Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi zagraniczne > sezon 2017/2018 > Rosja M > runda zasadnicza

Ligi zagraniczne>sezon 2017/2018>Rosja M > runda zasadnicza

7. kolejka: 21-10-2017

gospodarzgośćwynikwyniki setów
20-10-2017 Ural Ufa Zenit Sankt Petersburg3:125:19, 27:25, 19:25, 25:20
21-10-2017 Nowa Nowokujbyszewsk Jurga-Samołtor Niżniewartowsk3:025:17, 25:22, 25:22
21-10-2017 Dinamo Sankt Petersburg Jenisiej Krasnojarsk
21-10-2017 Gazprom-Jurga Surgut Dinamo Moskwa
22-10-2017 Kuzbass Kemerowo Zenit Kazań
22-10-2017 Fakieł Nowyj Urengoj Lokomotiw Nowosybirsk
22-10-2017 Biełogorie Biełgorod Jarosławicz Jarosław
 przejdź do kolejki: 6przejdź do kolejki: 8

tabela po 7. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1Zenit Kazań61718:4521:444
2Biełogorie Biełgorod61415:7513:479
3Kuzbass Kemerowo61417:10610:554
4Ural Ufa71316:12614:621
5Nowa Nowokujbyszewsk71217:13658:650
6Zenit Sankt Petersburg71014:14640:629
7Gazprom-Jurga Surgut6914:13582:579
8Lokomotiw Nowosybirsk6913:13592:560
9Fakieł Nowyj Urengoj6810:13489:509
10Jenisiej Krasnojarsk6711:12510:518
11Dinamo Moskwa6710:13530:538
12Jarosławicz Jarosław657:16466:522
13Dinamo Sankt Petersburg649:18549:596
14Jurga-Samołtor Niżniewartowsk737:20548:623
punktacja
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt

6. kolejka: 07-10-2017

gospodarzgośćwynikwyniki setów
07-10-2017 Jurga-Samołtor Niżniewartowsk Jenisiej Krasnojarsk 0:320:25, 21:25, 20:25
07-10-2017 Ural Ufa Dinamo Sankt Petersburg3:225:22, 20:25, 21:25, 25:22, 15:13
07-10-2017 Zenit Sankt Petersburg Kuzbass Kemerowo 1:325:20, 21:25, 16:25, 28:30
07-10-2017 Zenit Kazań Gazprom-Jurga Surgut3:125:15, 26:24, 20:25, 25:21
07-10-2017 Dinamo Moskwa Fakieł Nowyj Urengoj 1:321:25, 25:20, 23:25, 24:26
07-10-2017 Lokomotiw Nowosybirsk Biełogorie Biełgorod 2:325:20, 25:18, 20:25, 20:25, 13:15
07-10-2017 Jarosławicz Jarosław Nowa Nowokujbyszewsk 2:325:16, 27:25, 19:25, 17:25, 11:15
 przejdź do kolejki: 5

8. kolejka: 28-10-2017

gospodarzgośćwynik
26-10-2017 Jenisiej Krasnojarsk Zenit Kazań
28-10-2017 Dinamo Sankt Petersburg Jurga-Samołtor Niżniewartowsk
28-10-2017 Nowa Nowokujbyszewsk Zenit Sankt Petersburg
28-10-2017 Ural Ufa Dinamo Moskwa
28-10-2017 Kuzbass Kemerowo Lokomotiw Nowosybirsk
28-10-2017 Fakieł Nowyj Urengoj Jarosławicz Jarosław
28-10-2017 Gazprom-Jurga Surgut Biełogorie Biełgorod
Copyrights 2015-2017 Strefa Siatkówki All rights reserved