Ligi zagraniczne>sezon 2009/2010>Rosja (M) > runda zasadnicza
4. kolejka: 17-10-2009
gospodarz | gość | wynik | wyniki setów | |
---|---|---|---|---|
Tiumeń | Lokomotiv Nowosybirsk | 0:3 | 11:25, 18:25, 16:25 |
|
Ural Ufa | Jarosławicz Jarosław | 3:2 | 25:20, 25:18, 24:26, 29:31, 15:13 |
|
Lokomotiv Biełgorod | Iskra Odincowo | 3:0 | 29:27, 26:24, 25:22 |
|
Fakieł Nowy Urengoj | Lokomotiv Jekatierinburg | 3:0 | 27:25, 25:19, 25:15 |
|
Dinamo Kaliningrad | Dinamo Moskwa | 3:2 | 15:25, 25:20, 19:25, 25:19, 16:14 |
|
Gazprom-Jugra Surgut | Zenit Kazań | 0:3 | 24:26, 20:25, 18:25 |
|
przejdź do kolejki: 3 | przejdź do kolejki: 5 |
tabela po 4. kolejce
miejsce | drużyna | mecze | punkty | sety | małe punkty |
---|---|---|---|---|---|
1 | Fakieł Nowy Urengoj | 4 | 12 | 12:2 | 342:280 |
2 | Zenit Kazań | 4 | 10 | 12:4 | 376:340 |
3 | Lokomotiv Biełgorod | 4 | 10 | 11:4 | 361:333 |
4 | Iskra Odincowo | 4 | 8 | 9:6 | 350:344 |
5 | Lokomotiv Nowosybirsk | 4 | 8 | 10:7 | 377:329 |
6 | Dinamo Jantar Kaliningrad | 4 | 5 | 8:9 | 357:378 |
7 | Lokomotiv Izmrud Jekatierinburg | 4 | 5 | 6:9 | 319:348 |
8 | Dinamo Moskwa | 4 | 4 | 7:10 | 384:378 |
9 | Jarosławicz Jarosław | 4 | 3 | 7:11 | 389:414 |
10 | Gazprom-Jugra Surgut | 4 | 3 | 5:10 | 339:362 |
11 | Ural Ufa | 4 | 3 | 5:11 | 348:366 |
12 | Tiumeń | 4 | 1 | 3:12 | 280:350 |
punktacja
|
3. kolejka: 14-10-2009
gospodarz | gość | wynik | wyniki setów | |
---|---|---|---|---|
Tiumeń | Dinamo Kaliningrad | 1:3 | 25:17, 18:25, 21:25, 22:25 |
|
Dinamo Moskwa | Fakieł Nowy Urengoj | 1:3 | 18:25, 25:20, 23:25, 23:25 |
|
Lokomotiv Jekatierinburg | Gazprom-Jugra Surgut | 3:1 | 25:23, 25:22, 21:25, 26:24 |
|
Zenit Kazań | Lokomotiv Biełgorod | 3:2 | 24:26, 27:25, 24:26, 25:21, 16:14 |
|
Iskra Odincowo | Ural Ufa | 3:0 | 29:27, 25:19, 25:20 |
|
Jarosławicz Jarosław | Lokomotiv Nowosybirsk | 1:3 | 9:25, 25:19, 23:25, 22:25 |
|
przejdź do kolejki: 2 |
5. kolejka: 21-10-2009
gospodarz | gość | wynik | wyniki setów | |
---|---|---|---|---|
Dinamo Moskwa | Tiumeń | 3:0 | 25:19, 25:16, 26:24 |
|
Lokomotiv Jekatierinburg | Dinamo Kaliningrad | 0:3 | 20:25, 27:29, 22:25 |
|
Fakieł Nowy Urengoj | Zenit Kazań | 0:3 | 17:25, 21:25, 16:24 |
|
Iskra Odincowo | Gazprom-Jugra Surgut | 3:0 | 25:17, 25:20, 25:23 |
|
Jarosławicz Jarosław | Lokomotiv Biełgorod | 0:3 | 19:25, 17:25, 23:25 |
|
Lokomotiv Nowosybirsk | Ural Ufa | 3:0 | 25:23, 25:23, 25:20 |
tabela po 22. kolejce
miejsce | drużyna | mecze | punkty | sety | małe punkty |
---|---|---|---|---|---|
1 | Zenit Kazań | 22 | 52 | 60:26 | 2021:1791 |
2 | Lokomotiv Biełgorod | 22 | 48 | 59:31 | 2033:1892 |
3 | Lokomotiv Nowosybirsk | 22 | 48 | 55:30 | 1950:1749 |
4 | Fakieł Nowy Urengoj | 22 | 39 | 48:37 | 1965:1914 |
5 | Dinamo Moskwa | 22 | 38 | 50:40 | 2018:1946 |
6 | Iskra Odincowo | 22 | 37 | 46:38 | 1930:1886 |
7 | Gazprom-Jugra Surgut | 22 | 30 | 40:47 | 1940:1989 |
8 | Jarosławicz Jarosław | 22 | 29 | 44:50 | 2068:2107 |
9 | Ural Ufa | 22 | 29 | 41:48 | 1976:1986 |
10 | Dinamo Jantar Kaliningrad | 22 | 21 | 31:52 | 1778:1909 |
11 | Lokomotiv Izmrud Jekatierinburg | 22 | 17 | 25:57 | 1764:1930 |
12 | Tiumeń | 22 | 8 | 20:63 | 1638:1982 |
punktacja
|