Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2013/2014 > I liga kobiet > skarb kibica

Ligi polskie>sezon 2013/2014>I liga kobiet > skarb kibica

Drużyny

nazwaśrednia wieku średni wzrost
TS Wisła Kraków--
Silesia Volley MOSiR Mysłowice--
PLKS Pszczyna Jastrzębie Borynia--
KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice--
AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Świętokrzyski--
PWSZ Karpaty MOSiR KHS Krosno21.1177.8
KS Developres Rzeszów21.2179.1
TKS-T Budowlani Budlex Toruń--
MLKS Roltex Zawisza Sulechów-177.9
KS Piecobiogaz Murowana Goślina--
MUKS Sparta Warszawa--
Silesia Volley MOSiR Mysłowice--
TS Wisła Kraków21.4177.6
SMS PZPS I Sosnowiec--

TS Wisła Kraków

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
lista zespołów

adres klubu

30-059 Kraków

Ul. Reymonta 22

Tel. sekretariat: 012 6304500, 012 6304512, fax: 012 6304589

adres hali

j.w

Silesia Volley MOSiR Mysłowice

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
lista zespołów

PLKS Pszczyna Jastrzębie Borynia

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
lista zespołów

KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
lista zespołów

AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Katarzyna Brojek1986180atakująca
2Dorota Dydakprzyjmująca
3Natalia Piekarczyk1988179rozgrywająca
4Kamila Gnaszczyk1991191środkowa
6Barbara Bawoł1986178przyjmująca
7Alicja Stefańska1992178przyjmująca
8Magdalena Soter1988192środkowa
12Iwona Kosiorowska1976182środkowa
13Małgorzata Ścibisz1998160libero
14Ewelina Tobiasz1994178rozgrywająca
17Małgorzata Ślęzak1989179przyjmująca
18Kinga Hatala1989189atakująca
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Dariusz Parkitny-I trener
Bartłomiej Piekarczyk-II trener

PWSZ Karpaty MOSiR KHS Krosno

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Joanna Brylińska1989169przyjmująca
2Paula Słonecka1992179przyjmująca
3Barbara Mikosz1993178przyjmująca
4Kinga Kinel1996157libero
5Izabela Bałucka1993185środkowa
6Joanna Beda1990176przyjmująca
7Ewelina Mikołajewska1992182przyjmująca
8Aneta Duda1989189środkowa
9Ewelina Halasz1993181atakująca
10Agnieszka Wajda1990178środkowa
11Paulina Czekajska1993167libero
13Elżbieta Szymańska1994180rozgrywająca
14Katarzyna Nadziałek1988181rozgrywająca
15Iwona Grzegorczyk1994187atakująca
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Dominik Stanisławczyk-I trener
Joanna Bednarczyk-II trener

KS Developres Rzeszów

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Izabela Cieśnik1991187środkowa
2Magdalena Olszówka1989180przyjmująca
3Dominika Nowakowska1992187środkowa
4Elżbieta Wojtunik1996182środkowa
5Barbara Adamska1990175przyjmująca
6Katarzyna Warzocha1989180środkowa
7Ewa Śliwińska1993180przyjmująca
8Adrianna Szady1991178rozgrywająca
9Paula Szermeta1989182atakująca
10Karolina Filipowicz1988172rozgrywająca
11Paulina Peret1989168libero
12Magda Jagodzińska1989186atakująca
13Paulina Filipowicz1994167libero
14Aleksandra Mich1995173przyjmująca
15Anna Myjak1991178środkowa
16Gabriela Mazur1994181przyjmująca
17Aleksandra Kazała1996180przyjmująca
18Małgorzata Barszcz1996187przyjmująca
lista zespołów

