Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2016/2017 > PlusLiga > skarb kibica

Ligi polskie>sezon 2016/2017>PlusLiga > skarb kibica

Drużyny

nazwaśrednia wieku średni wzrost
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle25.6197.3
PGE Skra Bełchatów26.3197.2
Jastrzębski Węgiel25.4197.5
Asseco Resovia Rzeszów25.8197.7
Indykpol AZS Olsztyn24.4194.3
Cuprum Lubin26.9197.1
Cerrad Czarni Radom24.4198.0
Lotos Trefl Gdańsk25.5197.1
ONICO AZS Politechnika Warszawska25.9-
GKS Katowice26.8193.9
MKS Będzin22.9197.6
Espadon Szczecin30.7197.8
Effector Kielce22.7-
BBTS Bielsko-Biała24.9197.9
Łuczniczka Bydgoszcz24.9196.6
AZS Częstochowa24.4197.4
Aluron Virtu Warta Zawiercie--

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Paweł Zatorski1990184libero
2Kevin Tillie (FRA)1990200przyjmujący
3Dominik Witczak1983198atakujący
6Dawid Konarski1989198atakujący
7Rafał Buszek1987196przyjmujący
9Łukasz Wiśniewski1989198środkowy
10Mateusz Bieniek1994210środkowy
11Bartosz Jastrowicz1996201przyjmujący
12Grzegorz Bociek1991207atakujący
13Kamil Semeniuk1996194przyjmujący
14Grzegorz Pająk1987195rozgrywający
15Sam Deroo (BEL)1992202przyjmujący
16Benjamin Toniutti (FRA)1989183rozgrywający
17Aleksander Maziarz1995204środkowy
18Korneliusz Banach1994184libero
19Patryk Czarnowski1985202środkowy
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Ferdinando De Giorgi1961I trener
Oskar Kaczmarczyk1984II trener

adres klubu

47 - 223 Kędzierzyn-Koźle

ul.Mostowa 1A

(77) 405 41 40

adres hali

47-223 Kędzierzyn-Koźle

ul.Mostowa 1

PGE Skra Bełchatów

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Srećko Lisinac (SRB)1992205środkowy
2Mariusz Wlazły1983194atakujący
4Mariusz Marcyniak1992206środkowy
6Karol Kłos1989201środkowy
7Bartosz Bednorz1994201przyjmujący
9Marcin Janusz1994196rozgrywający
10Nicolas Uriarte (ARG)1990189rozgrywający
11Jurij Gladyr (UKR)1984202środkowy
12Artur Szalpuk1995200przyjmujący
13Michał Winiarski1983200przyjmujący
16Kacper Piechocki1995185libero
17Nikołaj Penczew (BUL)1992196przyjmujący
18Robert Milczarek1983188libero
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Philippe Blain (FRA)1960I trener
Krzysztof Stelmach1967II trener

adres klubu

97-400 Bełchatów

ul. Dąbrowskiego 11

(0-44) 7398980

adres hali

97-400 Bełchatów

ul. Dąbrowskiego 11

Jastrzębski Węgiel

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Patryk Strzeżek1989203atakujący
2Maciej Muzaj1994207atakujący
3Jakub Popiwczak1996180libero
4Grzegorz Kosok1986205środkowy
5Radosław Gil1997190rozgrywający
6Damian Boruch1989209środkowy
7Scott Touzinsky (USA)1982198przyjmujący
8Marcin Ernastowicz1997190przyjmujący
9Jason De Rocco (CAN)1989201przyjmujący
10Lukas Kampa (GER)1986193rozgrywający
11Wojciech Sobala1988207środkowy
12Karol Gdowski1999182libero
13Salvador Hidalgo Oliva (CUB)1985195przyjmujący
17Marcin Bachmatiuk1992205środkowy
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Mark Lebedew (AUS)-I trener
Leszek Dejewski1962II trener

