Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2014/2015 > Transfery > I liga mężczyzn

I liga mężczyzn

KS Camper Wyszków

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Jakub Kowalczyk
(Pekpol Ostrołęka)
Adrian Stańczak
(AZS Częstochowa)
 
Damian Sobczak
(KPS Siedlce)
Paweł Pietkiewicz
(AZS AGH Kraków)
 
Jakub Peszko
(Avia Świdnik)
Dominik Zalewski
(Pekpol Ostrołęka)
 
Rafał Faryna
(Czarni Radom)
Waldemar Świrydowicz
(AZS Politechnika Warszawska)
 
Tobiasz Wojtkowski
(MKS MDK Warszawa)
Jakub Urbanowicz
(Ślepsk Suwałki)
 

KPS Siedlce Banki Spółdzielcze z Grupy BPS

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Piotr Łukasik
(AZS Olsztyn)
Damian Sobczak
(Camper Wyszków)
 
Jan Fornal
(SMS PZPS Spała)
Damian Schulz
(Trefl Gdańsk)
 
Jakub Zabłocki
(SMS PZPS Spała)
Radosław Zbierski
(Warta Zawiercie)
 
Kacper Popik
(Kęczanin Kęty)
Mateusz Przybyła
(AZS Częstochowa)
 
Paweł Pietraszko
(Kęczanin Kęty)
Piotr Milewski
(Pekpol Ostrołęka)
 
Karol Butryn
(Młoda ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
Karol Rawiak
(Ślepsk Suwałki)
 
Sebastian Matula
(Młody Jastrzębski Węgiel)
Tomasz Kowalski
(MKS Będzin)
 
Jakub Guz
(Avia Świdnik)
Mateusz Jasiński
(Krispol Września)
 

Ślepsk Suwałki

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Karol Rawiak
(KPS Siedlce)
Benjamin Bell (AUS)
(szuka klubu)
 
Jakub Urbanowicz
(Camper Wyszków)
Mariusz Schamlewski
(szuka klubu)
 
Przemysław Smoliński
(AZS Politechnika Warszawska)
Łukasz Makowski
(szuka klubu)
 
Kacper Gonciarz
(Avia Świdnik)
Dimitrij Skorij (RUS)
(szuka klubu)
 
Kamil Obrębski
(Pekpol Ostrołęka)
Maciej Kałasz
(szuka klubu)
 
Bartłomiej Kluth
(Młody Trefl Gdańsk)
Krystian Pachliński
(szuka klubu)
 
 Łukasz Jutkiewicz
(kończy karierę)
 

Stal AZS PWSZ Nysa

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Janusz Bułkowski
(BBTS Bielsko-Biała)
trener Krzysztof Wójcik
(szuka klubu)
 
Mateusz Zarankiewicz
(Kęczanin Kęty)
Szymon Piórkowski
(Victoria Wałbrzych)
 
Tomasz Kalembka
(BBTS Bielsko-Biała)
Jarosław Stancelewski
(szuka klubu)
 
Michał Makowski
(Caro Rzeczyca)
Adrian Bocianowski
(Astra Nowa Sól)
 
 Krzysztof Rejno
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
 
 Maciej Kęsicki
(szuka klubu)
 

Krispol Września

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Sebastian Tylicki
(KS Chełmża)
Michał Dębiec
(BBTS Bielsko-Biała)
 
Mateusz Jasiński
(KPS Siedlce)
Paweł Gajowczyk
(szuka klubu)
 
Krzysztof Antosik
(Cuprum Lubin)
Kacper Bielicki
(szuka klubu)
 
Patryk Skup
(Hurrikaani Loimaa – FIN)
Jakub Rohnka
(Czarni Rząśnia)
 
Bartosz Wajdowicz
(Bielawianka Bielawa)
Łukasz Jurkoić
(Czarni Katowice)
 
Paweł Sęk
(MOS Wola Warszawa)
Tomasz Narowski
(Czarni Rząśnia)
 

Energa Pekpol Ostrołęka

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Damian Wdowiak
(Bzura Ozorków)
Kamil Obrębski
(Ślepsk Suwałki)
 
Piotr Cichocki
(MOS Wola Warszawa)
Maciej Krzywiecki
(Victoria Wałbrzych)
 
Adam Szałański
(AZS AGH Kraków)
Adrian Mihułka
(Victoria Wałbrzych)
 
Piotr Milewski
(KPS Siedlce)
Łukasz Owczarz
(szuka klubu)
 
Daniel Saczko
(SKS Hajnówka)
Artur Jacyszyn
(szuka klubu)
 
Jakub Gaładyna
(drużyna juniorów)
Grzegorz Pietkiewicz
(szuka klubu)
 
Patryk Brzostek
(drużyna juniorów)
Jakub Kowalczyk
(Camper Wyszków)
 
Rafał Obermeler
(MOS Wola Warszawa)
  
Dominik Zalewski
(Camper Wyszków)
  

ASPS Avia Świdnik

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Maciej Baneckitrener Marcina Jarosz
(szuka klubu)
Tomasz Józefacki
(bez klubu)
Kamil Kwiecień
(Błękitni Ropczyce)
Jakub Peszko
(Camper Wyszków)
 
Jakub Skwarek
(Młody AZS Politechnika Warszawska)
Adrian Zalewski
(Lechia Tomaszów Maz.)
 
Jakub Sadowski
(Huragan Międzyrzec Podlaski)
Michał Stępień
(GTPS Gorzów Wlkp.)
 
