:3
o 5. miejsce
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
24-03-2018 VK Šport Košice Spartak Myjava3:025:18, 25:22, 25:221:0
31-03-2018 Spartak Myjava VK Šport Košice 2:323:25, 25:15, 17:25, 25:22, 13:150:2
o 7. miejsce
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
24-03-2018 MVK Zvolen COP Trenčín 1:325:23, 22:25, 20:25, 18:250:1
30-03-2018 COP Trenčín MVK Zvolen3:125:18, 25:22, 21:25, 25:122:0

półfinały
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
10-03-2018 VK Prievidza TJ Slávia Svidník3:025:21, 25:17, 25:181:0
15-03-2018 TJ Slávia Svidník VK Prievidza 1:328:26, 23:25, 13:25, 17:250:2
17-03-2018 VK Prievidza TJ Slávia Svidník3:025:13, 25:21, 27:253:0
10-03-2018 VKP Bystrina SPU Nitra Mirad Prešov 2:325:19, 25:27, 25:15, 25:27, 10:150:1
14-03-2018 Mirad Prešov VKP Bystrina SPU Nitra 0:323:25, 23:25, 18:251:1
17-03-2018 VKP Bystrina SPU Nitra Mirad Prešov 2:320:25, 25:22, 25:23, 22:25, 8:151:2
21-03-2018 Mirad Prešov VKP Bystrina SPU Nitra 1:318:25, 20:25, 25:18, 17:252:2
24-03-2018 VKP Bystrina SPU Nitra Mirad Prešov3:213:25, 25:19, 25:14, 24:26, 15:103:2
o miejsca 5-8
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
10-03-2018 VK Šport Košice COP Trenčín3:025:12, 32:30, 25:101:0
17-03-2018 COP Trenčín VK Šport Košice 0:319:25, 14:25, 16:250:2
10-03-2018 Spartak Myjava MVK Zvolen3:025:11, 25:20, 25:201:0
17-03-2018 MVK Zvolen Spartak Myjava 1:325:20, 15:25, 19:25, 26:280:2

ćwierćfinały (do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
24-02-2018 VK Prievidza COP Trenčín3:125:17, 22:25, 25:20, 25:151:0
03-03-2018 COP Trenčín VK Prievidza 0:312:25, 16:25, 17:250:2
24-02-2018 VKP Bystrina SPU Nitra MVK Zvolen3:025:21, 25:19, 25:121:0
03-03-2018 MVK Zvolen VKP Bystrina SPU Nitra 0:312:25, 17:25, 13:250:2
23-02-2018 Mirad Prešov Spartak Myjava3:025:21, 27:25, 25:231:0
03-03-2018 Spartak Myjava Mirad Prešov 2:325:20, 25:23, 24:26, 26:28, 8:150:2
22-02-2018 TJ Slávia Svidník VK Šport Košice3:025:22, 26:24, 25:161:0
03-03-2018 VK Šport Košice TJ Slávia Svidník3:123:25, 25:23, 25:21, 25:231:1
07-03-2018 TJ Slávia Svidník VK Šport Košice3:223:25, 25:18, 15:25, 25:15, 15:102:1
Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved