Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi zagraniczne > sezon 2011/2012 > Czechy (K) > play-off

Ligi zagraniczne>sezon 2011/2012>Czechy (K) > play-off

finał
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Modřanská Prostějov Olymp Praga3:0 25:17, 26:24, 25:201:0
Olymp Praga Modřanská Prostějov 1:3 20:25, 25:23, 24:26, 23:250:2
Modřanská Prostějov Olymp Praga3:0 25:12, 25:23, 25:133:0
o miejsca 3-4
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Královo Pole Brno SK UP Ołomuniec3:0 25:13, 25:11, 25:111:0
SK UP Ołomuniec Královo Pole Brno3:0 25:17, 25:17, 25:231:1
Královo Pole Brno SK UP Ołomuniec 1:3 25:18, 18:25, 23:25, 23:251:2
o miejsca 5-6
(dwumecz)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Slavia Praga Sokol Frýdek - Místek 2:3 13:25, 17:25, 25:20, 25:15, 7:150:1
Sokol Frýdek - Místek Slavia Praga3:0 25:19, 25:11, 25:172:0
o miejsca 7-8
(dwumecz)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Přerov Precheza Sokol Šternberk3:0 25:17, 25:20, 25:21:0
Sokol Šternberk Přerov Precheza 1:3 22:25, 25:18, 18:25, 13:250:2
półfinały
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Modřanská Prostějov SK UP Ołomuniec3:0 25:15, 25:13, 25:101:0
SK UP Ołomuniec Modřanská Prostějov 0:3 8:25, 14:25, 19:250:2
Modřanská Prostějov SK UP Ołomuniec3:1 25:14, 25:8, 23:25, 25:143:0
Olymp Praga Královo Pole Brno3:1 16:25, 25:19, 25:16, 25:201:0
Olymp Praga Královo Pole Brno3:1 16:25, 25:22, 25:19, 25:202:0
Královo Pole Brno Olymp Praga 0:3 20:25, 19:25, 19:250:3
o miejsca 5-8
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Slavia Praga Sokol Šternberk3:0 25:13, 25:16, 33:311:0
Sokol Šternberk Slavia Praga3:0 25:14, 25:21, 25:231:1
Slavia Praga Sokol Šternberk3:1 20:25, 25:17, 25:21, 25:172:1
Přerov Precheza Sokol Frýdek - Místek 2:3 24:26, 18:25, 25:21, 25:14, 11:150:1
Sokol Frýdek - Místek Přerov Precheza3:2 25:22, 26:28, 16:25, 25:23, 15:112:0
ćwierćfinały
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Modřanská Prostějov Sokol Šternberk3:0 25:9, 25:12, 25:141:0
Modřanská Prostějov Sokol Šternberk3:0 25:23, 25:18, 25:142:0
Sokol Šternberk Modřanská Prostějov 0:3 11:25, 21:25, 10:250:3
Olymp Praga Sokol Frýdek - Místek3:0 25:12, 25:17, 25:111:0
Olymp Praga Sokol Frýdek - Místek3:0 25:21, 25:24, 26:202:0
Sokol Frýdek - Místek Olymp Praga 1:3 24:26, 18:25, 25:20, 23:250:3
Královo Pole Brno Přerov Precheza3:1 25:10, 17:25, 25:12, 25:181:0
Královo Pole Brno Přerov Precheza3:1 25:23, 23:25, 25:11, 25:192:0
Přerov Precheza Královo Pole Brno3:1 25:19, 23:25, 25:17, 25:231:2
Přerov Precheza Královo Pole Brno 2:3 19:25, 25:23, 12:25, 25:21, 10:151:3
Slavia Praga SK UP Ołomuniec3:1 25:21, 23:25, 25:19, 25:111:0
Slavia Praga SK UP Ołomuniec 0:3 18:25, 21:25, 17:251:1
SK UP Ołomuniec Slavia Praga3:0 29:27, 25:15, 25:192:1
SK UP Ołomuniec Slavia Praga3:0 25:19, 25:22, 25:213:1
Copyrights 2015-2017 Strefa Siatkówki All rights reserved