Ligi zagraniczne>sezon 2009/2010>Rosja (K) > runda zasadnicza
13. kolejka: 27-01-2010
gospodarz | gość | wynik | wyniki setów | |
---|---|---|---|---|
Dinamo Kaliningrad | Leningradka St. Petersburg | 1:3 | 18:25, 25:18, 28:30, 23:25 |
|
Samorodok Habarowsk | Indesit Lipieck | 3:0 | 25:17, 26:24, 25:22 |
|
Omiczka Omsk | Zariecze Odincowo | 0:3 | 24:26, 17:25, 17:25 |
|
Urałoczka Jekatierinburg | Dinamo Moskwa | 1:3 | 17:25, 25:22, 15:25, 10:25 |
|
Dinamo Krasnodar | Uniwersytet Biełgorod | 3:0 | 25:19, 25:20, 25:21 |
|
Dinamo Kazań | Awtodor Czelabińsk | 3:2 | 19:25, 23:25, 25:20, 25:14, 15:7 |
|
przejdź do kolejki: 12 | przejdź do kolejki: 14 |
tabela po 13. kolejce
miejsce | drużyna | mecze | punkty | sety | małe punkty |
---|---|---|---|---|---|
1 | Dinamo Moskwa | 13 | 25 | 37:7 | 1077:820 |
2 | Zariecze Odincowo | 13 | 24 | 35:17 | 1198:1073 |
3 | Omiczka Omsk | 13 | 23 | 31:20 | 1170:1099 |
4 | Dinamo Krasnodar | 13 | 20 | 29:24 | 1174:1162 |
5 | Urałoczka NTMK Jekatierinburg | 13 | 20 | 26:22 | 1099:1076 |
6 | Awtodor-Metar Czelabińsk | 13 | 20 | 25:26 | 1047:1106 |
7 | Dinamo Kazań | 13 | 19 | 27:28 | 1190:1197 |
8 | Uniwersytet-Technolog Biełgorod | 13 | 18 | 24:30 | 1139:1167 |
9 | Dinamo-Jantar Kaliningrad | 13 | 18 | 21:30 | 1107:1141 |
10 | Leningradka St. Petersburg | 13 | 18 | 21:31 | 1092:1198 |
11 | Samorodok Habarowsk | 13 | 16 | 17:32 | 1041:1152 |
12 | Indesit Lipieck | 13 | 13 | 13:39 | 1059:1202 |
punktacja
|
12. kolejka: 23-01-2010
gospodarz | gość | wynik | wyniki setów | |
---|---|---|---|---|
Leningradka St. Petersburg | Uniwersytet Biełgorod | 2:3 | 25:15, 25:22, 21:25, 19:25, 11:15 |
|
Urałoczka Jekatierinburg | Dinamo Krasnodar | 1:3 | 17:25, 32:30, 20:25, 21:25 |
|
Awtodor Czelabińsk | Dinamo Moskwa | 0:3 | 11:25, 20:25, 18:25 |
|
Zariecze Odincowo | Dinamo Kazań | 3:2 | 15:25, 25:27, 25:21, 25:19, 18:16 |
|
Omiczka Omsk | Indesit Lipieck | 3:0 | 27:25, 25:11, 25:22 |
|
Dinamo Kaliningrad | Samorodok Habarowsk | 3:1 | 28:24, 18:25, 25:21, 25:17 |
|
przejdź do kolejki: 11 |
14. kolejka: 31-01-2010
gospodarz | gość | wynik | wyniki setów | |
---|---|---|---|---|
Leningradka St. Petersburg | Dinamo Krasnodar | 1:3 | 22:25, 26:28, 25:18, 19:25 |
|
Uniwersytet Biełgorod | Dinamo Moskwa | 1:3 | 20:25, 28:26, 10:25, 20:25 |
|
Dinamo Kazań | Urałoczka Jekatierinburg | 3:1 | 24:26, 25:23, 25:17, 25:18 |
|
Awtodor Czelabińsk | Omiczka Omsk | 3:2 | 23:25, 12:25, 25:23, 29:27, 15:9 |
|
Zariecze Odincowo | Samorodok Habarowsk | 1:3 | 22:25, 23:25, 25:19, 18:25 |
|
Indesit Lipieck | Dinamo Kaliningrad | 1:3 | 19:25, 25:17, 17:25, 21:25 |
tabela po 22. kolejce
miejsce | drużyna | mecze | punkty | sety | małe punkty |
---|---|---|---|---|---|
1 | Dinamo Moskwa | 22 | 43 | 64:14 | 1892:1499 |
2 | Zariecze Odincowo | 22 | 39 | 57:28 | 1974:1781 |
3 | Omiczka Omsk | 22 | 37 | 49:33 | 1885:1753 |
4 | Awtodor-Metar Czelabińsk | 22 | 35 | 43:40 | 1785:1821 |
5 | Urałoczka NTMK Jekatierinburg | 22 | 34 | 45:35 | 1847:1772 |
6 | Dinamo Krasnodar | 22 | 34 | 47:38 | 1917:1875 |
7 | Dinamo Kazań | 22 | 33 | 47:45 | 2009:1993 |
8 | Dinamo-Jantar Kaliningrad | 22 | 32 | 37:48 | 1855:1909 |
9 | Samorodok Habarowsk | 22 | 30 | 35:49 | 1832:1941 |
10 | Leningradka St. Petersburg | 22 | 28 | 29:56 | 1768:1979 |
11 | Uniwersytet-Technolog Biełgorod | 22 | 27 | 26:57 | 1636:1889 |
12 | Indesit Lipieck | 22 | 24 | 24:60 | 1751:1939 |
punktacja
|