Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2016/2017 > Transfery > I liga K

I liga K

WISŁA WARSZAWA

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Marta Wellna
(PSPS Chemik Police)
 Monika Kutyła
(Budowlani Łódź)
 Karolina Ciaszkiewicz-Lach
(Muszynianka Muszyna)
 Justyna Sachmacińska
(szuka klubu)
 Katarzyna Marcyniuk
(Tomasovia Tomaszów Lub.)
Barbara Włodarczyk
(szuka klubu)
 Joanna Sobczak 
(PTPS Piła)
Anna Sołodkowicz
(NOSiR Nowy Dwór Maz.)
 Anna Łozowska
(powrót po kontuzji)
Anna Manikowska-Wawrzyniak
(kończy karierę)
 
Kinga Hatala
(Muszynianka Muszyna)
 Katarzyna Śmieszek
(NOSiR Nowy Dwór Maz.)
Katarzyna Nadziałek
(ŁKS Łódź)
Marcelina Nowak
(szuka klubu)
Ivana Isailović (SRB)
(szuka klubu)

JOKER MEKRO ŚWIECIE

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
  Sandra Szczygioł
(KSZO Ostrowiec Św.)
Aleksandra Przepiórka
(NOSiR Nowy Dwór Maz.) 
Kinga Dybek
(KSZO Ostrowiec Św.)
Aleksandra Gancarz
(Budowlani Toruń)
Paulina Majkowska
(KS Murowana Goślina)
Magdalena Pytel
(szuka klubu)
Katarzyna Siwek
(KS Murowana Goślina)
Ewelina Toborek
(AZS Politechniki Śląskiej Gliwice)
Anna Wodrowska
(wznowiła treningi)
Gabriela Gasidło
(AZS ECO Opole)
Agata Trybuła
(SMS Łódź – plażówka)
Natalia Matusz
(Nike Węgrów)
Sonia Kubacka
(Culmen Chełmno)
Angelika Strządała
(NOSiR Nowy Dwór Maz.)
 Patrycja Grocholewska
(KS Murowana Goślina)
Alicja Walczak
(szuka klubu)
 Patrycja Wyrwa
(Budowlani Toruń)
Joanna Prokop
(Nike Węgrów)
 Klaudia Gajewska
(AZS Politechniki Śląskiej Gliwice)
Patrycja Flakus
(Developres Rzeszów)

KARPATY KROSNO

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Klaudia Konieczna
(PTPS Piła)
 Klaudia Świstek
(Nike Węgrów)
Julia Brzezińska
(Budowlani Łódź – MLK)
Ewelina Mikołajewska
(Legionovia Legionowo)
Agnieszka Cur
(Developres Rzeszów – MLK)
Sandra Guzowska
(szuka klubu)
Kinga Stronias
(Developres Rzeszów – MLK)
Kinga Kinel
(szuka klubu)
Zuzanna Pieczka
(KSZO Ostrowiec Św.)
Anna Bączyńska
(Legionovia Legionowo)
Paulina Głaz
(Karpaty Krosno)
Magdalena Karpińska
(szuka klubu)
 Adrianna Lewandowska
(Nike Węgrów)
Paula Słonecka
(Proxima Kraków)
Patrycja Wojnarowska
(Developres Rzeszów – MLK)
 Iwona Krochmal (Grzegorczyk)
(Proxima Kraków)

PSPS CHEMIK POLICE

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
  Agata Kucharczyk
(ŁKS Łódź)
 Joanna Nickowska
(Developres Rzeszów)
 Zuzanna Berkowska
(Silesia Volley Mysłowice)
Marta Wellna
(Wisła Warszawa)
  Izabela Zackiewicz
(Nike Węgrów)
Anna Widera
(Proxima Kraków)
 Marta Łukaszewska
(Budowlani Toruń)
Magdalena Kluza
(PLKS Pszczyna)
 Dominika Witkowska
(Nike Węgrów)
Ewa Kwiatkowska
(ŁKS Łódź)
 Katarzyna Urbanowicz
(Nike Węgrów)
Magdalena Soter
(KSZO Ostrowiec Św.)
Justyna Raczyńska
(Developres Rzeszów)
Gabriela Jasińska
(Budowlani Toruń)

