Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2012/2013 > Transfery > I liga kobiet

I liga kobiet

KPSK Stal Mielec

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Piotr Sobolewski
(Chemik Police)
Sylwia Pycia
(Budowlani Łódź)
 
Małgorzata Plebanek
(Legionovia Legionowo)
Iwona Kandora
(urlop macierzyński)
 
Małgorzata Sobolewska
(Chemik Police)
Marta Szymańska
(BKS Bielsko-Biała)
 
Żaneta Baran
(AZS UEK Kraków)
Dorota Pykosz
(Trefl Sopot)
 
Barbara Kubieniec
(AZS UEK Kraków)
Agata Babicz
(Jedynka Aleksandrów Ł.)
 
Magdalena Hawryła
(AZS Jadar Politechnika Radom)
Marzena Wilczyńska
(Wieżyca Stężyca)
 
Jowita Jaroszewicz
(AZS UEK Kraków)
Mariola Wojtowicz
(BKS Aluprof Bielsko-Biała)
 
Aleksandra Szymańska
(Gaudia Trzebnica)
Magdalena Sadowska
(AZS UEK Kraków)
 
Daria Michalak
(SMS 2LO Opole/BKS Bielsko-Biała)
Paulina Pająk
(szuka klubu)
 
Paulina Czubak
(ŁMLKS Łask)
Monika Malicka
(szuka klubu)
 
 Katarina Kociova (CZE)
(szuka klubu)
 
 Rita Liliom (HUN)
(Pałac Bydgoszcz)
 

KS Piecobiogaz Murowana Goślina

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Aleksander Klimczyk
(Jedynka Aleksandrów Ł.)
Paulina Dutkiewicz-Raś
(urlop macierzyński)
 
 Alicja Malinowska
(Chemik Police)
 
 Izabela Śliwa
(Chemik Police)
 
 Gabriela Jasińska
(Wieżyca Stężyca)
 
 Agata Skiba
(AZS UEK Kraków)
 
 Magdalena Fedorów
(AZS UEK Kraków)
 

PSPS Chemik Police

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Mariusz Wiktorowicz
(BKS Bielsko-Biała)
trener Piotr Sobolewski
(Stal Mielec)
 
Izabela Żebrowska
(MKS Dąbrowa Górnicza)
Tamara Kaliszuk
(Jedynka Aleksandrów Łódzki)
 
Alicja Malinowska
(Piecobiogaz Murowana Goślina)
Ewa Kwiatkowska
(Jedynka Aleksandrów Łódzki)
 
Veronika Hudima (FRA)
(PTPS Piła)
Joanna Sowa
(szuka klubu)
 
Aleksandra Krzos
(Gwardia Wrocław)
Małgorzata Sobolewska
(Stal Mielec)
 
Dominika Sobolska
(Gwardia Wrocław)
Katarzyna Ostrowska
(Budowlani Toruń)
 
Izabela Śliwa
(Piecobiogaz Murowana Goślina)
Katarzyna Bury
(szuka klubu)
 
Lucie Muhlsteinova (CZE)
(AZS Białystok)
Kristina Jordańska (BUL)
(Jedynka Aleksandrów Łódzki)
 
Joanna Mirek
(Budowlani Łódź)
Julia Żernowa (UKR)
(szuka klubu)
 
Katarzyna Mróz
(Budowlani Łódź)
Petia Tsekova (BUL)
(szuka klubu)
 
 Joanna Nickowska
(Silesia Volley I)
 

Armatura Eliteski AZS UE Kraków

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Jacek Skrok
(Jadar AZS Politechnika Radom)
trener Tomasz Klocek
(szuka klubu)
 
Ewa Matyjaszek
(Gwardia Wrocław)
Lucyna Borek
(PTPS Piła)
 
Katarzyna Urban
(MKS Dąbrowa Górnicza)
Justyna Ordak
(Jedynka Aleksandrów Łódzki)
 
Sandra Cabańska
(Jadar Radom)
Jowita Jaroszewicz
(Stal Mielec)
 
Agata Skiba
(Piecobiogaz Murowana Goślina)
Barbara Kubieniec
(Stal Mielec)
 
Magdalena Fedorów
(Piecobiogaz Murowana Goślina)
Justyna Sachmacińska
(Silesia Volley)
 
Magdalena Sadowska
(Stal Mielec)
Edyta Rzenno
(szuka klubu)
 
Katarzyna Wawrzyniak
(Silesia Volley)
Żaneta Baran
(Stal Mielec)
 
Aleksandra Król
(AZS KSZO Ostrowiec Św.)
Iwona Kuskowska
(Wisła Kraków)
 
 Magda Żochowska
(Wisła Kraków)
 
 Agnieszka Starzyk-Bonach
(AZS KSZO Ostrowiec Św.)
 

