Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2014/2015 > Transfery > ORLEN Liga

ORLEN Liga

KPS Chemik Police

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Aleksandra Jagieło
(MKS Muszyna)
Lucie Muhlsteinova (CZE)
(BKS Bielsko-Biała)
Kinga Bąk
(Legionovia Legionowo)
Mariola Zenik
(Trefl Sopot)
Justyna Raczyńska
(Nafta Piła)
 
Agnieszka Rabka
(powrót po przerwie)
Anna Grejman
(Impel Wrocław)
 
Sanja Malagurski (SRB)
(Molico Osasco – BRA)
Agata Sawicka
(Impel Wrocław)
 
Stefana Veljković (SRB)
(Galatasaray Stambuł – TUR)
Dominka Sobolska
(MKS Dąbrowa Górnicza)
 

Impel Wrocław

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Denise Hanke (GER)
(Eczacıbaşı Stambuł – TUR)
Bogumiła Pyziołek
(szuka klubu)
 
Anita Kwiatkowska
(Budowlani Łódź)
Dorota Medyńska
(Budowlani Łódź)
 
Agata Sawicka
(Chemik Police)
Maren Brinker (GER)
(Promobal Vbt Montichiari – ITA)
 
Anna Grejman
(Chemik Police)
Katarzyna Konieczna
(MKS Dąbrowa Górnicza)
 
Mira Topić (CRO)
(Tiumeń – RUS)
Frauke Dirickx (BEL)
(Rebecchi Lupa Piacenza – ITA)
 
Hana Čutura (CRO)
(NEC Red Rockets – JPN)
Makare Wilson (USA)
(szuka klubu)
 
Berit Kauffeldt (GER)
(Imoco Volley – ITA)
Kirsten Dozier (USA)
(szuka klubu)
 
 Ewelina Sieczka
(Budowlani Łódź)
 

Atom Trefl Sopot

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Lorenzo Micelli (ITA)
(Eczacıbaşı Stambuł – TUR)
trener Teun Buijs (NED)
(Lokomotiv Baku – AZE)
Milena Rosner
(powrót po przerwie)
Maja Tokarska
(AGIL Volley Novara – ITA)
II trener Tomasz Wasilkowski
(MKS Dąbrowa Górnicza)
 
Agata Durajczyk
(Budowlani Łódź)
Mariola Zenik
(Chemik Police)
 
Katarzyna Zaroślińska
(MKS Dąbrowa Górnicza)
Judith Pietersen (NED)
(szuka klubu)
 
Anna Kaczmar
(MKS Dąbrowa Górnicza)
Briżitka Molnar (SRB)
(szuka klubu)
 
Deja McClendon (USA)
(İqtisadçı Baku – AZE)
Kimberly Hill (USA)
(Igor Gorgonzola Volley Novara – ITA)
 
Jana Matiasovska (AZE)
(Azeryol Baku – AZE)
Bojana Radulović (SRB)
(szuka klubu)
 
 Natalia Gajewska
(Legionovia Legionowo)
 
 Magdalena Kuziak
(Silesia Volley)
 

Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Juan Manuel Serramalera (ARG)
(reprezentacja Argentyny K)
trener Nicola Negro (ITA)
(Imoco Volley Conegliano – ITA)
 
II trener Tomasz Wasilkowski
(Trefl Sopot)
II trener Leszek Rus
(BKS Aluprof Bielsko-Biała)
 
Katarzyna Konieczna
(Impel Wrocław)
Elżbieta Skowrońska
(Çanakkale Belediyespor – TUR)
 
Natalia Piekarczyk
(AZS KSZO Ostrowiec Św.)
Marina Katić (CRO)
(szuka klubu)
 
Tamara Kaliszuk
(Pałac Bydgoszcz)
Welissa Gonzaga (BRA)
(Banana Boat/Praia Clube – BRA)
 
Dominika Sobolska
(Chemik Police)
Natalia Guadalupe Brussa (ITA)
(szuka klubu)
 
Gina Mancuso (USA)
(Rabita Baku – AZE)
Rachael Adams (USA)
(Imoco Volley Conegliano – ITA)
 
Jekaterina Zakrewskaja (BLR)
(Stiinta Bacau – ROU)
Katarzyna Zaroślińska
(Trefl Sopot)
 
Marta Łukaszewska
(Legionovia Legionowo)
Anna Kaczmar
(Trefl Sopot)
 

BKS Auprof Bielsko-Biała

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Leszek Rus
(MKS Dąbrowa Górnicza)
trener Mirosław Zawieracz
(szuka klubu)
 
Lucie Muhlsteinova (CZE)
(Chemik Police)
Karolina Ciaszkiewicz-Lach
(Muszynianka Muszyna)
 
Natalia Bamber-Laskowska
(powrót po urlopie)
Marta Szymańska
(Zawisza Sulechów)
 
Elżbieta Klein
(West Virginia University – USA)
Danijela Nikić (SRB)
(szuka klubu)
 
Kornelia Moskwa
(SMS Sosnowiec)
Monika Czypiruk-Solarewicz
(szuka klubu)
 
 Joanna Prokop
(Karpaty Krosno)
 

Polski Cukier Muszynianka Fakro Bank BPS Muszyna

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Danica Radenković (SRB)
(Schweriner SC – GER)
Magdalena Piątek
(Legionovia Legionowo)
 
Karolina Ciaszkiewicz-Lach
(BKS Bielsko-Biała)
Aleksandra Jagieło
(Chemik Police)
 
Kinga Hatala
(AZS KSZO Ostrowiec Św.)
Emila Mucha
(Developres Rzeszów)
 
Katie Carter (USA)
(VK Agel Prostejov – CZE)
Marina Cvetanović (SLO)
(szuka klubu)
 
Ilona Gierak
(Saint-Raphaël – FRA)
Magdalena Mazurek
(szuka klubu)
 

Beef Master Budowlani Łódź

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Dorota Medyńska
(Impel Wrocław)
II trener Jakub Głuszak
(Chemik Police (?))
 
Gabriela Polańska
(powrót po urlopie)
Olga Trach (UKR)
(szuka klubu)
 
Emilia Kajzer
(Nafta Piła)
Tabitha Love (CAN)
(szuka klubu)
 
Ewelina Sieczka
(Impel Wrocław)
Noris Cabrera (CUB)
(szuka klubu)
 
Sanja Popović (CRO)
(Dinamo Moskwa – RUS)
Anita Kwiatkowska
(Impel Wrocław)
 
Magdalena Damaske
(SMS Sosnowiec)
  

Siódemka SK bank Legionovia Legionowo

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Iga Chojnacka
(Savino Del Bene Scandicci – ITA)
Anna Sołodkowicz
(Zawisza Sulechów)
 
Malwina Smarzek
(SMS Sosnowiec)
Olga Raonić (SRB)
(szuka klubu)
 
Klaudia Alagierska
(Sparta Warszawa)
Anna Rybaczewski (FRA)
(szuka klubu)
 
Magdalena Piątek
(MKS Muszyna)
Marta Łukaszewska
(MKS Dąbrowa Górnicza)
 
Monika Bociek
(Sparta Warszawa)
Lauren Barfield (USA)
(szuka klubu)
 
Daria Paszek
(Nafta Piła)
Kinga Bąk
(szuka klubu)
 
Katarzyna Połeć
(Pałac Bydgoszcz)
Berenika Tomsia
(Metalleghe Sanitars Montichiari – ITA)
 
Natalia Gajewska
(Trefl Sopot)
  
Marta Bechis (ITA)
(Imoco Volley Conegliano)
  
Katarzyna Wysocka
(Pałac Bydgoszcz)
  
Jaimie Thibeault (CAN)
(Robur Tiboni Urbino – ITA)
  

PGNiG Nafta Piła

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Katarzyna Nadziałek
(Karpaty Krosno)
trener Wiesław Popik
(reprezentacja Polski/SMS PZPS Szczyrk)
Anna Rybaczewski (FRA)
(Legionovia Legionowo)
Justyna Raczyńska
(Chemik Police)
Daria Paszek
(Legionovia Legionowo)
 
Olga Pauliukouskaya (BLR)
(AZS Politechnika Śl. Gliwice)
Magdalena Hawryła
(Developres Rzeszów)
 
Marzena Wilczyńska
(Engelholms Volley – SWE)
Emilia Kajzer
(Budowlani Łódź)
 
Veronik Skorupka (GER)
(VC Wiesbaden – GER)
Joanna Kuligowska
(AZS KSZO Ostrowiec Św.)
 
Marija Milović (MNE)
(Luka Bar – MNE)
  
Klaudia Konieczna
(zespół juniorek)
  
Anna Stencel
(zespół juniorek)
  
Joanna Sobczak
(Budowlani Toruń)
  

AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Marta Wójcik
(bez klubu)
Natalia Piekarczyk
(MKS Dąbrowa Górnicza)
 
Dominika Nowakowska
(Budowlani Toruń)
Kinga Hatala
(Muszynianka Muszyna)
 
Joanna Kuligowska
(PTPS Piła)
Dorota Dydak
(Gaudia Trzebnica)
 
Klaudia Grzelak
(SMS Sosnowiec)
Małgorzata Ślęzak
(ŁKS Łódź)
 
Aneta Duda
(Karpaty Krosno)
Magdalena Soter
(Chemik II Police)
 
Ralitsa Wasiljewa (BUL)
(OPE Rethymno – GRE)
  

KS Pałac Bydgoszcz

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Agata Kopczyk
(zespoły młodzieżowe)
trener Rafał Gąsior
(zespoły młodzieżowe)
 
Patrycja Polak
(Crovegli Cadelbosco – ITA)
Agata Pura
(szuka klubu)
 
Aleksandra Jurkojć
(Energetyk Poznań)
Paulina Głaz
(Developres Rzeszów)
 
Patrycja Tomczyk
(Sparta Warszawa)
Tamara Kaliszuk
(MKS Dąbrowa Górnicza)
 
 Katarzyna Połeć
(Legionovia Legionowo)
 
 Monika Naczk
(szuka klubu)
 
 Katarzyna Wysocka
(Legionovia Legionowo)
 

KS Developres Rzeszów

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Lucyna Borek
(Wisła Kraków)
Barbara Adamska
(Sparta Warszawa)
 
Magdalena Hawryła
(Nafta Piła)
Paulina Peret
(zakończenie kariery)
 
Emila Mucha
(Muszynianka Muszyna)
Anna Myjak
(SMS LO II Opole)
 
Paulina Głaz
(Pałac Bydgoszcz)
Izabela Cieśnik
(Sparta Warszawa)
 
 Gabriela Mazur
(Sparta Warszawa)
 

nadesłał: pawel_

Więcej artykułów z dnia :
2015-10-08
Copyrights 2015-2017 Strefa Siatkówki All rights reserved