SOKOŁÓW S.A. NIKE WĘGRÓW

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
  Izabela Soja
(Silesia Volley Mysłowice)
 Natali Flaviani (ARG)
(szuka klubu)
 Klaudia Świstek
(Karpaty Krosno)
Angelika Szostok 
(WTS Solna Wieliczka)
 Magdalena Wojtkiewicz
(Budowlani Łódź – ML)
Marta Ciesiulewicz
(MKS Dąbrowa Górnicza)
 Natalia Matusz
(Joker Świecie)
Izabela Zackiewicz
(PSPS Chemik Police)
 Joanna Prokop
(Joker Świecie)
Katarzyna Wawrzyniak
(Legonovia Legionowo)
Zuzanna Lipińska
(Częstochowianka Częstochowa)
Dominika Makowska
(szuka klubu)
 Adrianna Czaplicka
(Ósemka Siedlce)
Adrianna Lewandowska
(Karpaty Krosno)
Karolina Siekierko
(SOS Węgrów)
 Marlena Mieszała
(trener grup młodzieżowych)
Aleksandra Stasiak
(Sparta Warszawa)
 Katarzyna Urbanowicz
(PSPS Chemik Police)
Dominika Witkowska
(PSPS Chemik Police)

AZS POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ GLIWICE

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Paulina Stojek
(WTS Solna Wieliczka)
 Aleksandra Filip
(Proxima Kraków)
 Anna Grzechnik
(Silesia Volley Mysłowice)
Anna Wrzeszcz
(szuka klubu)
 Aleksandra Stachowicz
(Budowlani Toruń)
Karolina Sowisz
(WTS Solna Wieliczka)
  Daria Bąkowska
(Budowlani Torun)
Patrycja Ząbek
(WTS Solna Wieliczka)
  Aleksandra Gutkowska
(Budowlani Toruń)
Klaudia Gajewska
(Joker Świecie)
 Justyna Kubica
(BKS Bielsko-Biała ML)
Barbara Susek
(szuka klubu)
 Karolina Krzeszewska
(MKS Dąbrowa Górnicza – ML)
Sandra Szychowska
(szuka klubu)
 Patrycja Forma
(BKS Bielsko-Biała – ML)
Katarzyna Bakuła
(Proxiima Kraków)
 Karolina Sawaniewicz
(ŁKS Łódź)
Daria Anton
(szuka klubu)
 Ewelina Toborek
(Joker Świecie)
Marta Szajer
(szuka klubu)
 Martyna Tracz
(KS Murowana Goślina)
Małgorzata Sikora
(szuka klubu)
 Weronika Wysocka
(UKS 06 Katowice)
Martyna Pietrek
(szuka klubu)
 Izabela Wasiak
(ŁKS Łódź)
Aleksandra Jurkoić
(urlop macierzyński)
Mariam Gaprindashvili (GEO)
(Tibilisi – GEO)
Majka Szczepańska
(Silesia Volley Mysłowice)
Jekaterina Szapował (BLR)
(Atlant Baranowicze – BLR)

AZS Politechnika OPOLSKA OPOLE

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Agata Skikiewicz
(szuka klubu)
 Barbara Włodarczyk
(Wisła Warszawa)
Agata Wilk
(szuka klubu)
 Magdalena Pytel
(Joker Świecie)
Martyna Paczkowska
(szuka klubu)
 Dorota Dydak
(Olimpia Jawor)
Dominika Krupa
(szuka klubu)
 Dagmara Dąbrowska
(SMS Szczyrk)
Olena Bondar (UKR)
(szuka klubu)
 Oliwia Michalak
(SMS Szczyrk)
Izabela Tomczyk
(szuka klubu)
Marta Zich
(szuka klubu)
Nadia Czernowiec (BLR)
(Minczanka Mińsk – BLR)

