Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2016/2017 > Transfery > I liga M

I liga M

ŚLEPSK SUWAŁKI

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Jan Tomczak
(KPS Kęty)
 Kacper Gonciarz
(Czarni Radom)
 Piotr Lipiński
(Victoria Wałbrzych)
Jakub Urbanowicz
(Czarni Radom)
 Karol Rawiak
(AZS AGH Kraków)
Tomasz Wasilewski
(szuka klubu)
 Mateusz Linda
(Lotos Trefl Gdańsk)
Paweł Pietkiewicz
(Victoria Wałbrzych)
 David Michel (AUT)
(Union Raiffeisen Waldeviertel – AUT)
Witalij Szczytkow (UKR)
(Krispol Września)

APP Krispol Września

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Sebastian Matula
(Victoria Wałbrzych)
 Błażej Szymeczko
(Stal Nysa)
 
 Bartosz Schmidt
(MCKiS Jaworzno)
Arkadiusz Olczyk
(Stal Nysa)
 
 Witalij Szczytkow (UKR)
(Ślepsk Suwałki)
Mateusz Kamiński
(szuka klubu)
 Karol Szczygielski
(Vicotria Wałbrzych)
Moustapha M’Baye
(KPS Siedlce)
Bartosz Zrajkowski
(KPS Siedlce)

 

Aluron Virtu Warta Zawiercie

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Michał Żuk
(MKS Będzin)
Mateusz Leszczawski
(szuka klubu)
 Kacper Popik
(Ishoj Volley – DEN)
Alan Wasilewski
(szuka klubu)
 Kamil Gutkowski
(KPS Siedlce)
 Michał Mysera
(Lechia Tomaszów Maz.)
 Patryk Akala
(AGH Kraków)
Maciej Janikowski
(Lechia Tomaszów Maz.)
 Jakub Lewandowski
(KPS Kęty)
Marcin Kantor
(szuka klubu)
Kamil Dębski
(Trefl Gdańsk – ML)

AGH Kraków

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Jakub Nowosielski
(Energa Ostrołęka)
 Dominik Depowski
(Resovia Rzeszów)
 Tomasz Błądziński
(AKS Rzeszów)
Kamil Maruszczyk
(Hutnik Kraków)
Mariusz Wacek
(szuka klubu)
Grzegorz Surma
(VDK Gent -BEL)
Konrad Buczek
(SKS Hajnówka)
Karol Dudziński
(Hutnik Kraków)
Bartosz Drewniak
(szuka klubu)
 Szymon Ściślak
(MOSiR Bochnia)
Michał Przybylski
(Astra Nowa Sól)
 Bartłomiej Gajdek
(SG VCA Amstetten – AUT)
Bartosz Odwarzny
(Astra Nowa Sól)
Jakub Bik
(AZS Częstochowa)
Michał Dzierwa
(szuka klubu)
Patryk Akala
(Warta Zawiercie)
Karol Rawiak
(Ślepsk Suwałki)

KPS Siedlce

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Mateusz Błasiak
(KPS Kęty)
Damian Wdowiak
(Czarni Rząśnia) 
Jakub Bucki
(VK Pavlodar – KAZ)
Kamil Gutkowski
(Warta Zawiercie) 
Sławomir Zemlik
(Espadon Szczecin)
Wojciech Kaźmierczak
(szuka klubu)
Mustapha M’Baye 
(Krispol Września)
 Adam Szałański
(Czarni Rząśnia)
Krzysztof Gibek
(AZS Politechnika Opolska)
 
Maciej Polański
(Chemie Volley Mitteldeutschland – GER)
Jakub Gontarewicz
(Effector Kielce – ML)
Bartosz Zrajkowski
(Krispol Września)
Mateusz Januszewski
(GKS Katowice)

AZS Stal Nysa

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Konrad Woroniecki
(Camper Wyszków)
 Maciej Kusaj
(szuka klubu)
Łukasz Owczarz
(Camper Wyszków)
Patryk Napiórkowski
(Victoria Wałbrzych)
Tomasz Bonisławski
(Łuczniczka Bydgoszcz)
Aleksander Maziarz
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
Błażej Szymeczko
(Krispol Września)
Jakub Macyra
(szuka klubu)
Arkadiusz Olczyk
(Krispol Września)
 Mateusz Biernat
(szuka klubu)
Damian Śliż
(Jastrzębski Węgiel ML)
 Piotr Hernik
(szuka klubu)
Wojciech Kwiecień
(VSG Coburg/Grub – GER)
Michał Makowski
(Lechia Tomaszów Maz.)

