Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2016/2017 > Transfery > Orlen Liga

Orlen Liga

CHEMIK pOLICE

przychodzą odchodzą w kręgu zainteresowań
trener Jurij Mariczew (RUS)
(reprezentacja Rosji)
 Helena Havelkova (CZE)
(Szanghaj Guohua – CHN)
 Aleksandra Krzos
(Muszynianka Muszyna)
 Katarzyna Mróz
(Developres Rzeszów)
  Jelena Blagojević (SRB)
(Trabzon İdmanocağı – TUR)
 Izabela Kowalińska
(ŁKS Łódź)
 Malwina Smarzek
(Legionovia Legionowo)
Isabel Yonkaira Paola Peña
(szuka klubu)
 Katarzyna Zaroślińska
(Trefl Sopot)
Paulina Maj-Erwardt
(Budowlani Łódź)
Nikola Abramajtys
(SMS Police)

PGE ATOM TREFL SOPOT

przychodzą odchodzą w kręgu zainteresowań
 Natalia Gajewska
(Legionovia Legionowo)
 Brittnee Cooper (USA)
(szuka klubu)
 Martyna Łukasik
(Młoda Liga)
 Maret Grothues-Balkenstein (NED)
(Volksbank Südtirol Bolzano – ITA)
 Daria Szczyrba
(Młoda Liga)
 Ivana Đerisilo (SRB)
(CSM Targoviste – ROU)
 Dominika Mras
(Młoda Liga)
Zuzanna Efimienko
(Metalleghe Sanitars Montichiari – ITA)
 Beata Melczarek
(KSZO Ostrowiec Św.)
Klaudia Kaczorowska
(Developres Rzeszów)
 Alicja Wójcik
(KSZO Ostrowiec Św.)
Anna Kaczmar
(Developres Rzeszów)
 Karolina Bednarek
(KSZO Ostrowiec Św.)
Katarzyna Zaroślińska
(Chemik Police)
 Karolina Goliat (BEL)
(Obiettivo Risarcimento Vicenza – ITA)
Anna Miros
(MKS Dąbrowa Górnicza)
 Małgorzata Skorupa
(PTPS Piła)
Maja Tokarska
(Hisamitsu Springs Kobe – JPN)
 Anna Bodasińska
(Budowlani Łódź – MLK)
Agata Witkowska (Durajczyk)
(Yamamay Busto Arsizio – ITA)
Danica Radenković (SRB)
(szuka klubu)

IMPEL WROCŁAW

przychodzą odchodzą w kręgu zainteresowań
 Micha Hancock (USA)
(MKS Dabrowa Górnicza) 
Carolina Costagrande (ITA)
(Imoco Volley Conegliano – ITA)
 Megan Courtney (USA)
(Leonas de Ponce – PUR)
Kristin Hildebrand (USA)
(szuka klubu)
  Natalia Mędrzyk (Kurnikowska)
(Muszynianka Muszyna)
Katarzyna Skowrońska-Dolata
(Fopapedretti Bergamo – ITA)
 Katarzyna Konieczna
(powrót po urlopie macierzyńskim)
Andrea Kossanyiova (CZE)
(szuka klubu)
 Adrianna Wysocka
(Legionovia Legionowo)
Lenka Dürr (GER)
(Schweriner SC – GER)
 Izabela Bałucka
(MKS Dąbrowa Górnicza)
Milena Radecka
(szuka klubu)
Magdalena Gryka
(BKS Bielsko-Biała)
Karolina Piśla
(PTPS Piła)

TAURON MKS DĄBROWA GÓRNICZA

przychodzą odchodzą w kręgu zainteresowań
 Dominika Sobolska
(Metalleghe Sanitars Montichiari – ITA)
 Joanna Staniucha-Szczurek
(BKS Bielsko-Biała)
 Helena Horka (CZE)
(BKS Bielsko-Biała) 
Krystyna Strasz
(szuka klubu)
Daria Paszek
(Legionovia Legionowo)
 Natalia Piekarczyk
(szuka klubu)
Yael Castiglione (ARG)
(BKS Bielsko-Biała)
 Micha Hancock (USA)
(Impel Wrocław)
Monika Smidova (CZE)
(Waszyngton Universty – USA)
 Rebecca Pavan (CAN)
(Budowlani Toruń)
Marta Ciesiulewicz
(Nike Węgrów)
 Deja McClendon (USA)
(szuka klubu)
Julia Bessonnaja (RUS)
(Jensiej Krasnojarsk – RUS)
 Nadia Wydmańska
(szuka klubu)
Izabela Śliwa
(Muszynianka Muszyna)
 Sanja Popović (SRB)
(Neruda Volley Bolzano – ITA)
 Anna Miros
(Trefl Sopot)
Rebecca Perry (CAN)
(szuka klubu)
 Regan Scott (USA)
(Sarıyer Belediyesi – TUR)
Karolina Różycka
(urlop macierzyński)
Katarzyna Urban
(szuka klubu)
Izabela Bałucka
(Impel Wrocław)

BUDOWLANI łÓDŹ

przychodzą odchodzą w kręgu zainteresowań
 Kaja Grobelna (BEL)
(Allianz Stuttgart – GER)
trener Jacek Pasiński
(szuka klubu)
trener Leszek Rus
(ostatnio BKS Bielsko-Biała)
 Sylwia Pelc
(Muszynianka Muszyna) 
 Daiana Muresan (ROU)
(szuka klubu)
 Paulina Maj-Erwardt
(Chemik Police) 
Aleksandra Liniarska
(szuka klubu)
 Monika Kutyła
(Wisła Warszawa)
Dorota Medyńska
(Muszynianka Muszyna)
Ewelina Brzezińska
(BKS Bielsko-Biała)
Aleksandra Gromadowska
(szuka klubu)

POLSKI CUKIER MUSZYNIANKA MUSZYNA

przychodzą odchodzą w kręgu zainteresowań
 Małgorzata Lis
(BKS Bielsko-Biała)
 Adela Helić (SRB)
(Developres Rzeszów)
 Magdalena Wawrzyniak
(Igor Gorgonzola Novara – ITA)
Julia Milovits (HUN)
(CSM Bukareszt – ROU)
Magdalena Szabó
(powrót po urlopie macierzyńskim) 
Karolina Szczygieł
(Developres Rzeszów)
 Dorota Medyńska
(Budowlani Łódź)
Natalia Mędrzyk (Kurnikowska)
(Impel Wrocław)
 Agnieszka Rabka
(Trabzon İdmanocağı – TUR)
 Natalia Skrzypkowska
(BKS Bielsko-Biała)
Aleksandra Wójcik
(Legionovia Legionowo)
Sylwia Pelc
(Budowlani Łódź)
 Dorota Wilk
(PTPS Piła)
 Aleksandra Krzos
(Chemik Police)
 Koleta Łyszkiewicz
(BKS Bielsko-Biała)
 Izabela Śliwa
(MKS Dąbrowa G.)
Nataša Čikiriz  (SRB)
(Vizura Belgrad – SRB)
Karolina Ciaszkiewicz-Lach
(Wisła Warszawa)
Kinga Hatala
(Wisła Warszawa)

BKS ALUPROF BIELSKO-BIAŁA

przychodzą odchodzą w kręgu zainteresowań
 Natalia Perlińska
(Zawisza Sulechów)
 Yael Castiglione (ARG)
(MKS Dąbrowa Górnicza)
 Magdalena Gryka
(Impel Wrocław)
Koleta Łyszkiewicz
(Muszynianka Muszyna)
  Ewelina Brzezińska
(Budowlani Łódź) 
Natalia Strózik
(Developres Rzeszów)
 Aleksandra Wańczyk
(Developres Rzeszów)
Nikola Radosova (SVK)
(szuka klubu)
 Joanna Staniucha-Szczurek
(MKS Dabrowa Górnicza)
Małgorzata Lis
(Muszynianka Muszyna)
Aneta Wilczek
(Młoda Liga – BKS)
Helena Horka (CZE)
(MKS Dąbrowa Górnicza)
 Natalia Skrzypkowska
(Muszynianka Muszyna)
Beata Motyka
(szuka klubu)
Soňa Mikysková (CZE)
(Pays d’Aix Venelles – FRA)
Natalia Bamber-Laskowska
(szuka klubu)

PTPS PIŁA

przychodzą odchodzą w kręgu zainteresowań
 trener Łukasz Przybylak
(był II trenerem)
trener Nicola Vettori
(Budowlani Toruń)
 trener Piotr Sobolewski
(KS Murowana Goślina)
Dorota Wilk
(Muszyniana Muszyna)
 Emilia Szubert
(Legionovia Legionowo)
Klaudia Konieczna
(Karpaty Krosno)
Sylwia Kucharska
(KS Murowana Goślina)
Keisha Leggs (USA)
(szuka klubu)
Żaneta Baran
(KS Murowana Goślina)
Małgorzata Skorupa
(Trefl Sopot)
Karolina Piśla
(Impel Wrocław)
Volha Pauliukouskaya (BLR)
(KSZO Ostrowiec Św.)
 Alexin Austin (USA)
(liga uniwersytecka)
Joanna Sobczak
(Wisła Warszawa)
Alicia Ogoms (CAN)
(liga uniwersytecka)
Beta Dumancić (CRO)
(UP Olomuniec)

PAŁAC BYDGOSZCZ

przychodzą odchodzą w kręgu zainteresowań
 Magda Jagodzińska
(Developres Rzeszów)
 Zuzanna Czyżnielewska
(KSZO Ostrowiec Św.)

LEGIONOVIA LEGIONOWO

przychodzą odchodzą w kręgu zainteresowań
  Agata Skiba
(Developres Rzeszów)
 Daria Paszek
(MKS Dąbrowa Górnicza)
  Anna Bączyńska
(Karpaty Krosno)
Aleksandra Wójcik
(Muszynianka Muszyna)
 Katarzyna Wawrzyniak
(Nike Węgrów)
Karolina Szymańska
(Developres Rzeszów)
 Ewelina Mikołajewska
(Karpaty Krosno)
Malwina Smarzek
(Chemik Police)
 Alicja Grabka
(zespół juniorek)
Natalia Gajewska
(Trefl Sopot)
 Anna Korabiec 
(KSZO Ostrowiec Św.)
Emilia Szubert
(PTPS Piła)
Adrianna Wysocka
(Impel Wrocław)

DEVELOPRES SKY-RES RZESZÓW

przychodzą odchodzą w kręgu zainteresowań
II trener Dawid Pawlik
(Pałac Bydgoszcz)
II trener Stanisław Pieczonka
(szuka klubu)
 Karolina Szymańska
(Legionovia Legionowo)
 Ewa Cabajewska
(szuka klubu)
 Adela Helić (SRB)
(Muszynianka Muszyna)
Justyna Raczyńska
(PSPS Chemik Police)
 Kremena Kamenowa (BUL)
(Trabzon İdmanocağı – TUR)
Aleksandra Wańczyk
(BKS Bielsko-Biała)
 Klaudia Kaczorowska
(Trefl Sopot)
Ewelina Janicka
(Proxima Kraków)
 Natalia Strózik
(BKS Bielsko-Biała)
Joanna Kapturska
(KSZO Ostrowiec Św.)
 Joanna Nickowska
(PSPS Chemik Police)
Ana Otasević (MNE)
(szuka klubu)
  Katarzyna Mróz
(Chemik Police)
Weseła Bonczewa (BUL)
(szuka klubu)
Patrycja Flakus
(Joker Świecie) 
Magda Jagodzińska
(Pałac Bydgoszcz)
 Karolina Szczygieł
(Muszynianka Muszyna)
Paulina Filipowicz
(szuka klubu)
 Anna Kaczmar
(Trefl Sopot)
Paulina Głaz 
(Karpaty Krosno)
Agata Skiba
(Legionovia Legionowo)

