Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2016/2017 > PlusLiga > skarb kibica

Ligi polskie>sezon 2016/2017>PlusLiga > skarb kibica

Drużyny

nazwa średnia wieku  średni wzrost
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 25.6 197.3
PGE Skra Bełchatów 26.3 196.5
Jastrzębski Węgiel 25.4 197.5
Asseco Resovia Rzeszów 25.8 198.1
Indykpol AZS Olsztyn 24.4 194.3
Cuprum Lubin 26.9 197.1
Cerrad Czarni Radom 24.4 197.8
Lotos Trefl Gdańsk 25.5 196.7
ONICO AZS Politechnika Warszawska 25.9 195.3
GKS Katowice 26.8 193.8
MKS Będzin 22.9 197.5
Espadon Szczecin 30.7 197.9
Effector Kielce 22.7 197.2
BBTS Bielsko-Biała 24.9 197.9
Łuczniczka Bydgoszcz 24.9 196.1
AZS Częstochowa 24.4 196.7
Aluron Virtu Warta Zawiercie - -

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

numer imię i nazwisko ur. wzrost pozycja
1 Paweł Zatorski 1990 184 libero
2 Kevin Tillie (FRA) 1990 200 przyjmujący
3 Dominik Witczak 1983 198 atakujący
6 Dawid Konarski 1989 198 atakujący
7 Rafał Buszek 1987 196 przyjmujący
9 Łukasz Wiśniewski 1989 198 środkowy
10 Mateusz Bieniek 1994 210 środkowy
11 Bartosz Jastrowicz 1996 201 przyjmujący
12 Grzegorz Bociek 1991 207 atakujący
13 Kamil Semeniuk 1996 194 przyjmujący
14 Grzegorz Pająk 1987 196 rozgrywający
15 Sam Deroo (BEL) 1992 202 przyjmujący
16 Benjamin Toniutti (FRA) 1989 183 rozgrywający
17 Aleksander Maziarz 1995 205 środkowy
18 Korneliusz Banach 1994 184 libero
19 Patryk Czarnowski 1985 201 środkowy
lista zespołów
imię i nazwisko ur. funkcja
Ferdinando De Giorgi 1961 I trener
Oskar Kaczmarczyk 1984 II trener

adres klubu

47 - 223 Kędzierzyn-Koźle

ul.Mostowa 1A

(77) 405 41 40

adres hali

47-223 Kędzierzyn-Koźle

ul.Mostowa 1

PGE Skra Bełchatów

numer imię i nazwisko ur. wzrost pozycja
1 Srećko Lisinac (SRB) 1992 195 środkowy
2 Mariusz Wlazły 1983 194 atakujący
4 Mariusz Marcyniak 1992 206 środkowy
6 Karol Kłos 1989 201 środkowy
7 Bartosz Bednorz 1994 201 przyjmujący
9 Marcin Janusz 1994 196 rozgrywający
10 Nicolas Uriarte (ARG) 1990 189 rozgrywający
11 Jurij Gladyr (UKR) 1984 202 środkowy
12 Artur Szalpuk 1995 202 przyjmujący
13 Michał Winiarski 1983 200 przyjmujący
16 Kacper Piechocki 1995 184 libero
17 Nikołaj Penczew (BUL) 1992 196 przyjmujący
18 Robert Milczarek 1983 188 libero
lista zespołów
imię i nazwisko ur. funkcja
Philippe Blain (FRA) 1960 I trener
Krzysztof Stelmach 1967 II trener