WTS SOLNA WIELICZKA

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Monika Kawa
(PWSZ Tarnów)
 Paulina Stojek
(AZS Politechnika Śl. Gliwice)
Justyna Antosiewicz
(Legionovia Legionowo MLK)
Izabela Cieżyńska
(funkcja fizjoterapeutki w klubie)
Aleksandra Wieczorek
(Silesia Volley Mysłowice)
Aleksandra Król
(szuka klubu)
 Angelika Szostok
(Nike Węgrów)
Adrianna Budzoń
(Proxima Kraków)
 Patrycja Ząbek
(AZS Politechniki Śląskiej Gliwice)
Magda Żochowska
(szuka klubu)
Karolina Sowisz
(AZS Politechniki Śląskiej Gliwice)

PROXIMA KRAKÓW (W MIEJSCE SILESII VOLLEY)

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 trener Zenon Matras
(Hutnik Kraków – M)
 Angelika Bulbak
(KSZO Ostrowiec Św.)
 Kinga Wysokińska
(Budowlani Łódź – ML)
  Iwona Krochmal (Grzegorczyk)
(Karpaty Krosno)
 Anna Widera
(PSPS Chemik Police)
 Ewelina Janicka
(Developres Rzeszów)
Jowita Jaroszewicz
(Budowlani Toruń)
 Gabriela Ponikowska
(Silesia Volley Mysłowice)
Adrianna Budzoń
(WTS Solna Wieliczka)
Urszula Mazur
(MKS MOS Wieliczka)
Katarzyna Bakuła
(AZS Politechniki Śląskiej Gliwice)
Aleksandra Filip
(AZS Politechniki Śląskiej Gliwice)
Marzena Kropidłowska (Wilczyńska)
(Budowlani Toruń)
Agnieszka Woźniak
(AGH Kraków)
Paula Słonecka
(Karpaty Krosno)

MKS Kalisz (W miejsce KS MUROWANA GOŚLINA)

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Sylwia Grobys
(PSPS Chemik Police)
Hanna Łukaszewicz
(PSPS Chemik Police)
Magdalena Karpińska
(Karpaty Krosno)

NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Anna Sołodkowicz
(Wisła Warszawa)
 Sylwia Pilarek
(szuka klubu)
Katarzyna Śmieszek
(Wisła Warszawa)
Małgorzata Kwiecień
(szuka klubu)
Barbara Sokolińska
(Mazovia Warszawa)
Julia Gach
(szuka klubu)
Małgorzata Zaciek
(Legionovia Legionowo)
Małgorzata Wawrzyńska
(szuka klubu)
Barbara Adamska
(Sparta Warszawa)
Marta Mansfeld
(szuka klubu)
Aleksandra Przepiórka
(Joker Świecie)
 Marta Lach
(szuka klubu)
Angelika Strządała
(Joker Świecie)
Katarzyna Fiuk
(szuka klubu)
Oriana Miechowicz
(Sparta Warszawa)
Dorota Kubiczek
(szuka klubu)
Aneta Duda
(Joker Świecie)

SILESIA VOLLEY MYSŁOWICE – nie przystąpi do rozgrywek

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Aleksandra Wieczorek
(WTS Solna Wieliczka)
Gabriela Ponikowska
(szuka klubu)
Anna Grzechnik
(AZS Politechniiki Śląskiej Gliwice)
Izabela Soja
(Nike Węgrów)
Martynika Kołodziej
(PLKS Pszczyna)
Majka Szczepańska
(AZS Politechniki Śląskiej Gliwice)

KS MUROWANA GOŚLINA – NIE PRZYSTĄPI DO ROZGRYWEK

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Paulina Majkowska
(Joker Świecie)
Katarzyna Siwek
(Joker Świecie)
Paulina Stroiwąs
(KSZO Ostrowiec Św.)
Patrycja Grocholewska
(Joker Świecie)
Martyna Tracz
(AZS Politechniki Śląskiej Gliwice)
Sylwia Kucharska
(PTPS Piła)
Żaneta Baran
(PTPS Piła)

nadesłał: Bartosz Wencław

Więcej artykułów z dnia :
2016-05-05
Copyrights 2015-2017 Strefa Siatkówki All rights reserved