adres klubu

44-335 Jastrzębie Zdrój

ul. Reja 10

032 474 10 16

Asseco Resovia Rzeszów

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Piotr Nowakowski1987205środkowy
2Thomas Jaeschke (USA)1993200przyjmujący
3Bartłomiej Lemański1996215środkowy
4John Gordon Perrin (CAN)1989201przyjmujący
5Lukas Tichacek (CZE)1982193rozgrywający
6Dawid Dryja1992201środkowy
8Marko Ivović (SRB)1990194przyjmujący
9Thibault Rossard (FRA)1993193atakujący
10Jochen Schops (GER)1983200atakujący
11Fabian Drzyzga1990196rozgrywający
12Gavin Schmitt (CAN)1986208atakujący
13Mateusz Masłowski1997185libero
14Dominik Depowski1995200przyjmujący
15Marcin Karakuła1998190rozgrywający
17Marcin Możdżonek1985211środkowy
18Damian Wojtaszek1988180libero
19Michał Marszałek1998191przyjmujący
20Frederic Winters (CAN)1982195przyjmujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Andrzej Kowal1971I trener
Marcin Ogonowski1974II trener

adres klubu

35-051 Rzeszów

ul. Lenartowicza 9

(17) 853-84-84

Indykpol AZS Olsztyn

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Jan Hadrava (CZE)1991199atakujący
2Michał Żurek1988182libero
4Daniel Pliński1978204środkowy
5Miłosz Zniszczoł1986200środkowy
6Michał Tomczak1995192rozgrywający
7Jakub Kochanowski1997199środkowy
8Hidde Boswinkel (NED)1995202atakujący
9Piotr Szostek1997193atakujący
10Łukasz Makowski1989187rozgrywający
11Aleksander Śliwka1995196przyjmujący
12Paweł Woicki1983183rozgrywający
13Adrian Buchowski1991194przyjmujący
14Ezequiel Palacios (ARG)1992200przyjmujący
15Maciej Ostaszyk1995199środkowy
17Jakub Zabłocki1995188libero
18Leszek Wójcik1996195przyjmujący
19Marek Kurmin1995185rozgrywający
20Wojciech Włodarczyk1990200przyjmujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Andrea Gardini (ITA)-I trener
Piotr Poskrobko1973II trener

Cuprum Lubin

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Mateusz Malinowski1992198atakujący
2Łukasz Kaczmarek1994204atakujący
3Keith Pupart (EST)1985195przyjmujący
4Paweł Malicki1998194rozgrywający
5Adam Michalski1988201środkowy
6Paweł Rusek1983183libero
7Maciej Gorzkiewicz1984190rozgrywający
8Marcus Böhme (GER)1985211środkowy
9Robert Täht (EST)1993192przyjmujący
10Dawid Gunia1987203środkowy
11Marcin Kryś1983192libero
13Rafail Koumentakis (GRE)1993203przyjmujący
15Igor Grobelny1993194przyjmujący
16Piotr Hain1991208środkowy
18Grzegorz Łomacz1987188rozgrywający
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Gheorghe Cretu (ROM)1968I trener
Marcin Mierzejewski-II trener

Cerrad Czarni Radom

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Bartłomiej Bołądź1994203atakujący
2Michał Ostrowski1990203środkowy
3Łukasz Wiese1993195przyjmujący
5Jakub Urbanowicz1993203przyjmujący
6Wojciech Żaliński1988195przyjmujący
7Michał Kędzierski1994194rozgrywający
8Jakub Zwiech1996204środkowy
9Jakub Ziobrowski1997202atakujący
10Dustin Watten (USA)1986183libero
11Piotr Filipowicz1995190libero
12Emanuel Kohut (SVK)1982205środkowy
15David Smith (USA)1985203środkowy
17Tomasz Fornal1997200przyjmujący
18Kacper Gonciarz1992192rozgrywający
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Robert Prygiel1976I trener
Wojciech Stępień1970II trener

Lotos Trefl Gdańsk

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Patryk Niemiec1997202środkowy
2Wojciech Grzyb1981205środkowy
3Piotr Gacek1978185libero
4Przemysław Stępień1994185rozgrywający
5Bartosz Pietruczuk1993197przyjmujący
6Szymon Jakubiszak1998208przyjmujący
7Damian Schulz1990208atakujący
8Maciej Ptaszyński1998195przyjmujący
9Dmytro Paszytskij (UKR)1987205środkowy
10Bartosz Gawryszewski1985202środkowy
13Szymon Romać1992196środkowy
15Mateusz Mika1991206przyjmujący
16Fabian Majcherski1997175libero
17Miłosz Hebda1991206przyjmujący
19Sebastian Sobczak1997197rozgrywający
20Michal Masny (SVK)1979182rozgrywający
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Andrea Anastasi (ITA)1960I trener
Wojciech Serafin1978II trener

ONICO AZS Politechnika Warszawska

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Jakub Kowalczyk1986200środkowy
2Maciej Olenderek1992178libero
3Przemysław Smoliński1992201środkowy
5Paweł Zagumny1977200rozgrywający
6Paweł Halaba1995przyjmujący
7Jędrzej Gruszczyński1997185libero
8Andrzej Wrona1988206środkowy
9Guillaume Samica (FRA)1981197przyjmujący
10Michał Filip1994197atakujący
11Łukasz Łapszyński1993194przyjmujący
12Waldemar Świrydowicz1986205środkowy
13Jan Firlej1996188rozgrywający
18Bartosz Kwolek1997193przyjmujący
20Paweł Mikołajczak1988195atakujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Jakub Bednaruk1976I trener
Marcin Kocik1979II trener

GKS Katowice

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Bartłomiej Krulicki1993205środkowy
2Karol Butryn1993193atakujący
5Marco Falaschi (ITA)1987187rozgrywający
6Michał Błoński1987187przyjmujący
7Serhiy Kapelus (UKR)1982192przyjmujący
8Tomasz Kalembka1991202środkowy
9Paweł Pietraszko1990201środkowy
10Maciej Fijałek1982186rozgrywający
12Gert Van Walle (BEL)1987198atakujący
14Bartosz Mariański1992187libero
15Kacper Stelmach1997203przyjmujący
16Rafał Sobański1991195przyjmujący
17Adrian Stańczak1987185libero
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Piotr Gruszka1977I trener
Grzegorz Słaby-II trener

MKS Będzin

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Marcin Waliński1990195przyjmujący
2Dawid Woch1997199środkowy
3Nathan Roberts (AUS)1986197przyjmujący
4Łukasz Kozub1997188rozgrywający
5Artur Ratajczak1990206środkowy
6Dawid Żłobecki1997196przyjmujący
7Mateusz Kowalski1997205środkowy
8Jonah Seif (USA)1994205rozgrywający
9Mateusz Przybyła1991208środkowy
10Paweł Stysiał1997185libero
11Oskar Wojtaszkiewicz1996195rozgrywający
12Mateusz Piotrowski1991201atakujący
13Michał Potera1988183libero
14Jakub Peszko1992193przyjmujący
15Kyle Russell (USA)1993206przyjmujący
16Krzysztof Rejno1993204środkowy
17Szymon Gregorowicz1994183libero
18Patryk Korpal1995197atakujący
20Rafael Araujo Rodrigues (BRA)1991208atakujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Stelio De Rocco-I trener
Rafał Murczkiewicz1982II trener

Espadon Szczecin

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Janusz Gałązka1987199środkowy
2Bartłomiej Kluth1992210atakujący
3Ivan Borovnjak (SRB)1988202przyjmujący
4Georgi Bratojew (BUL)1987203rozgrywający
6Maciej Wołosz1982198przyjmujący
7Łukasz Perłowski1984203środkowy
8Maciej Zajder1988202środkowy
9Danaił Miluszew (BUL)1984200atakujący
10Dawid Murek1977195libero
11Michał Ruciak1983190przyjmujący
12Michal Sladeček (SVK)1980180rozgrywający
13Marcin Wika1983194przyjmujący
16Bartosz Cedzyński1990211środkowy
18Adrian Mihułka1989182libero
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Milan Simojlović (SRB)-I trener
Michał Mieszko Gogol1985II trener

Effector Kielce

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Szymon Biniek1995188libero
2Bartosz Bućko1995195przyjmujący
3Krzysztof Antosik1987196rozgrywający
4Marcin Komenda1996198rozgrywający
5Patryk Więckowski1998202atakujący
6Peter Wohlfärhrtstätter (AUT)1989203środkowy
7Jakub Wachnik1993202przyjmujący
8Andrij Orobko (UKR)1997201środkowy
10Maciej Pawliński1983193przyjmujący
11Michał Superlak1993206środkowy
12Konrad Formela1995194przyjmujący
14Jacek Ziemnicki1997189przyjmujący
15Wojciech Dyk1998202środkowy
16Leo Andrić (CRO)1994203atakujący
17Jędrzej Maćkowiak1992199środkowy
18Damian Sobczak1991libero
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Dariusz Daszkiewicz1967I trener
Adam Swaczyna1989II trener

BBTS Bielsko-Biała

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Mariusz Gaca1984200środkowy
2Bartłomiej Grzechnik1993200środkowy
3Dmitrij Storożiłow (UKR)1986197rozgrywający
4Wojciech Siek1994205środkowy
5Krzysztof Modzelewski1992196przyjmujący
6Paweł Gryc1996207atakujący
7Przemysław Czauderna1992183libero
8Bartosz Janeczek1987198atakujący
9Krzysztof Bieńkowski1995198rozgrywający
10Łukasz Koziura1992185libero
11Miloš Vemić (CRO)1987202środkowy
14Adam Bartoš (CZE)1992199przyjmujący
19Bartłomiej Lipiński1996201atakujący
20Kamil Kwasowski1990199przyjmujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Miroslav Palgut (SVK)-I trener
Paweł Wrzeszcz-II trener

adres klubu

43-300 Bielsko-Biała

ul. Widok 12

tel./fax. (0-33) 811 10 51

adres hali

j. w.

Łuczniczka Bydgoszcz

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Jan Nowakowski1994202środkowy
2Jakub Rohnka1992195przyjmujący
3Milan Katić (SRB)1993201przyjmujący
4Wojciech Jurkiewicz1977205środkowy
5Wojciech Ferens1991195przyjmujący
6Igor Yudin (AUS)1987198przyjmujący
8Mateusz Siwicki1996196środkowy
9Bartosz Filipiak1994197atakujący
11Patryk Szczurek1991193rozgrywający
13Piotr Sieńko1993196rozgrywający
14Marcel Gromadowski1985202atakujący
15Kacper Bobrowski1997190przyjmujący
16Mateusz Czunkiewicz1996183libero
17Mateusz Sacharewicz1989199środkowy
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Piotr Makowski1968I trener
Marian Kardas1962II trener

AZS Częstochowa

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Tomasz Kowalski1991203rozgrywający
2Łukasz Polański1989205środkowy
3Stanisław Wawrzyńczyk1990200przyjmujący
5Mykoła Moroz (UKR)1992195przyjmujący
6Adam Kowalski1994190libero
7Michał Szalacha1994202środkowy
9Paweł Adamajtis1990199atakujący
10Bartosz Buniak1985205środkowy
12Kamil Ociepka1997175libero
13Rafał Szymura1995196przyjmujący
14Oleksandr Grebeniuk (UKR)1989202atakujący
15Bartłomiej Janus1995203środkowy
16Adrian Szlubowski1987199przyjmujący
17Konrad Buczek1994190rozgrywający
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Michał Bąkiewicz-I trener
Mateusz Mielnik1986II trener

adres klubu

42-200 Częstochowa

ul.Dekabrystów 41

(34) 368 30 21

adres hali

42-200 Częstochowa

ul.Dekabrystów 43

Aluron Virtu Warta Zawiercie

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
lista zespołów
Copyrights 2015-2017 Strefa Siatkówki All rights reserved