Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2016/2017 > Transfery > PlusLiga

PlusLiga

ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Mateusz Bieniek
(Effector Kielce)
 Jurij Gladyr (UKR)
(Skra Bełchatów)
  Aleksander Maziarz
(Stal Nysa)
Krzysztof Rejno
(MKS Będzin)

Asseco Resovia Rzeszów

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Marko Ivović (SRB)
(Biełogorie Biełgorod – RUS)
Dominik Witczak
(szuka klubu)
 Thibault Rossard (FRA)
(Arago de Sete – FRA)
Russell Holmes (USA)
(szuka klubu)
 Mateusz Masłowski
(SMS Spała)
Nikołaj Penczew (BUL)
(Skra Bełchatów)
 John Gordon Perrin (CAN)
(LPR Piacenza – ITA)
Julien Lyneel (FRA)
(Porto Robur Costa Ravenna – ITA)
  Gavin Schmitt (CAN)
(Funvic Taubaté – BRA)
Bartosz Kurek
(JT Hiroszima Thunders – JPN)
  Bartłomiej Lemański
(AZS Politechnika Warszawska)
Krzysztof Ignaczak
(szuka klubu)

 Marcin Możdżonek
(Cuprum Lubin) 
Aleksander Śliwka
(AZS Olsztyn)
 Dominik Depowski
(AGH Kraków)
Olieg Achrem
(Halbank Ankara – TUR)
Łukasz Perłowski
(Espadon Szczecin)
Dmytro Paszycki
(Trefl Gdańsk)

PGE Skra Bełchatów

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Bartosz Bednorz
(AZS Olsztyn)
Facundo Conte (ARG)
(Szanghaj Weibo – CHN)
 Artur Szalpuk
(Czarni Radom)
Nicolas Marechal (FRA)
(B.şehir Belediyesi SK Stambuł – TUR)
 Nikołaj Penczew (BUL)
(Resovia Rzeszów)
Israel Rodriguez (ESP)
(szuka klubu)
 Dražen Luburić (SRB)
(LPR Piacenza – ITA)
Marcel Gromadowski
(Łuczniczka Bydgoszcz)
  Jurij Gladyr (UKR)
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
Andrzej Wrona
(AZS Politechnika Warszawska)

LOTOS TREFL GDAŃSK

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Michal Masny (SVK)
(Jastrzębski Węgiel)
Sebastian Schwarz (GER)
(Kuzbass Kemerowo – RUS)
 Szymon Romać
(Cuprum Lubin)
Murphy Troy (USA)
(Lokomotiv Nowosybirsk – RUS)
 Fabian Majcherski
(Trefl Gdańsk – ML)
Marco Falaschi (ITA)
(GKS Katowice)
 Bartosz Pietruczuk
(Espadon Szczecin)
Mateusz Czunkiewicz
(Łuczniczka Bydgoszcz)
 Dmytro Paszycki (UKR)
(Resovia Rzeszów)
Artur Ratajczak
(MKS Będzin)
Mateusz Linda
(Ślepsk Suwałki)
Karol Behrendt
(szuka klubu)

CUPRUM LUBIN

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
II trener Marcin Mierzejewski
(Victoria Wałbrzych)
II trener Daniele Capriotti (ITA)
(szuka klubu)
  Piotr Hain
(Jastrzębski Węgiel)
 Szymon Romać
(Trefl Gdańsk)
Rafail Kumentakis (GRE)
(CMC Ravenna – ITA)
Marcin Możdżonek
(Resovia Rzeszów)
 Igor Grobelny
(Czarni Radom)
Wojciech Włodarczyk
(AZS Olsztyn)

CERRAD CZARNI RADOM

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
  Jakub Ziobrowski
(SMS Spała)
trener Raul Lozano (ARG)
(reprezentacja Iranu)
 David Smith (USA)
(Tours VB – FRA)
 Artur Szalpuk
(Skra Bełchatów)
 Łukasz Wiese
(Łuczniczka Bydgoszcz)
Patryk Szczurek
(Łuczniczka Bydgoszcz)
 Dustin Watten (USA)
(Ajaccio VB – FRA)
Bartłomiej Grzechnik
(Espadon Szczecin)
 Piotr Filipowicz
(Czarni Radom – Młoda Liga)
Igor Grobelny
(Cuprum Lubin)
 Tomasz Fornal
(SMS Spała)
Zack La Cavera (USA)
(szuka klubu)
  Kacper Gonciarz
(Ślepsk Suwałki)
Lukas Kampa (GER)
(Jastrzębski Węgiel)
 Jakub Urbanowicz
(Ślepsk Suwałki)
Daniel Pliński
(AZS Olsztyn)
 Michał Kędzierski
(Effector Kielce)
Neven Majstorović (SRB)
(szuka klubu)
 Emanuel Kohút (SVK)
(Copra Elior Piacenza – ITA)
Adam Kowalski
(AZS Częstochowa)