Silesia Volley I Mysłowice/Chorzów

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Gabriela Borawska
(Nike Ostrołęka)
Magdalena Olszówka
(Developres Rzeszów)
 
Karolina Polak
(Sparta Warszawa)
Beata Gałek
(szuka klubu)
 
Joanna Nickowska
(Chemik Police)
Barbara Adamska
(Developres Rzeszów)
 
Justyna Sachmacińska
(AZS UEK Kraków)
Karolina Sowała
(wyjazd od USA)
 
Paula Sośnicka
(PTPS II Piła)
Rachel Laybourne (GBR)
(szuka klubu)
 
Agata Karczmarzewska-Pura
(powrót do gry po przerwie)
Katarzyna Wawrzyniak
(AZS UEK Kraków)
 
 Karolina Polak
(przerwa w karierze)
 

UKS Jedynka Aleksandrów Łódzki

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Mariusz Bujek
(ostatnio bez klubu)
trener Aleksander Klimczyk
(KS Murowana Goślina)
 
Tamara Kaliszuk
(Chemik Police)
Marta Ostrowska
(Volley Köniz – SUI)
 
Ewa Kwiatkowska
(Chemik Police)
Agnieszka Rajkowska
(szuka klubu)
 
Agata Babicz
(Stal Mielec)
Aurelia Pałyga
(szuka klubu)
 
Justyna Wilk (Ordak)
(AZS UEK Kraków)
Judyta Szulc
(zawiesza karierę)
 
Marta Natanek
(Jadar AZS Politechnika Radom)
Ewelina Ryznar
(Wieżyca Stężyca)
 
Kristina Jordańska (BUL)
(Chemik Police)
Natalia Wardzińska
(Budowlani Toruń)
 
 Sandra Szczygioł
(PLKS Pszczyna)
 

AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Dariusz Parkitny
(PLKS Pszczyna)
Dariusz Daszkiewicz
(szuka klubu)
Agnieszka Pręgowska
(USA – siatkówka plażowa)
Agnieszka Starzyk-Bonach
(AZS UEK Kraków)
Laura Tomsia
(AZS Białystok)
Patrycja Kucharska
(AZS Jadar Politechnika Radomska)
Gabriela Buławczyk
(Piecobiogaz Murowana Goślina)
Sylwia Chmiel
(AZS Białystok)
 
Małgorzata Ślęzak
(Gaudia Trzebnica)
Dominika Nowakowska
(Wisła Kraków)
 
 Paula Słonecka
(Budowlani Toruń)
 
 Jelena Bernatowicz (BLR)
(szuka klubu)
 
 Marina Winogradowa (BLR)
(szuka klubu)
 
 Aleksandra Król
(AZS UEK Kraków)
 

MUKS Sparta Warszawa

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Karolina Polak
(Silesia Volley I)
 
 Angelika Bulbak
(AZS Białystok)
 
 Magdalena Wawrzyniak
(PTPS Piła)
 
 Ewelina Polak
(AZS Białystok)
 
 Aleksandra Sikorska
(Budowlani Łódź)
 
 Ewelina Toborek
(Budowlani Toruń)
 
 Ewa Śliwińska
(Wisła Kraków)
 
 Paulina Głaz
(Pałac Bydgoszcz)
 

TKS-T Budowlani Budlex Toruń

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Agnieszka Drzewiczuk
(UGSE Nantes Volley Féminin – FRA)
Marta Wankiewicz
(szuka klubu)
 
Justyna Łunkiewicz
(Legionovia Legionowo)
Katarzyna Łubis
(ŁKS Łódź)
 
Marlena Pleśnierowicz
(Energetyk Poznań)
Aleksandra Goździewicz
(Orzeł Elbląg)
 
Katarzyna Ostrowska
(Chemik Police)
  
Roksana Brzóska
(UKS ZSMS Poznań)
  
Ewelina Toborek
(Sparta Warszawa)
  
Monika Kutyła
(Culmen Chełmno)
  
Natalia Wardzińska
(Jedynka Aleksandrów Łódzki)
  
Paula Słonecka
(AZS KSZO Ostrowiec Św.)
  

AGH Galeco Wisła Kraków

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Iwona Kuskowska
(AZS UEK Kraków)
Sabina Rusinek
(kończy karierę)
Miroslava Kijakova
(Jadar AZS Politechnika Radom)
Magda Żochowska
(AZS UEK Kraków)
Klaudia Janota
(szuka klubu)
 
Dominika Nowakowska
(AZS KSZO Ostrowiec Św.)
Paulina Strojek
(szuka klubu)
 
Ewa Śliwińska
(Sparta Warszawa)
Alicja Leszek
(szuka klubu)
 
 Aleksandra Stachowicz
(szuka klubu)
 

Jadar AZS Politechnika Radom – nie zagra w I lidze

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 trener Jacek Skrok
(AZS UEK Kraków)
 
 Katarzyna Ciesielska
(szuka klubu)
 
 Sandra Cabańska
(AZS UEK Kraków)
 
 Karolina Grzelak
(Developres Rzeszów)
 
 Miroslava Kijakova
(Wisła Kraków)
 
 Aleksandra Theis
(Wieżyca Stężyca)
 
 Michalina Jagodzińska
(Wieżyca Stężyca)
 
 Magdalena Hawryła
(Stal Mielec)
 
 Marta Natanek
(Jedynka Aleksandrów Ł.)
 
 Emilia Sekutowska
(AZS LSW Warszawa)
 
 Patrycja Kucharska
(szuka klubu)
 

nadesłał: pawel_

Więcej artykułów z dnia :
2015-10-08
Copyrights 2015-2017 Strefa Siatkówki All rights reserved