TS Victoria PWSZ Wałbrzych

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Przemysław Michalczyktrener Krzysztof Janczak
(szuka klubu)
 Paweł Pietkiewicz
(Ślepsk Suwałki)
Sebastian Matula
(Krispol Września) 
 Kamil Durski
(Bielawianka Bielawa)
Bartosz Filipiak
(Łuczniczka Bydgoszcz)
 Mariusz Schamlewski
(MKS Będzin)
Piotr Lipiński
(Ślepsk Suwałki)
 Patryk Napiórkowski
(Stal Nysa)
Karol Szczygielski
(Krispol Września)
 Mariusz Magnuszewski
(AT Jastrzębskiego Węgla)
Adam Smolarczyk
(Norwid Częstochowa)
 Jacek Obrębski
(Camper Wyszków)
Marcin Mierzejewski
(Cuprum Lubin – II trener)
Mateusz Jóźwik
(BBTS Bielsko-Biała – ML)
 Michał Superlak
(Efffector Kielce)
Maciej Borris
(AKS UŁ Łódź)

 

KS Camper Wyszków – nie wystartuje w rozgrywkach

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Paweł Blomberg
(SKS Hajnówka)
Łukasz Owczarz
(Stal Nysa)
Konrad Woroniecki
(Stal Nysa)
Filip Frankowski
(TSV Sanok)
Jakub Nurczyński
(szuka klubu)
Przemysław Gniewek
(SKS Hajnówka)
Mariusz Pruski
(Lechia Tomaszów Maz.)
Jacek Obrębski
(Victoria Wałbrzych)

KPS Kęty

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Jan Tomczak
(Ślepsk Suwałki) 
Mateusz Błasiak
(KPS Siedlce)
Mateusz Bogus
(SKS Hajnówka)
Jakub Lewandowski
(Warta Zawiercie)
Wojciech Gandyk
(MKS Andrychów)
Bartłomiej Kluth
(Espadon Szczecin)

TSV Mansard Sanok

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 trener Krzysztof Frączek
(Neobus Niebylec)
 trener Piotr Podpora
(szuka klubu)
 Łukasz Jurkoić
(GKS Katowice)
Tomasz Józefacki
(Neobus Niebylec – trener)
 Filip Frankowski
(Camper Wyszków)
Jakub Kosiek
(Karpaty Krosno)
 Damian Wierzbicki 
(SKS Hajnówka)
Jakub Kalandyk
(szuka klubu)
 Roman Oroń
(Wisłok Strzyżów)
Bartosz Soja
(Karpaty Krosno)
Tomasz Głód
(Neobus Niebylec)
Dariusz Jakubek
(Karpaty Krosno)
Jakub Procanin
(Neobus Niebylec)

 SKS Hajnówka

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 trener Paweł Blomberg
(Camper Wyszków)
 trener Jacek Malczewski
(praca zawodowa)
 Przemysław Gniewek
(Camper Wyszków)
Damian Wierzbicki
(TSV Sanok)
Jan Lesiuk
(Łuczniczka Bydgoszcz – ML)
Marek Wawrzyniak
(szuka klubu)
Rafał Faryna
(Energa Ostrołęka)
Paweł Drobniuch
(szuka klubu)
Mateusz Bogus
(KPS Kęty)
Damian Fischer
(szuka klubu)
Konrad Buczek
(AGH Kraków)
Marcin Górski
(szuka klubu)

NORWID CZĘSTOCHOWA

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
  Michał Kaczyński
(Exprivia Molfetta – ITA)
 Bartosz Szopiak
(Bielawianka Bielawa)
Dominik Miarka
(Hutnik Kraków)
 Adam Smolarczyk
(Victoria Wałbrzych)
 Jakub Oczko
(MKS Będzin)
 Krzysztof Kołodziej
(Energa Ostrołęka)

nadesłał: Bartosz Wencław

Więcej artykułów z dnia :
2016-05-05
Copyrights 2015-2017 Strefa Siatkówki All rights reserved