KSZO OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI

przychodzą odchodzą w kręgu zainteresowań
 Joanna Kapturska
(Developres Rzeszów)
 Sandra Szczygioł
(Joker Świecie)
 Zuzanna Czyżnielewska
(Pałac Bydgoszcz)
Kinga Dybek
(Joker Świecie)
 Sava Thaka (ALB)
(Barleti Tirana)
 Zuzanna Pieczka
(Karpaty Krosno)
 Paulina Stroiwąs
(KS Murowana Goślina)
 Anna Korabiec
(Legionovia Legionowo)
 Kamila Colik
(MCKiS Jaworzno)
 Alicja Wójcik
(Trefl Sopot)
 Volha Pauliukouskaya (BLR)
(PTPS Piła)
 Karolina Bednarek
(Trefl Sopot)
 Delicia Pierre (TTO)
(Bethune Wildcats – USA)
Beata Mielczarek
(Trefl Sopot)
 Magdalena Soter
(PSPS Chemik Police)
Angelika Bulbak
(Proxima Kraków)

ŁKS Commercecon Łódź

przychodzą odchodzą w kręgu zainteresowań
 Ewa Kwiatkowska
(PSPS Chemik Police)
 Karolina Sawaniewicz
(AZS Politechniki Śląskiej Gliwice)
 Lucie Muhlsteinova (CZE)
(Telekom Baku – AZE)
Monika Smitalova (SVK)
(Sm’Aesch Pfeffingen – SUI)
 Julita Rafałko
(MKS Świdnica)
Katarzyna Nadziałek
(Wisła Warszawa)
 Gvanca Marqarashvili (GEO)
(Tibilisi – GEO)
Izabela Wasiak
(AZS Politechniki Śląskiej Gliwice)
Gvanca Ulumbelashvili (GEO)
(Tibilisi – GEO)
 Agata Kucharczyk
(PSPS Chemik Police)
Weronika Gamała
(zespół juniorek)
Izabela Kowalińska
(Chemik Police)

KT7 CNC Budowlani TOruń

przychodzą odchodzą w kręgu zainteresowań
trener Nicola Vettori (ITA)
(PTPS Piła)
trener Mariusz Soja
(szuka klubu)
 Sylwia Wojcieska
(powrót po kontuzji) 
 Aleksandra Stachowicz
(AZS Politechniki Śląskiej Gliwice)
 Marta Wójcik
(powrót po przerwie)
Daria Bąkowska
(AZS Politechniki Śląskiej Gliwice)
  Rebecca Pavan (CAN)
(MKS Dąbrowa Górnicza)
Aleksandra Gutkowska
(AZS Politechniki Śląskiej Gliwice)
 Patrycja Polak
(Beng Rovigo Volley – ITA)
Jowita Jaroszewicz
(Proxima Kraków)
 Aleksandra Gancarz
(Joker Świecie)
Marzena Kropidłowska (Wilczyńska)
(Proxima Kraków)
 Gabriela Jasińska
(PSPS Chemik Police)
Patrycja Wyrwa
(Joker Świecie)
 Agata Nowak
(Trefl Sopot – ML)
Marta Łukaszewska
(PSPS Chemik Police)
 Ewa Bimkiewicz
(SMS Police)
Karolina Filipowicz
(szuka klubu)
 Maurina Paulava (BLR)
(???)
Marta Siwka
(szuka klubu)
Morena Martinez Franchi (ARG)
(Velez Sarsfield – ARG)

nadesłał: Bartosz Wencław

Więcej artykułów z dnia :
2016-04-27
Copyrights 2015-2017 Strefa Siatkówki All rights reserved