adres klubu

97-400 Bełchatów

ul. Dąbrowskiego 11

(0-44) 7398980

adres hali

97-400 Bełchatów

ul. Dąbrowskiego 11

Jastrzębski Węgiel

numer imię i nazwisko ur. wzrost pozycja
1 Patryk Strzeżek 1989 203 atakujący
2 Maciej Muzaj 1994 207 atakujący
3 Jakub Popiwczak 1996 180 libero
4 Grzegorz Kosok 1986 205 środkowy
5 Radosław Gil 1997 190 rozgrywający
6 Damian Boruch 1989 209 środkowy
7 Scott Touzinsky (USA) 1982 198 przyjmujący
8 Marcin Ernastowicz 1997 190 przyjmujący
9 Jason De Rocco (CAN) 1989 201 przyjmujący
10 Lukas Kampa (GER) 1986 193 rozgrywający
11 Wojciech Sobala 1988 207 środkowy
12 Karol Gdowski 1999 182 libero
13 Salvador Hidalgo Oliva (CUB) 1985 195 przyjmujący
17 Marcin Bachmatiuk 1992 205 środkowy
lista zespołów
imię i nazwisko ur. funkcja
Mark Lebedew (AUS) - I trener
Leszek Dejewski 1962 II trener

adres klubu

44-335 Jastrzębie Zdrój

ul. Reja 10

032 474 10 16

Asseco Resovia Rzeszów

numer imię i nazwisko ur. wzrost pozycja
1 Piotr Nowakowski 1987 205 środkowy
2 Thomas Jaeschke (USA) 1993 200 przyjmujący
3 Bartłomiej Lemański 1996 217 środkowy
4 John Gordon Perrin (CAN) 1989 201 przyjmujący
5 Lukas Tichacek (CZE) 1982 193 rozgrywający
6 Dawid Dryja 1992 201 środkowy
8 Marko Ivović (SRB) 1990 194 przyjmujący
9 Thibault Rossard (FRA) 1993 193 atakujący
10 Jochen Schops (GER) 1983 204 atakujący
11 Fabian Drzyzga 1990 196 rozgrywający
12 Gavin Schmitt (CAN) 1986 208 atakujący
13 Mateusz Masłowski 1997 185 libero
14 Dominik Depowski 1995 201 przyjmujący
15 Marcin Karakuła 1998 190 rozgrywający
17 Marcin Możdżonek 1985 211 środkowy
18 Damian Wojtaszek 1988 180 libero
19 Michał Marszałek 1998 191 przyjmujący
20 Frederic Winters (CAN) 1982 195 przyjmujący
lista zespołów
imię i nazwisko ur. funkcja
Andrzej Kowal 1971 I trener
Marcin Ogonowski 1974 II trener

adres klubu

35-051 Rzeszów

ul. Lenartowicza 9

(17) 853-84-84

Indykpol AZS Olsztyn

numer imię i nazwisko ur. wzrost pozycja
1 Jan Hadrava (CZE) 1991 199 atakujący
2 Michał Żurek 1988 182 libero
4 Daniel Pliński 1978 204 środkowy
5 Miłosz Zniszczoł 1986 200 środkowy
6 Michał Tomczak 1995 192 rozgrywający
7 Jakub Kochanowski 1997 199 środkowy
8 Hidde Boswinkel (NED) 1995 202 atakujący
9 Piotr Szostek 1997 193 atakujący
10 Łukasz Makowski 1989 187 rozgrywający
11 Aleksander Śliwka 1995 196 przyjmujący
12 Paweł Woicki 1983 183 rozgrywający
13 Adrian Buchowski 1991 194 przyjmujący
14 Ezequiel Palacios (ARG) 1992 200 przyjmujący
15 Maciej Ostaszyk 1995 199 środkowy
17 Jakub Zabłocki 1995 188 libero
18 Leszek Wójcik 1996 195 przyjmujący
19 Marek Kurmin 1995 185 rozgrywający
20 Wojciech Włodarczyk 1990 200 przyjmujący
lista zespołów
imię i nazwisko ur. funkcja
Andrea Gardini (ITA) - I trener
Piotr Poskrobko 1973 II trener

