Ligi polskie>sezon 2017/2018>PlusLiga > runda zasadnicza
3. kolejka: 07-10-2017
gospodarz | gość | wynik | wyniki setów | |
---|---|---|---|---|
08-10-2017 17:00 | Warta Zawiercie | Trefl Gdańsk | 0:3 | 12:25, 19:25, 24:26 |
08-10-2017 12:30 | Jastrzębski Węgiel | Skra Bełchatów | 3:1 | 25:21, 23:25, 27:25, 25:20 |
07-10-2017 13:00 | Resovia Rzeszów | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | 1:3 | 35:33, 18:25, 23:25, 24:26 |
07-10-2017 17:00 | AZS Olsztyn | BBTS Bielsko-Biała | 3:1 | 23:25, 25:13, 25:11, 25:23 |
07-10-2017 17:00 | Cuprum Lubin | Społem Kielce | 3:0 | 25:23, 25:12, 25:21 |
08-10-2017 17:00 | Czarni Radom | Stocznia Szczecin | 1:3 | 26:28, 16:25, 25:21, 26:28 |
07-10-2017 17:00 | Łuczniczka Bydgoszcz | MKS Będzin | 0:3 | 21:25, 22:25, 19:25 |
09-10-2017 18:00 | ONICO Warszawa | GKS Katowice | 3:1 | 10:25, 25:20, 25:17, 25:21 |
przejdź do kolejki: 2 | przejdź do kolejki: 4 |
tabela po 3. kolejce
miejsce | drużyna | mecze | punkty | sety | małe punkty |
---|---|---|---|---|---|
1 | Indykpol AZS Olsztyn | 3 | 9 | 9:2 | 268:204 |
2 | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | 3 | 9 | 9:2 | 286:253 |
3 | Cuprum Lubin | 3 | 8 | 9:2 | 263:226 |
4 | ONICO Warszawa | 3 | 7 | 8:4 | 257:246 |
5 | PGE Skra Bełchatów | 3 | 6 | 7:3 | 245:232 |
6 | Asseco Resovia Rzeszów | 3 | 6 | 7:4 | 268:258 |
7 | Jastrzębski Węgiel | 3 | 6 | 6:4 | 241:229 |
8 | Trefl Gdańsk | 3 | 5 | 6:5 | 242:227 |
9 | KPS Stocznia Szczecin | 3 | 4 | 6:7 | 301:299 |
10 | GKS Katowice | 3 | 3 | 5:7 | 273:265 |
11 | Cerrad Czarni Radom | 3 | 3 | 5:7 | 271:281 |
12 | MKS Będzin | 3 | 3 | 4:6 | 216:238 |
13 | Łuczniczka Bydgoszcz | 3 | 3 | 3:7 | 221:246 |
14 | BBTS Bielsko-Biała | 3 | 0 | 2:9 | 218:266 |
15 | Aluron Virtu Warta Zawiercie | 3 | 0 | 1:9 | 213:249 |
16 | Dafi Społem Kielce | 3 | 0 | 0:9 | 161:225 |
punktacja
|
2. kolejka: 04-10-2017
gospodarz | gość | wynik | wyniki setów | |
---|---|---|---|---|
04-10-2017 18:30 | Trefl Gdańsk | ONICO Warszawa | 3:2 | 25:20, 17:25, 25:18, 23:25, 15:9 |
04-10-2017 20:30 | GKS Katowice | Łuczniczka Bydgoszcz | 1:3 | 22:25, 23:25, 25:23, 26:28 |
04-10-2017 19:00 | MKS Będzin | Czarni Radom | 1:3 | 20:25, 21:25, 26:24, 18:25 |
04-10-2017 18:00 | Stocznia Szczecin | Cuprum Lubin | 2:3 | 22:25, 25:17, 23:25, 31:29, 13:15 |
04-10-2017 18:00 | Społem Kielce | AZS Olsztyn | 0:3 | 10:25, 19:25, 18:25 |
04-10-2017 18:30 | BBTS Bielsko-Biała | Resovia Rzeszów | 1:3 | 23:25, 25:16, 25:27, 18:25 |
11-10-2017 20:30 | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | Jastrzębski Węgiel | 3:0 | 25:17, 25:18, 33:31 |
15-11-2017 20:30 | Skra Bełchatów | Warta Zawiercie | 3:0 | 25:23, 29:27, 25:21 |
przejdź do kolejki: 1 |
4. kolejka: 14-10-2017
gospodarz | gość | wynik | wyniki setów | |
---|---|---|---|---|
14-10-2017 15:00 | Trefl Gdańsk | GKS Katowice | 0:3 | 20:25, 23:25, 22:25 |
12-10-2017 19:00 | MKS Będzin | ONICO Warszawa | 3:2 | 21:25, 29:27, 23:25, 25:17, 15:11 |
12-10-2017 18:00 | Stocznia Szczecin | Łuczniczka Bydgoszcz | 3:2 | 14:25, 25:19, 20:25, 25:20, 15:11 |
13-10-2017 18:00 | Społem Kielce | Czarni Radom | 3:2 | 25:21, 18:25, 25:23, 27:29, 15:11 |
11-10-2017 18:00 | BBTS Bielsko-Biała | Cuprum Lubin | 1:3 | 17:25, 22:25, 25:23, 20:25 |
14-11-2017 18:30 | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | AZS Olsztyn | 3:2 | 21:25, 25:19, 20:25, 25:17, 15:9 |
14-10-2017 14:45 | Skra Bełchatów | Resovia Rzeszów | 3:0 | 25:17, 25:17, 25:23 |
15-10-2017 14:45 | Warta Zawiercie | Jastrzębski Węgiel | 0:3 | 14:25, 21:25, 23:25 |
tabela po 30. kolejce
miejsce | drużyna | mecze | punkty | sety | małe punkty |
---|---|---|---|---|---|
1 | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | 30 | 75 | 81:31 | 2699:2317 |
2 | PGE Skra Bełchatów | 30 | 72 | 81:29 | 2594:2358 |
3 | Trefl Gdańsk | 30 | 65 | 74:35 | 2554:2328 |
4 | Asseco Resovia Rzeszów | 30 | 57 | 64:42 | 2456:2354 |
5 | Indykpol AZS Olsztyn | 30 | 57 | 69:49 | 2711:2535 |
6 | Jastrzębski Węgiel | 30 | 57 | 67:47 | 2591:2458 |
7 | ONICO Warszawa | 30 | 56 | 70:48 | 2693:2580 |
8 | Cuprum Lubin | 30 | 45 | 56:59 | 2555:2545 |
9 | Cerrad Czarni Radom | 30 | 43 | 58:58 | 2613:2571 |
10 | Aluron Virtu Warta Zawiercie | 30 | 39 | 54:66 | 2649:2720 |
11 | GKS Katowice | 30 | 36 | 49:65 | 2486:2575 |
12 | KPS Stocznia Szczecin | 30 | 34 | 52:71 | 2660:2809 |
13 | MKS Będzin | 30 | 29 | 42:71 | 2411:2638 |
14 | Łuczniczka Bydgoszcz | 30 | 21 | 33:77 | 2337:2604 |
15 | BBTS Bielsko-Biała | 30 | 19 | 37:80 | 2484:2739 |
16 | Dafi Społem Kielce | 30 | 15 | 24:83 | 2211:2573 |
punktacja
|