TKS-T Budowlani Budlex Toruń

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Roksana Brzóska1993180przyjmująca
2Judyta Szulc1986175rozgrywająca
3Anna Głowiak1990165libero
4Marlena Pleśnierowicz1992176rozgrywająca
6Anna Lewandowska1995186środkowa
7Anna Tomczyk1987188przyjmująca
8Anna Łozowska1993182środkowa
9Joanna Sobczak1990180atakująca
10Ewelina Krzywicka1992175przyjmująca
11Ewelina Ryznar1986189środkowa
13Małgorzata Kolanowska169libero
16Sandra Szczygiołatakująca
17Dominika Nowakowska1992187przyjmująca
lista zespołów

MLKS Roltex Zawisza Sulechów

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
-Agata Skiba184przyjmująca
-Ewa Kwiatkowska1986180środkowa
-Żaneta Rzepnikowska1989168libero
-Joanna Kocemba1989182atakująca
-Katarzyna Wawrzyniak1990177rozgrywająca
-Magdalena Banecka1980174przyjmująca
-Magdalena Fedorów1985180środkowa
-Anna Wodrowska1991169rozgrywająca
-Katarzyna Bury1985180atakująca
-Gabriela Buławczyk1984185środkowa
-Kamila Witkowska1992178przyjmująca
-Marta Wellna1988178przyjmująca
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Marek Mierzwiński-I trener

KS Piecobiogaz Murowana Goślina

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
--
lista zespołów

MUKS Sparta Warszawa

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
-Ewelina Polak1993171rozgrywająca
-Patrycja Tomczyk1995187rozgrywająca
-Katarzyna Bryda1995183przyjmująca
-Monika Bociek1996188przyjmująca
-Marta Duda1996182przyjmująca
-Marta Jaszczuk1993187przyjmująca
-Weronika Szafraniak1995181przyjmująca
-Małgorzata Skorupa1984183środkowa
-Katarzyna Wysocka1979181środkowa
-Joanna Salyga1995189środkowa
-Klaudia Alagierska1996190środkowa
-Joanna Pogorzelska1995181środkowa
-Marcelina Nowakatakująca
-Anna Widera1995185atakująca
-Angelika Bulbak1991libero
-Zuzanna Kucińska1994176libero
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Jacek Pasiński1968I trener
Dawid Michor-II trener

adres klubu

03-721 Warszawa

ul. Jagiellońska 7

Silesia Volley MOSiR Mysłowice

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
-Martyna Pietrek1995185środkowa
-Angelika Tomanek1996przyjmująca
-Majka Szczepańska1995181atakująca
-Klaudia Świstek1995178przyjmująca
-Maja Pelczarska1995178rozgrywająca
-Aleksandra Wieczorek1995178rozgrywająca
-Aleksandra Sochacka1997przyjmująca
-Angelika Szostok1995183przyjmująca
-Zuzanna Lipińska1996186przyjmująca
-Paulina Dereń1991179przyjmująca
-Dominika Najmrocka1989180przyjmująca
-Patrycja Ząbek1993185atakująca
-Barbara Susek1987187atakująca
-Izabela Soja1991182rozgrywająca
-Sylwia Andrysiak1992190środkowa
-Joanna Nickowskalibero
-Małgorzata Plebanek1981182przyjmująca
-Iwona Kandora1982185środkowa
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Sebastian Michalak1976I trener
Rafał Kalinowski-II trener

TS Wisła Kraków

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Alicja Nabielec1991183środkowa
2Aleksandra Petryka-Fijałkiewicz1996181środkowa
3Patrycja Gądek1994179przyjmująca/atakująca
4Magdalena Tyrańska1994177przyjmująca
6Gabriela Mastek1997177rozgrywająca
7Edyta Rzenno1983188środkowa
8Iwona Kuskowska1989175rozgrywająca
9Anna Mysiak1993180środkowa
10Sylwia Wąsik1996174przyjmująca
11Anna Janik1996163libero
13Sandra Biernatek1986182przyjmująca
14Magda Żochowska1987183atakująca/przyjmująca
16Anna Postrożny1993182przyjmująca/atakująca
18Lucyna Borek1987163libero
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Tomasz Klocek-I trener

SMS PZPS I Sosnowiec

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
--
lista zespołów
Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved