Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2012/2013 > Transfery > I liga mężczyzn

I liga mężczyzn

AZS Stal PWSZ Nysa

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Jarosław Stancelewski
(grający trener)
trener Janusz Bułkowski
(BBTS Bielsko-Biała)
 
Paweł Pietkiewicz
(Pekpol Ostrołęka)
Dawid Bułkowski
(Jadar Siedlce)
 
Bartłomiej Matejczyk
(Siatkarz Wieluń)
Maciej Fijałek
(Kęczanin Kęty)
 
Mateusz Biernat
(MOS Wola Warszawa/Młody AZS Politechnika Warszawska)
Grzegorz Nalepka
(szuka klubu)
 
Mateusz Nożewski
(Młoda Resovia Rzeszów)
Jarosław Pizuński
(szuka klubu)
 
 Kamil Kacprzak
(szuka klubu)
 
 Adrian Bocianowski
(szuka klubu)
 
 Krzysztof Mazur
(szuka klubu)
 

MKS Cuprum Mundo Lubin

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Adam Michalski
(Energetyk Jaworzno)
Szymon Romać
(Energetyk Jaworzno)
 
Daniel Wilk
(Trefl Gdańsk)
Patryk Kabziński
(szuka klubu)
 
Marcin Kozar
(REN-BUT Złotoryja)
Robert Szczerbaniuk
(szuka klubu)
 
Bartosz Buniak
(BBTS Bielsko-Biała)
Łukasz Klucznik
(szuka klubu)
 
Jakub Oczko
(AZS Częstochowa)
Marcin Oczkowski
(kierownik drużyny)
 
Michał Superlak
(SMS Spała)
Szymon Piórkowski
(szuka klubu)
 
Łukasz Łapszyński
(SMS Spała)
Szymon Kostecki
(statystyk zespołu)
 
Michał Białecki
(Ikar Legnica)
  

MKS MOS Interpromex Będzin

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Tomasz Głód
(AKS Rzeszów)
Michał Potera
(AZS Politechnika Warszawska)
 
Damian Zborowski
(Spodek Katowice)
Damian Miller
(TKS Nascon Tychy)
 
Mariusz Syguła
(Wanda Kraków)
Tomasz Michalak
(Victoria Wałbrzych)
 
Bartłomiej Soroka
(Wanda Kraków)
Adam Łapuszyński
(praca zawodowa)
 
Mateusz Przybyła
(Jastrzębski Węgiel)
Bartosz Dzierżanowski
(praca zawodowa)
 
Tomasz Tomczyk
(Siatkarz Wieluń)
Bartosz Schmidt
(Warta Zawiercie)
 
Mateusz Sacharewicz
(Energetyk Jaworzno)
  

Pekpol Ostrołęka

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Dawid Siwczyk
(Delic-Pol Częstochowa)
Mateusz Sacharewicz
(Energetyk Jaworzno)
 
Jakub Nowosielski
(Delic-Pol Częstochowa)
Konrad Woroniecki
(Camper Wyszków)
 
Piotr Adamowicz
(Czarni Rząśnia)
Artur Żyliński
(Pronar Hajnówka)
 
Maciej Krzywiecki
(AZS Politechnika Warszawska)
Paweł Pietkiewicz
(AZS Stal PWSZ Nysa)
 
Jan Król
(Fart Kielce)
Tomasz Rutecki
(AZS UAM Poznań)
 
 Edward Górecki
(szuka klubu)
 

MCKiS Energetyk Jaworzno

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Kacper Popik
(BBTS Bielsko-Biała)
Mateusz Sacharewicz
(MKS MOS Będzin)
 
Mateusz Sacharewicz
(Pekpol Ostrołęka)
Paweł Adamajtis
(AZS Politechnika Warszawska)
 
Szymon Romać
(Cuprum Lubin)
Patryk Łaba
(szuka klubu)
 
Patryk Skup
(Krispol Września)
Artur Kulikowski
(kończy karierę)
 
Damian Schulz
(Joker Piła)
Dominik Żmuda
(Camper Wyszków)
 
Michał Lipiarz
(drużyna juniorów)
Michał Glinka
(szuka klubu)
 
Marcin Mizera
(drużyna juniorów)
Adam Michalski
(Cuprum Lubin)
 
Piotr Orczyk
(SMS PZPS Spała)
Mateusz Jędryczka
(szuka klubu)
 
 Dawid Kuryło
(szuka klubu)
 
 Igor Kozłowski
(Camper Wyszków)
 

BBTS Bielsko-Biała

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Janusz Bułkowski
(AZS Nysa)
trener Przemysław Michalczyk
(AZS Politechnika Warszawska)
 
Maciej Wołosz
(Trefl Gdańsk)
Kacper Popik
(Energetyk Jaworzno)
 
Michał Błoński
(GTPS Gorzów Wlkp.)
Bartosz Buniak
(MKS Cuprum Lubin)
 
Kamil Lewiński
(Młody AZS Częstochowa)
Wojciech Włodarczyk
(SK Posojilnica Aich/Dob – AUT)
 
Adam Swaczyna
(Fart Kielce)
  
Dawid Michor
(Zawkrze Mława)
  
Mariusz Gaca
(AZS Olsztyn)
  

KPS Jadar Siedlce

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Dominik Kwapisiewicz
(PTPS Piła (K))
Paweł Łęgowski
(szuka klubu)
 
Arkadiusz Żakieta
(MOS Wola Warszawa)
Mateusz Mędrzyk
(AZS UAM Poznań)
 
Maciej Gorzkiewicz
(AZS Politechnika Warszawska)
Łukasz Makowski
(AZS UAM Poznań)
 
Dawid Bułkowski
(Stal Nysa)
Wojciech Ranecki
(Pronar Hajnówka)
 
Tomasz Kowalski
(AKS Rzeszów)
Radosław Zbierski
(Jastrzębski Węgiel)
 
Kamil Długosz
(AKS Rzeszów)
Igor Walczykowski
(Kęczanin Kęty)
 

Ślepsk Suwałki

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Tomasz Wasilkowski
(Siatkarz Wieluń)
trener Adam Aleksandrowicz
(szuka klubu)
 
Artur Ratajczak
(Trefl Gdańsk)
Michał Stępień
(Avia Świdnik)
 
Rafał Sobański
(Trefl Gdańsk)
Jakub Radomski
(Czarni Radom)
 
Kacper Gajowczyk
(Trefl Gdańsk)
Jakub Rohnka
(szuka klubu)
 
Mariusz Schamlewski
(Siatkarz Wieluń)
Dominik Wójcicki
(szuka klubu)
 
Mateusz Leszczawski
(Siatkarz Wieluń)
Bartosz Konieczny
(szuka klubu)
 
Adrian Buchowski
(Siatkarz Wieluń)
Kamil Szewczyk
(Morze-Bałtyk Szczecin)
 
Jakub Peszko
(Resovia Rzeszów)
  

UMKS Kęczanin Kęty

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Maciej Fijałek
(AZS Nysa)
Tomasz Mamica
(MKS Andrychów)
 
Igor Walczykowski
(Jadar Siedlce)
Paweł Muchewicz
(MKS Andrychów)
 
Stanisław Wawrzyńczyk
(Joker Piła)
Paweł Raniszewski
(Volley Rybnik)
 
Paweł Pietraszko
(Karpaty Krosno)
  
Michał Mysera
(GTPS Gorzów Wlkp.)
  
Marcin Mierzejewski
(AZS Olsztyn)
  
Marek Wawrzyniak
(Krispol Września)
  

RCS Czarni Radom

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Jakub Radomski
(Ślepsk Suwałki)
Daniel Górski
(Al Caudry – FRA)
 
Krzysztof Ferek
(Wanda Kraków)
Grzegorz Surma
(KS Milicz)
 
Janusz Gałązka
(AZS Politechnika Warszawska)
Grzegorz Szumielewicz
(STS Skarżysko-Kamienna)
 
Bartłomiej Neroj
(GTPS Gorzów Wlkp.)
Łukasz Kleczaj
(STS Skarżysko-Kamienna)
 
Łukasz Zugaj
( SMS PZPS Spała)
  

Camper Wyszków

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Konrad Woroniecki
(Pekpol Ostrołęka)
Rafał Sędek
(szuka klubu)
 
Mariusz Pruski
(Pronar Hajnówka)
Konrad Nassalski
(szuka klubu)
 
Bartosz Zrajkowski
(Pronar Hajnówka)
Maciej Alancewicz
(szuka klubu)
 
Sebastian Wójcik
(Pronar Hajnówka)
Robert Swierżewski
(Sobieski Żagań)
 
Dominik Żmuda
(Energetyk Jaworzno)
Robert Iliński
(szuka klubu)
 
Igor Kozłowski
(Energetyk Jaworzno)
Tomasz Walendzik
(AZS UAM Poznań)
 
 Przemysław Gniewek
(szuka klubu)
 

AZS UAM Poznań

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Mateusz Mędrzyk
(Jadar Siedlce)
Jakub Radomski
(szuka klubu)
 
Łukasz Makowski
(Jadar Siedlce)
Piotr Janiak
(szuka klubu)
 
Tomasz Rutecki
(Pekpol Ostrołęka)
Łukasz Murdzia
(szuka klubu)
 
Martin Vlk (SVK)
(Siatkarz Wieluń)
Tomasz Górski
(szuka klubu)
 
Łukasz Ożarski
(Joker Piła)
Krzysztof Zapaśnik
(szuka klubu)
 
Dawid Wojdyński
(Joker Piła)
  
Mateusz Radojewski
(Victoria Wałbrzych)
  
Tomasz Walendzik
(Camper Wyszków)
  

Siatkarz Wieluń – nie zagra w I lidze

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 trener Tomasz Wasilkowski
(Ślepsk Suwałki)
 
 Mariusz Schamlewski
(Ślepsk Suwałki)
 
 Mateusz Leszczawski
(Ślepsk Suwałki)
 
 Adrian Buchowski
(Ślepsk Suwałki)
 
 Emil Siewiorek
(TKS Nascon Tychy)
 
 Jarosław Lech
(KS Milicz)
 
 Bartłomiej Matejczyk
(AZS Stal PWSZ Nysa)
 
 Tomasz Tomczyk
( MKS MOS Będzin)
 
 Martin Vlk (SVK)
(AZS UAM Poznań)
 

Rajbud Meprozet GTPS Gorzów Wielkopolski – nie zagra w I lidze

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Patryk Wojtysiak
(Krispol Września)
 
 Bartłomiej Neroj
(Czarni Radom)
 
 Michał Mysera
(Kęczanin Kęty)
 
 Michał Błoński
(BBTS Bielsko-Biała)
 

nadesłał: pawel_

Więcej artykułów z dnia :
2015-10-08
Copyrights 2015-2017 Strefa Siatkówki All rights reserved