JASTRZĘBSKI WĘGIEL

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Lukas Kampa (GER)
(Czarni Radom)
 Michal Masny (SVK)
(Trefl Gdańsk)
Grzegorz Kosok
(Łuczniczka Bydgoszcz)
 Toontje Van Lankvelt (CAN)
(Hyundai Capital Skywalkers – KOR)
Scott Touzinsky (USA)
(Fudan University Shanghai – CHN)
Piotr Hain
(Cuprum Lubin) 
Salvador Hidalgo Oliva (CUB)
(Tianjin Volleyball – CHN)
 Aleksander Szafranowicz (ISR)
(PAOK Saloniki)
 Marcin Ernastowicz
(AT Jastrzębskiego Węgla)
Adrian Mihułka
(Espadon Szczecin)
Karol Gdowski
(AT Jastrzębskiego Węgla)
 Konrad Formela
(Effector Kielce)

AZS Politechnika warszawska

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Bartosz Kwolek
(SMS Spała)
 Bartłomiej Lemański
(Resovia Rzeszów)
 
Jędrzej Gruszczyński
(SMS Spała)
Jakub Radomski
(Biogas Volley Näfels  – SUI) 
Andrzej Wrona
(Skra Bełchatów)

łuczniczka Bydgoszcz

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Patryk Szczurek
(Czarni Radom)
Murilo Radke (BRA)
(Montes Clares Volei – BRA)
 Mateusz Sacharewicz
(BBTS Bielsko-Biała)
 Grzegorz Kosok
(Jastrzębski Węgiel)
 Marcel Gromadowski
(Skra Bełchatów)
Łukasz Wiese
(Czarni Radom)
 Igor Yudin
(Galatasaray Stambuł – TUR)
Michał Żurek
(AZS Olsztyn)
 Mateusz Czunkiewicz
(Trefl Gdańsk)
Nikodem Wolański
(Noliko Maaseik – BEL)
 Bartosz Filipak
(Victoria Wałbrzych)
Jakub Jarosz
(szuka klubu)
 Jakub Rohnka
(Czarni Rząśnia)
Bartosz Krzysiek
(szuka klubu)
 Milan Katić (SRB)
(Galatasaray Stambuł – TUR)
Michał Ruciak
(Espadon Szczecin)
 Tomasz Bonisławski
(Stal Nysa)
Dawid Murek
(Espadon Szczecin)

indykpol azs olsztyn

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Aleksander Śliwka
(Resovia Rzeszów)
Bartosz Bednorz
(Skra Bełchatów)
 Łukasz Makowski
(TSV Unterhaching – GER)
Krzysztof Gulak
(szuka klubu)
 Adrian Buchowski
(Effector Kielce)
Marcin Waliński
(MKS Będzin)
  Michał Żurek
(Łuczniczka Bydgoszcz)
Michał Potera
(MKS Będzin)
 Wojciech Włodarczyk
(Cuprum Lubin)
Paweł Adamajtis
(AZS Częstochowa)
  Daniel Pliński
(Czarni Radom)
Filip Stoilović (SRB)
(Urfa MKS – TUR)
 Jakub Kochanowski
(SMS Spała)
Krzysztof Bieńkowski
(BBTS Bielsko-Biała)
 Jan Hadrava
(Nantes Reze – FRA)
Maciej Zajder
(Espadon Szczecin)
 Hidde Boswinkel
(CMC Ravenna – ITA)
Bram van den Dries (BEL)
(Spacer’s de Toulouse – FRA)
 Ezequiel Palacios (ARG)
(La Union de Formosa – ARG)
Thomas Koelewijn (NED)
(Montpellier Volley – FRA)

AZS Częstochowa

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Paweł Adamajtis
(AZS Olsztyn)
 Felipe Bandero (BRA)
(szuka klubu)
Adrian Szlubowski
 Adam Kowalski
(Czarni Radom)
Jakub Bik
(AGH Kraków)
  Konrad Buczek
(AGH Kraków)
Adrian Stańczak
(GKS Katowice)
 Mykoła Moroz (UKR)
(Lokomotiw Charków – UKR)
Bartłomiej Lipiński
(BBTS Bielsko-Biała)
 Oleksandr Grebeniuk (UKR)
(Barcom Każany Lwów – UKR)
Rafael Redwitz (BRA)
(Arago de Sete – FRA)
 Kamil Ociepka
(Skra Bełchatów – Młoda Liga)
Matej Patak (SVK)
(Chaumont VB 52 – FRA)

BBTS Bielsko-Biała

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Miroslav Palgut (SVK)
(reprezentacja Słowacji)
trener Krzysztof Stelmach
(szuka klubu)
Przemysław Czauderna
(Ishoj Volley – DEN) 
 Dan Lewis (CAN)
(szuka klubu)
Dmitry Storozhilov
(CAI Teruel – ESP)
Mateusz Sacharewicz
(Łuczniczka Bydgoszcz)
 Adam Bartoš 
(Tours VB)
Bartłomiej Neroj
(Lechia Tomaszów Maz.)
 Bartłomiej Grzechnik
(Czarni Radom)
Dmytro Bogdan (UKR)
(szuka klubu)
 Mariusz Gaca
(MKS Będzin)
Sierhiy Kapelus (UKR)
(GKS Katowice)
 Krzysztof Bieńkowski
(AZS Olsztyn)
Bartłomiej Krulicki
(GKS Katowice)
 Bartłomiej Lipiński
(AZS Częstochowa)
Marcin Wika
(Espadon Szczecin)

effector kielce

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Peter Wohlfahrtstatter (AUT)
(SK Posojlnica Aich/Dob – AUT)
 Mateusz Bieniek
(ZAKSA K-Koźle)
 Jakub Wachnik
(Volley Precura Antwerpia – BEL)
Andreas Takvam (NOR)
(VfB Friedrichshafen – GER)
 Krzysztof Antosik
(Espadon Szczecin)
Adrian Buchowski
(AZS Olsztyn)
 Maciej Pawliński
(MKS Będzin)
Sławomir Jungiewicz
(TV Ingersoll Buhl – GER)
 Konrad Formela
(Jastrzębski Węgiel)
Igor Vitiuk (UKR)
(szuka klubu)
 Michał Superlak
(Victoria Wałbrzych)
Sławomir Stolc
(szuka klubu)
 Bartosz Bućko
(Calzedonia Werona – ITA)
Michał Kędzierski
(Czarni Radom)
Leo Andrić (CRO)
(Dragons Lugano – SUI)

MKS Będzin

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Krzysztof Rejno
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
 Jakub Oczko
(Norwid Częstochowa)
 Michał Potera
(AZS Olsztyn)
Michał Żuk
(Warta Zawiercie)
 Nathan Roberts (AUS)
(BAM Mondově – ITA)
Mariusz Gaca 
(BBTS Bielsko-Biała)
 Artur Ratajczak
(Trefl Gdańsk)
Sebastian Warda
(szuka klubu)
 Rafael Rodrigues de Araújo (BRA)
(Sesi São Paulo – BRA)
Bartosz Kaczmarek
(szuka klubu)
 Łukasz Kozub
(SMS Spała)
Tyler James Sanders (USA)
(Arkas Izmir – TUR)
 Dawid Woch
(SMS Spała)
Michał Kamiński
(szuka klubu)
 Mateusz Kowalski
(AKS Rzeszów)
Maciej Pawliński
(Effector Kielce)
 Jonah Seif (USA)
(University of California–Santa Barbara – USA)
Tijmen Laane (NED)
(szuka klubu)
Kyle Russell (USA)
(Univeristy of California–Irvine – USA)
Viacheslav Batchkala (ISR)
(szuka klubu)
  Marcin Waliński
(AZS Olsztyn)
Mariusz Schamlewski
(Victoria Wałbrzych)
Mateusz Przybyła
(Antwerpia – BEL)

GKS KATOWICE

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 trener Piotr Gruszka Łukasz Jurkoić
(TSV Sanok) 
Jurij Gladyr (UKR)
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
  Marco Falaschi (ITA)
(Trefl Gdańsk)
Kornel Przystał
(szuka klubu)
 Adrian Stańczak
(AZS Częstochowa)
Maciej Naliwajko
(MCKiS Jaworzno)
  Serhij Kapelus (UKR)
(BBTS Bielsko-Biała)
Jan Król
(Hypo Tirol Innsbruck – AUT))
 Gert van Walle (BEL)
(Beauvais Oise – FRA)
Mateusz Januszewski
(KPS Siedlce)
Bartłomiej Krulicki
(BBTS Bielsko-Biała)

 ESPADON SZCZECIN

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Bartłomiej Kluth
(KPS Kęty)
 Bartosz Pietruczuk
(Trefl Gdańsk)
 Łukasz Perłowski
(Resovia Rzeszów)
Sergio Noda (ESP)
(szuka klubu)
  Dawid Murek
(Łuczniczka Bydgoszcz)
Leandro Araujo (BRA)
(szuka klubu)
 Georgi Bratojew (BUL)
(Diatec Trentino – ITA)
Bartosz Wajdowicz
(szuka klubu)
 Ivan Brovnjak (SRB)
(Maliye Milli Piyango – TUR)
 Sławomir Zemlik
(KPS Siedlce)
 Danaił Miluszew (BUL)
(Power Volley Milano – ITA)
 Jakub Guz
(Lechia Tomaszów Maz.)
Michał Ruciak
(Łuczniczka Bydgoszcz)
Krzysztof Antosik
(Effector Kielce)
Maciej Zajder
(AZS Olsztyn)
Marcin Wika
(BBTS Bielsko-Biała)
Adrian Mihułka
(Jastrzębski Węgiel)
II trener Michał Mieszko Gogol
(Resovia Rzeszów)

nadesłał: Bartosz Wencław

Więcej artykułów z dnia :
2016-04-20
Copyrights 2015-2017 Strefa Siatkówki All rights reserved