Ligi polskie>sezon 2017/2018>PlusLiga > runda zasadnicza
14. kolejka: 23-12-2017
gospodarz | gość | wynik | wyniki setów | |
---|---|---|---|---|
23-12-2017 14:45 | Trefl Gdańsk | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | 0:3 | 20:25, 20:25, 23:25 |
22-12-2017 18:00 | Skra Bełchatów | BBTS Bielsko-Biała | 3:0 | 25:20, 26:24, 25:21 |
23-12-2017 17:00 | Warta Zawiercie | Społem Kielce | 3:1 | 15:25, 28:26, 25:19, 25:18 |
23-12-2017 15:00 | Jastrzębski Węgiel | Stocznia Szczecin | 2:3 | 18:25, 25:20, 25:22, 21:25, 11:15 |
23-12-2017 17:00 | Resovia Rzeszów | MKS Będzin | 3:0 | 25:16, 25:21, 25:20 |
22-12-2017 18:00 | AZS Olsztyn | GKS Katowice | 3:2 | 25:20, 19:25, 25:20, 23:25, 17:15 |
20-12-2017 18:00 | Cuprum Lubin | ONICO Warszawa | 0:3 | 19:25, 23:25, 28:30 |
22-12-2017 18:00 | Czarni Radom | Łuczniczka Bydgoszcz | 3:1 | 23:25, 25:15, 25:16, 25:14 |
przejdź do kolejki: 13 | przejdź do kolejki: 15 |
tabela po 14. kolejce
miejsce | drużyna | mecze | punkty | sety | małe punkty |
---|---|---|---|---|---|
1 | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | 14 | 40 | 42:9 | 1251:1016 |
2 | PGE Skra Bełchatów | 14 | 36 | 39:9 | 1166:1029 |
3 | ONICO Warszawa | 14 | 28 | 32:19 | 1172:1131 |
4 | Trefl Gdańsk | 14 | 26 | 31:21 | 1204:1136 |
5 | Asseco Resovia Rzeszów | 14 | 26 | 30:22 | 1173:1140 |
6 | Jastrzębski Węgiel | 14 | 25 | 29:23 | 1182:1138 |
7 | Indykpol AZS Olsztyn | 14 | 24 | 31:26 | 1281:1217 |
8 | KPS Stocznia Szczecin | 14 | 23 | 33:29 | 1363:1342 |
9 | Cuprum Lubin | 14 | 19 | 25:29 | 1195:1196 |
10 | Cerrad Czarni Radom | 14 | 18 | 26:30 | 1242:1225 |
11 | GKS Katowice | 14 | 18 | 23:28 | 1132:1154 |
12 | Aluron Virtu Warta Zawiercie | 14 | 17 | 24:33 | 1221:1256 |
13 | MKS Będzin | 14 | 12 | 19:34 | 1132:1244 |
14 | Łuczniczka Bydgoszcz | 14 | 11 | 15:34 | 1012:1151 |
15 | BBTS Bielsko-Biała | 14 | 7 | 14:37 | 1069:1214 |
16 | Dafi Społem Kielce | 14 | 6 | 9:39 | 961:1167 |
punktacja
|
13. kolejka: 09-12-2017
gospodarz | gość | wynik | wyniki setów | |
---|---|---|---|---|
10-12-2017 14:45 | Czarni Radom | Trefl Gdańsk | 1:3 | 18:25, 22:25, 25:16, 23:25 |
08-12-2017 18:00 | Łuczniczka Bydgoszcz | Cuprum Lubin | 0:3 | 15:25, 17:25, 23:25 |
12-12-2017 19:00 | ONICO Warszawa | AZS Olsztyn | 3:1 | 25:22, 25:22, 20:25, 25:22 |
13-12-2017 18:00 | GKS Katowice | Resovia Rzeszów | 0:3 | 20:25, 25:27, 16:25 |
10-12-2017 20:00 | MKS Będzin | Jastrzębski Węgiel | 3:2 | 22:25, 20:25, 25:19, 25:23, 15:13 |
10-12-2017 17:00 | Stocznia Szczecin | Warta Zawiercie | 3:2 | 21:25, 25:23, 23:25, 25:18, 15:12 |
09-12-2017 18:00 | Skra Bełchatów | Społem Kielce | 3:0 | 25:15, 27:25, 25:19 |
08-11-2017 18:30 | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | BBTS Bielsko-Biała | 3:0 | 25:10, 25:15, 25:18 |
przejdź do kolejki: 12 |
15. kolejka: 30-12-2017
gospodarz | gość | wynik | wyniki setów | |
---|---|---|---|---|
13-12-2017 18:00 | Łuczniczka Bydgoszcz | Trefl Gdańsk | 0:3 | 11:25, 20:25, 19:25 |
30-12-2017 18:00 | ONICO Warszawa | Czarni Radom | 3:1 | 25:15, 31:29, 26:28, 25:22 |
17-12-2017 15:00 | GKS Katowice | Cuprum Lubin | 1:3 | 25:18, 17:25, 21:25, 21:25 |
30-12-2017 18:00 | MKS Będzin | AZS Olsztyn | 3:1 | 25:20, 21:25, 25:22, 26:24 |
29-12-2017 18:00 | Stocznia Szczecin | Resovia Rzeszów | 0:3 | 28:30, 20:25, 20:25 |
30-12-2017 17:00 | Społem Kielce | Jastrzębski Węgiel | 0:3 | 17:25, 22:25, 19:25 |
18-12-2017 18:00 | BBTS Bielsko-Biała | Warta Zawiercie | 2:3 | 26:24, 27:29, 22:25, 25:21, 12:15 |
30-12-2017 14:45 | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | Skra Bełchatów | 3:1 | 25:20, 25:21, 20:25, 25:20 |
tabela po 30. kolejce
miejsce | drużyna | mecze | punkty | sety | małe punkty |
---|---|---|---|---|---|
1 | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | 30 | 75 | 81:31 | 2699:2317 |
2 | PGE Skra Bełchatów | 30 | 72 | 81:29 | 2594:2358 |
3 | Trefl Gdańsk | 30 | 65 | 74:35 | 2554:2328 |
4 | Asseco Resovia Rzeszów | 30 | 57 | 64:42 | 2456:2354 |
5 | Indykpol AZS Olsztyn | 30 | 57 | 69:49 | 2711:2535 |
6 | Jastrzębski Węgiel | 30 | 57 | 67:47 | 2591:2458 |
7 | ONICO Warszawa | 30 | 56 | 70:48 | 2693:2580 |
8 | Cuprum Lubin | 30 | 45 | 56:59 | 2555:2545 |
9 | Cerrad Czarni Radom | 30 | 43 | 58:58 | 2613:2571 |
10 | Aluron Virtu Warta Zawiercie | 30 | 39 | 54:66 | 2649:2720 |
11 | GKS Katowice | 30 | 36 | 49:65 | 2486:2575 |
12 | KPS Stocznia Szczecin | 30 | 34 | 52:71 | 2660:2809 |
13 | MKS Będzin | 30 | 29 | 42:71 | 2411:2638 |
14 | Łuczniczka Bydgoszcz | 30 | 21 | 33:77 | 2337:2604 |
15 | BBTS Bielsko-Biała | 30 | 19 | 37:80 | 2484:2739 |
16 | Dafi Społem Kielce | 30 | 15 | 24:83 | 2211:2573 |
punktacja
|