Cuprum Lubin

numer imię i nazwisko ur. wzrost pozycja
1 Mateusz Malinowski 1992 198 atakujący
2 Łukasz Kaczmarek 1994 204 atakujący
3 Keith Pupart (EST) 1985 195 przyjmujący
4 Paweł Malicki 1998 194 rozgrywający
5 Adam Michalski 1988 201 środkowy
6 Paweł Rusek 1983 183 libero
7 Maciej Gorzkiewicz 1984 192 rozgrywający
8 Marcus Böhme (GER) 1985 211 środkowy
9 Robert Täht (EST) 1993 192 przyjmujący
10 Dawid Gunia 1987 203 środkowy
11 Marcin Kryś 1983 192 libero
13 Rafail Koumentakis (GRE) 1993 203 przyjmujący
15 Igor Grobelny 1993 194 przyjmujący
16 Piotr Hain 1991 207 środkowy
18 Grzegorz Łomacz 1987 187 rozgrywający
lista zespołów
imię i nazwisko ur. funkcja
Gheorghe Cretu (ROM) 1968 I trener
Marcin Mierzejewski - II trener

Cerrad Czarni Radom

numer imię i nazwisko ur. wzrost pozycja
1 Bartłomiej Bołądź 1994 204 atakujący
2 Michał Ostrowski 1990 203 środkowy
3 Łukasz Wiese 1993 195 przyjmujący
5 Jakub Urbanowicz 1993 203 przyjmujący
6 Wojciech Żaliński 1988 195 przyjmujący
7 Michał Kędzierski 1994 194 rozgrywający
8 Jakub Zwiech 1996 203 środkowy
9 Jakub Ziobrowski 1997 202 atakujący
10 Dustin Watten (USA) 1986 183 libero
11 Piotr Filipowicz 1995 190 libero
12 Emanuel Kohut (SVK) 1982 206 środkowy
15 David Smith (USA) 1985 201 środkowy
17 Tomasz Fornal 1997 198 przyjmujący
18 Kacper Gonciarz 1992 192 rozgrywający
lista zespołów
imię i nazwisko ur. funkcja
Robert Prygiel 1976 I trener
Wojciech Stępień 1970 II trener

Lotos Trefl Gdańsk

numer imię i nazwisko ur. wzrost pozycja
1 Patryk Niemiec 1997 202 środkowy
2 Wojciech Grzyb 1981 206 środkowy
3 Piotr Gacek 1978 185 libero
4 Przemysław Stępień 1994 185 rozgrywający
5 Bartosz Pietruczuk 1993 196 przyjmujący
6 Szymon Jakubiszak 1998 204 przyjmujący
7 Damian Schulz 1990 208 atakujący
8 Maciej Ptaszyński 1998 195 przyjmujący
9 Dmytro Paszytskij (UKR) 1987 205 środkowy
10 Bartosz Gawryszewski 1985 202 środkowy
13 Szymon Romać 1992 196 środkowy
15 Mateusz Mika 1991 206 przyjmujący
16 Fabian Majcherski 1997 172 libero
17 Miłosz Hebda 1991 206 przyjmujący
19 Sebastian Sobczak 1997 197 rozgrywający
20 Michal Masny (SVK) 1979 182 rozgrywający
lista zespołów
imię i nazwisko ur. funkcja
Andrea Anastasi (ITA) 1960 I trener
Wojciech Serafin 1978 II trener

ONICO AZS Politechnika Warszawska

numer imię i nazwisko ur. wzrost pozycja
1 Jakub Kowalczyk 1986 200 środkowy
2 Maciej Olenderek 1992 178 libero
3 Przemysław Smoliński 1992 201 środkowy
5 Paweł Zagumny 1977 200 rozgrywający
6 Paweł Halaba 1995 195 przyjmujący
7 Jędrzej Gruszczyński 1997 185 libero
8 Andrzej Wrona 1988 206 środkowy
9 Guillaume Samica (FRA) 1981 197 przyjmujący
10 Michał Filip 1994 197 atakujący
11 Łukasz Łapszyński 1993 194 przyjmujący
12 Waldemar Świrydowicz 1986 205 środkowy
13 Jan Firlej 1996 188 rozgrywający
18 Bartosz Kwolek 1997 193 przyjmujący
20 Paweł Mikołajczak 1988 195 atakujący
lista zespołów
imię i nazwisko ur. funkcja
Jakub Bednaruk 1976 I trener
Marcin Kocik 1979 II trener

GKS Katowice

numer imię i nazwisko ur. wzrost pozycja
1 Bartłomiej Krulicki 1993 205 środkowy
2 Karol Butryn 1993 193 atakujący
5 Marco Falaschi (ITA) 1987 188 rozgrywający
6 Michał Błoński 1987 187 przyjmujący
7 Serhiy Kapelus (UKR) 1982 193 przyjmujący
8 Tomasz Kalembka 1991 202 środkowy
9 Paweł Pietraszko 1990 201 środkowy
10 Maciej Fijałek 1982 186 rozgrywający
12 Gert Van Walle (BEL) 1987 198 atakujący
14 Bartosz Mariański 1992 187 libero
15 Kacper Stelmach 1997 202 przyjmujący
16 Rafał Sobański 1991 195 przyjmujący
17 Adrian Stańczak 1987 183 libero
lista zespołów
imię i nazwisko ur. funkcja
Piotr Gruszka 1977 I trener
Grzegorz Słaby - II trener

MKS Będzin

numer imię i nazwisko ur. wzrost pozycja
1 Marcin Waliński 1990 195 przyjmujący
2 Dawid Woch 1997 199 środkowy
3 Nathan Roberts (AUS) 1986 197 przyjmujący
4 Łukasz Kozub 1997 188 rozgrywający
5 Artur Ratajczak 1990 206 środkowy
6 Dawid Żłobecki 1997 196 przyjmujący
7 Mateusz Kowalski 1997 205 środkowy
8 Jonah Seif (USA) 1994 205 rozgrywający
9 Mateusz Przybyła 1991 208 środkowy
10 Paweł Stysiał 1997 185 libero
11 Oskar Wojtaszkiewicz 1996 195 rozgrywający
12 Mateusz Piotrowski 1991 201 atakujący
13 Michał Potera 1988 183 libero
14 Jakub Peszko 1992 193 przyjmujący
15 Kyle Russell (USA) 1993 206 przyjmujący
16 Krzysztof Rejno 1993 203 środkowy
17 Szymon Gregorowicz 1994 183 libero
18 Patryk Korpal 1995 197 atakujący
20 Rafael Araujo Rodrigues Araujo (BRA) 1991 208 atakujący
lista zespołów
imię i nazwisko ur. funkcja
Stelio De Rocco - I trener
Rafał Murczkiewicz 1982 II trener

Espadon Szczecin

numer imię i nazwisko ur. wzrost pozycja
1 Janusz Gałązka 1987 199 środkowy
2 Bartłomiej Kluth 1992 210 atakujący
3 Ivan Borovnjak (SRB) 1988 202 przyjmujący
4 Georgi Bratojew (BUL) 1987 203 rozgrywający
6 Maciej Wołosz 1982 198 przyjmujący
7 Łukasz Perłowski 1984 204 środkowy
8 Maciej Zajder 1988 202 środkowy
9 Danaił Miluszew (BUL) 1984 200 atakujący
10 Dawid Murek 1977 195 libero
11 Michał Ruciak 1983 190 przyjmujący
12 Michal Sladeček (SVK) 1980 180 rozgrywający
13 Marcin Wika 1983 194 przyjmujący
16 Bartosz Cedzyński 1990 212 środkowy
18 Adrian Mihułka 1989 182 libero
lista zespołów
imię i nazwisko ur. funkcja
Milan Simojlović (SRB) - I trener
Michał Mieszko Gogol 1985 II trener

Effector Kielce

numer imię i nazwisko ur. wzrost pozycja
1 Szymon Biniek 1995 188 libero
2 Bartosz Bućko 1995 195 przyjmujący
3 Krzysztof Antosik 1987 196 rozgrywający
4 Marcin Komenda 1996 198 rozgrywający
5 Patryk Więckowski 1998 202 atakujący
6 Peter Wohlfärhrtstätter (AUT) 1989 203 środkowy
7 Jakub Wachnik 1993 202 przyjmujący
8 Andrij Orobko (UKR) 1997 201 środkowy
10 Maciej Pawliński 1983 193 przyjmujący
11 Michał Superlak 1993 206 środkowy
12 Konrad Formela 1995 194 przyjmujący
14 Jacek Ziemnicki 1997 189 przyjmujący
15 Wojciech Dyk 1998 202 środkowy
16 Leo Andrić (CRO) 1994 203 atakujący
17 Jędrzej Maćkowiak 1992 199 środkowy
18 Damian Sobczak 1991 184 libero
lista zespołów
imię i nazwisko ur. funkcja
Dariusz Daszkiewicz 1967 I trener
Adam Swaczyna 1989 II trener