Dorian Poinc
(MOS Wola Warszawa)
Jakub Guz
(KPS Siedlce)
 
Mateusz Woźniak
(Młody Jastrzębski Węgiel)
Kacper Gonciarz
(Ślepsk Suwałki)
 
Marcin Dobrzyński
(Karpaty Krosno)
Wojciech Pawłowski
(Caro Rzeczyca)
 
Dawid Konieczny
(Młoda Skra Bełchatów)
Tomasz Głód
(AZS AGH Kraków)
 
Adam Woźnica
(Norwid Częstochowa)
Maciej Kołodziejczyk
(szuka klubu)
 
 Michał Baranowski
(szuka klubu)
 
 Marcin Kurek
(szuka klubu)
 

Aluron Warta Zawiercie

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Marcin Kantor
(Kęczanin Kęty)
Dariusz Król
(szuka klubu)
 
Łukasz Swodczyk
(AZS Politechnika Opolska)
Michał Kaczmarek
(szuka klubu)
 
Radosław Zbierski
(KPS Siedlce)
Bartosz Schmidt
(szuka klubu)
 
Łukasz Szarek
(TV Ingersoll Buhl – GER)
Dominik Żmuda
(szuka klubu)
 
Michał Mysera
(Kęczanin Kęty)
  

SMS PZPS I Spała

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Mateusz Masłowski
(Resovia Rzeszów)
  

AZS AGH 100RK Kraków

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Andrzej Kubacki
(młoda ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
trener Wojciech Kasza
(szuka klubu)
 
Tomasz Głód
(Avia Świdnik)
Adam Szałański
(Pekpol Ostrołęka)
 
Grzegorz Gnatek
(Morze Bałtyk Szczecin)
Grzegorz Szumielewicz
(szuka klubu)
 
Michał Szalacha
(Młoda Resovia Rzeszów)
Krzysztof Ferek
(szuka klubu)
 
Karol Dudziński
(Młoda Resovia Rzeszów)
Kamil Dembiec
(szuka klubu)
 
Daniel Górski
(South Gas Sporting – LBN)
Bartosz Luks
(szuka klubu)
 
Paweł Pietkiewicz
(Camper Wyszków)
Gniewomir Krupczak
(szuka klubu)
 
Paweł Halaba
(Metro Warszawa)
Tomasz Obuchowicz
(szuka klubu)
 
Igor Walczykowski
(Energetyk Jaworzno)
Mateusz Kowalski
(szuka klubu)
 

Kęczanin Kety

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Łukasz Ciupa
(Karpaty Krosno)
Marcin Kantor
(Warta Zawiercie)
 
Wiktor Macek
(TKS Tychy)
Mateusz Zarankiewicz
(AZS Stal Nysa)
 
Bartosz Mariański
(Młody AZS Olsztyn)
Kacper Popik
(KPS Siedlce)
 
Bartosz Pietruczuk
(Młody Trefl Gdańsk)
Paweł Pietraszko
(KPS Siedlce)
 
Karol Behrendt
(Młody Trefl Gdańsk)
Dariusz Kubica
(szuka klubu)
 
Kordian Szpyrka
(MKS Andrychów)
Piotr Janiak
(szuka klubu)
 
Wojciech Gandyk
(drużyna juniorów)
Michał Mysera
(Warta Zawiercie)
 
Mateusz Ogrodniczuk
(Młody BBTS Bielsko-Biała)
  

Victoria PWSZ Wałbrzych

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Adrian Mihułka
(Pekpol Ostrołęka)
Dawid Migdalski
(szuka klubu)
 
Szymon Piórkowski
(AZS Nysa)
Grzegorz Kukla
(szuka klubu)
 
Maciej Fijałek
(BBTS Bielsko-Biała)
Kamil Kucharczyk
(szuka klubu)
 
Maciej Krzywiecki
(Pekpol Ostrołęka)
Jakub Paszek
(szuka klubu)
 
Mateusz Kamiński
(Młoda ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
Jarosław Pizuński
(szuka klubu)
 
Bartosz Filipiak
(Młody Transfer Bydgoszcz)
Michał Tomiałowicz
(szuka klubu)
 
Bartłomiej Krulicki
(Norwid Częstochowa)
Igor Kozłowski
(MKS Andrychów)
 
 Tomasz Walendzik
(szuka klubu)
 

Caro Rzeczyca

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Adam Sobolewski
(MOS Wola Warszawa)
Łukasz Staniewski
(szuka klubu)
Maciej Kordysz
(Cuprum Lubin)
Michał Wroniecki
(MKS Kalisz)
Michał Krymarys
(szuka klubu)
Grzegorz Pietkiewicz
(Pekpol Ostrołęka)
Wojciech Pawłowski
(Avia Świdnik)
Sebastian Sobczak
(szuka klubu)
Grzegorz Surma
(TKS Tychy)
 Radosław Kiraga
(szuka klubu)
Bartosz Małachowski
(SKS Hajnówka)
 Patryk Spychała
(szuka klubu)
Paweł Łęgowski
(MKS Międzyrzecka Trójka)
 Michał Koryciński
(szuka klubu)
Maciej Kałasz
(Ślepsk Suwałki)
 Rafał Olczyk
(szuka klubu)
Adam Józefczak
(Krispol Września)
 Bartłomiej Latocha
(Lechia Tomaszów Maz.)
Łukasz Makowski
(Ślepsk Suwałki)
 Michał Makowski
(AZS Nysa)
 

TKS Nascon Tychy – zespół wycofał się z rozgrywek I ligi

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Marcin Kozioł
(Czarni Katowice)
 
 Wiktor Macek
(Kęczanin Kęty)
 
 Grzegorz Surma
(szuka klubu)
 
 Rafał Sobański
(Czarni Katowice)
 
 Jakub Nowosielski
(szuka klubu)
 

nadesłał: pawel_

Więcej artykułów z dnia :
2015-10-08
Copyrights 2015-2017 Strefa Siatkówki All rights reserved