Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi zagraniczne > sezon 2011/2012 > Rumunia (K) > play-off

Ligi zagraniczne>sezon 2011/2012>Rumunia (K) > play-off

finał
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Stiinta Bacau Tomis Constanta 1:3 23:25, 25:19, 16:25, 26:280:1
Stiinta Bacau Tomis Constanta 2:3 25:22, 25:18, 21:25, 17:25, 12:150:2
Tomis Constanta Stiinta Bacau3:0 25:15, 25:23, 25:193:0
o miejsca 3-4
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
CS Dinamo Romprest Bukareszt CSM Ecorec Bukareszt3:2 25:14, 25:22, 20:25, 20:25, 15:61:0
CS Dinamo Romprest Bukareszt CSM Ecorec Bukareszt3:1 18:25, 25:22, 25:19, 25:222:0
CSM Ecorec Bukareszt CS Dinamo Romprest Bukareszt 1:3 19:25, 29:27, 18:25, 17:250:3
o miejsca 5-6
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Targu Mures LPS Piatra Neamt3:1 25:17, 25:15, 27:29, 25:141:0
LPS Piatra Neamt Targu Mures3:1 18:25, 25:22, 25:13, 25:151:1
Targu Mures LPS Piatra Neamt3:0 25:21, 25:18, 26:242:1
o miejsca 7-8
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
SCMU Craiova CSM Lugoj3:1 25:17, 25:22, 29:31, 25:201:0
CSM Lugoj SCMU Craiova3:1 25:19, 20:25, 25:20, 25:181:1
SCMU Craiova CSM Lugoj 2:3 28:30, 24:26, 25:13, 25:18, 9:151:2
półfinały
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Stiinta Bacau CSM Ecorec Bukareszt 2:3 32:30, 20:25, 25:21, 19:25, 12:150:1
Stiinta Bacau CSM Ecorec Bukareszt3:0 26:24, 25:22, 25:141:1
CSM Ecorec Bukareszt Stiinta Bacau 0:3 16:25, 17:25, 22:251:2
CSM Ecorec Bukareszt Stiinta Bacau 1:3 21:25, 25:19, 20:25, 22:251:3
Tomis Constanta CS Dinamo Romprest Bukareszt3:0 25:19, 25:17, 25:231:0
Tomis Constanta CS Dinamo Romprest Bukareszt 2:3 25:21, 25:23, 18:25, 18:25, 13:151:1
CS Dinamo Romprest Bukareszt Tomis Constanta 1:3 16:25, 20:25, 25:19, 20:251:2
CS Dinamo Romprest Bukareszt Tomis Constanta 1:3 21:25, 25:23, 21:25, 18:251:3
o miejsca 5-8
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Targu Mures CSM Lugoj3:0 25:19, 25:16, 26:241:0
CSM Lugoj Targu Mures3:2 16:25, 23:25, 25:23, 25:17, 15:121:1
Targu Mures CSM Lugoj3:0 26:24, 25:23, 25:212:1
LPS Piatra Neamt SCMU Craiova3:0 25:19, 25:20, 25:201:0
SCMU Craiova LPS Piatra Neamt3:0 26:24, 25:23, 25:211:1
LPS Piatra Neamt SCMU Craiova3:0 25:17, 25:19, 25:152:1
o miejsca 9-12
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
"U" Cluj CSM Sibiu3:1 26:24, 17:25, 34:32, 25:221:0
"U" Cluj CSM Sibiu 2:3 18:25, 25:22, 21:25, 25:22, 15:171:1
CSM Sibiu "U" Cluj3:2 19:25, 25:15, 25:23, 22:25, 20:182:1
CSM Sibiu "U" Cluj3:1 22:25, 25:23, 25:16, 25:133:1
ACS Penicilina Iasi Arges Volei Pitesti 2:3 25:16, 25:23, 20:25, 16:25, 14:160:1
ACS Penicilina Iasi Arges Volei Pitesti 1:3 18:25, 10:25, 25:17, 21:250:2
Arges Volei Pitesti ACS Penicilina Iasi3:1 25:16, 15:25, 25:10, 25:153:0
ćwierćfinały
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Stiinta Bacau CSM Lugoj3:0 25:14, 25:16, 25:121:0
CSM Lugoj Stiinta Bacau 0:3 21:25, 9:25, 17:250:2
Tomis Constanta SCMU Craiova3:0 25:20, 25:15, 25:191:0
SCMU Craiova Tomis Constanta 0:3 23:25, 21:25, 15:250:2
CS Dinamo Romprest Bukareszt LPS Piatra Neamt3:2 20:25, 25:22, 25:12, 23:25, 15:91:0
LPS Piatra Neamt CS Dinamo Romprest Bukareszt 0:3 22:25, 14:25, 23:250:2
CSM Ecorec Bukareszt Targu Mures3:0 25:17, 25:11, 25:141:0
Targu Mures CSM Ecorec Bukareszt 1:3 27:25, 9:25, 8:25, 14:250:2
Copyrights 2015-2017 Strefa Siatkówki All rights reserved