Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi zagraniczne

Ligi zagraniczne>sezon 2017/2018>Rosja M > runda zasadnicza

3. kolejka: 23-09-2017

gospodarzgośćwynikwyniki setów
22-09-2017 Biełogorie Biełgorod Zenit Sankt Petersburg3:125:21, 25:20, 22:25, 25:19
23-09-2017 Ural Ufa Jenisiej Krasnojarsk3:221:25, 23:25, 25:20, 25:18, 15:10
23-09-2017 Kuzbass Kemerowo Nowa Nowokujbyszewsk3:125:19, 25:17, 23:25, 25:14
23-09-2017 Gazprom-Jurga Surgut Jurga-Samołtor Niżniewartowsk3:225:16, 18:25, 23:25, 25:20, 15:11
23-09-2017 Dinamo Sankt Petersburg Fakieł Nowyj Urengoj 0:321:25, 18:25, 20:25
23-09-2017 Zenit Kazań Lokomotiw Nowosybirsk3:122:25, 25:22, 25:23, 25:22
23-09-2017 Dinamo Moskwa Jarosławicz Jarosław3:025:18, 25:17, 25:16
 przejdź do kolejki: 2przejdź do kolejki: 4

tabela po 3. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1Zenit Kazań399:1248:195
2Biełogorie Biełgorod399:2266:226
3Kuzbass Kemerowo389:4304:261
4Lokomotiw Nowosybirsk367:5279:252
5Zenit Sankt Petersburg367:5274:267
6Gazprom-Jurga Surgut357:6278:279
7Dinamo Moskwa346:6260:254
8Nowa Nowokujbyszewsk347:7291:307
9Fakieł Nowyj Urengoj345:6238:238
10Jarosławicz Jarosław333:7204:235
11Ural Ufa324:8244:271
12Jenisiej Krasnojarsk314:9270:300
13Jurga-Samołtor Niżniewartowsk314:9259:298
14Dinamo Sankt Petersburg313:9248:280
punktacja
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt

2. kolejka: 16-09-2017

gospodarzgośćwynikwyniki setów
16-09-2017 Zenit Sankt Petersburg Jenisiej Krasnojarsk3:119:25, 25:21, 25:16, 25:22
16-09-2017 Ural Ufa Zenit Kazań 0:315:25, 22:25, 11:25
16-09-2017 Lokomotiw Nowosybirsk Gazprom-Jurga Surgut3:125:15, 25:19, 19:25, 25:16
16-09-2017 Biełogorie Biełgorod Fakieł Nowyj Urengoj3:025:23, 25:17, 25:23
16-09-2017 Jarosławicz Jarosław Jurga-Samołtor Niżniewartowsk3:125:19, 25:23, 23:25, 25:17
16-09-2017 Dinamo Moskwa Kuzbass Kemerowo 2:325:21, 18:25, 20:25, 25:22, 11:15
17-09-2017 Nowa Nowokujbyszewsk Dinamo Sankt Petersburg3:225:23, 22:25, 20:25, 25:18, 20:18
 przejdź do kolejki: 1

4. kolejka: 27-09-2017

gospodarzgośćwynik
26-09-2017 Zenit Sankt Petersburg Fakieł Nowyj Urengoj
27-09-2017 Nowa Nowokujbyszewsk Ural Ufa
27-09-2017 Jurga-Samołtor Niżniewartowsk Kuzbass Kemerowo
27-09-2017 Gazprom-Jurga Surgut Dinamo Sankt Petersburg
27-09-2017 Zenit Kazań Biełogorie Biełgorod
27-09-2017 Dinamo Moskwa Lokomotiw Nowosybirsk
27-09-2017 Jenisiej Krasnojarsk Jarosławicz Jarosław
Copyrights 2015-2017 Strefa Siatkówki All rights reserved