BBTS Bielsko-Biała

numer imię i nazwisko ur. wzrost pozycja
1 Mariusz Gaca 1984 200 środkowy
2 Bartłomiej Grzechnik 1993 200 środkowy
3 Dmitrij Storożiłow (UKR) 1986 197 rozgrywający
4 Wojciech Siek 1994 205 środkowy
5 Krzysztof Modzelewski 1992 196 przyjmujący
6 Paweł Gryc 1996 208 atakujący
7 Przemysław Czauderna 1992 183 libero
8 Bartosz Janeczek 1987 198 atakujący
9 Krzysztof Bieńkowski 1995 197 rozgrywający
10 Łukasz Koziura 1992 185 libero
11 Miloš Vemić (CRO) 1987 202 środkowy
14 Adam Bartoš (CZE) 1992 199 przyjmujący
19 Bartłomiej Lipiński 1996 201 atakujący
20 Kamil Kwasowski 1990 199 przyjmujący
lista zespołów
imię i nazwisko ur. funkcja
Miroslav Palgut (SVK) - I trener
Paweł Wrzeszcz - II trener

adres klubu

43-300 Bielsko-Biała

ul. Widok 12

tel./fax. (0-33) 811 10 51

adres hali

j. w.

Łuczniczka Bydgoszcz

numer imię i nazwisko ur. wzrost pozycja
1 Jan Nowakowski 1994 202 środkowy
2 Jakub Rohnka 1992 194 przyjmujący
3 Milan Katić (SRB) 1993 202 przyjmujący
4 Wojciech Jurkiewicz 1977 202 środkowy
5 Wojciech Ferens 1991 194 przyjmujący
6 Igor Yudin (AUS) 1987 198 przyjmujący
8 Mateusz Siwicki 1996 196 środkowy
9 Bartosz Filipiak 1994 197 atakujący
11 Patryk Szczurek 1991 193 rozgrywający
13 Piotr Sieńko 1993 196 rozgrywający
14 Marcel Gromadowski 1985 202 atakujący
15 Kacper Bobrowski 1997 190 przyjmujący
16 Mateusz Czunkiewicz 1996 180 libero
17 Mateusz Sacharewicz 1989 199 środkowy
lista zespołów
imię i nazwisko ur. funkcja
Piotr Makowski 1968 I trener
Marian Kardas 1962 II trener

AZS Częstochowa

numer imię i nazwisko ur. wzrost pozycja
1 Tomasz Kowalski 1991 203 rozgrywający
2 Łukasz Polański 1989 205 środkowy
3 Stanisław Wawrzyńczyk 1990 200 przyjmujący
5 Mykoła Moroz (UKR) 1992 195 przyjmujący
6 Adam Kowalski 1994 180 libero
7 Michał Szalacha 1994 202 środkowy
9 Paweł Adamajtis 1990 199 atakujący
10 Bartosz Buniak 1985 205 środkowy
12 Kamil Ociepka 1997 175 libero
13 Rafał Szymura 1995 196 przyjmujący
14 Oleksandr Grebeniuk (UKR) 1989 202 atakujący
15 Bartłomiej Janus 1995 203 środkowy
16 Adrian Szlubowski 1987 199 przyjmujący
17 Konrad Buczek 1994 190 rozgrywający
lista zespołów
imię i nazwisko ur. funkcja
Michał Bąkiewicz - I trener
Mateusz Mielnik 1986 II trener

adres klubu

42-200 Częstochowa

ul.Dekabrystów 41

(34) 368 30 21

adres hali

42-200 Częstochowa

ul.Dekabrystów 43

Aluron Virtu Warta Zawiercie

numer imię i nazwisko ur. wzrost pozycja
lista zespołów
Copyrights 2015-2017 Strefa Siatkówki All rights reserved