Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2009/2010 > PlusLiga Kobiet > play-off

Ligi polskie>sezon 2009/2010>PlusLiga Kobiet > play-off

III runda play-off

finał
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Aluprof Bielsko-Biała Muszynianka Muszyna 0:3 30:32, 14:25, 14:250:1
Aluprof Bielsko-Biała Muszynianka Muszyna3:0 25:23, 26:24, 25:171:1
Muszynianka Muszyna Aluprof Bielsko-Biała3:1 23:25, 25:22, 25:21, 25:232:1
Muszynianka Muszyna Aluprof Bielsko-Biała 1:3 25:21, 16:25, 17:25, 21:252:2
Aluprof Bielsko-Biała Muszynianka Muszyna3:1 21:25, 25:12, 25:16, 25:223:2
o miejsce 3
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
MKS Dąbrowa Górnicza Budowlani Łódź3:2 25:21, 25:10, 15:25, 20:25, 15:101:0
MKS Dąbrowa Górnicza Budowlani Łódź 2:3 18:25, 21:25, 25:19, 25:16, 11:151:1
Budowlani Łódź MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 26:28, 16:25, 9:251:2
Budowlani Łódź MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 25:17, 23:25, 16:25, 22:251:3
o miejsce 5
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Centrostal Bydgoszcz PTPS Piła3:0 25:22, 25:16, 25:111:0
PTPS Piła Centrostal Bydgoszcz3:0 25:18, 25:21, 29:271:1
PTPS Piła Centrostal Bydgoszcz 0:3 31:33, 18:25, 24:261:2
o miejsca 9-10
(do 4 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Stal Mielec Gedania Żukowo3:0 25:17, 27:25, 25:191:0
Stal Mielec Gedania Żukowo3:0 25:20, 25:16, 25:192:0
Gedania Żukowo Stal Mielec 0:3 15:25, 25:27, 19:250:3
Gedania Żukowo Stal Mielec 0:3 22:25, 16:25, 15:250:4

II runda play-off

o miejsca 1-4
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Aluprof Bielsko-Biała Budowlani Łódź3:0 29:27, 25:20, 25:161:0
Aluprof Bielsko-Biała Budowlani Łódź3:1 22:25, 27:25, 25:16, 25:232:0
Budowlani Łódź Aluprof Bielsko-Biała3:2 25:19, 25:23, 26:28, 21:25, 16:141:2
Budowlani Łódź Aluprof Bielsko-Biała 0:3 23:25, 22:25, 17:251:3
Muszynianka Muszyna MKS Dąbrowa Górnicza3:2 20:25, 25:27, 31:29, 25:21, 16:141:0
Muszynianka Muszyna MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 20:25, 25:19, 23:25, 20:251:1
MKS Dąbrowa Górnicza Muszynianka Muszyna3:1 25:23, 25:22, 17:25, 25:152:1
MKS Dąbrowa Górnicza Muszynianka Muszyna 1:3 17:25, 25:19, 22:25, 20:252:2
Muszynianka Muszyna MKS Dąbrowa Górnicza3:1 25:18, 25:19, 19:25, 25:133:2
o miejsca 5-8
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Gwardia Wrocław PTPS Piła 0:3 24:26, 18:25, 17:250:1
PTPS Piła Gwardia Wrocław 2:3 23:25, 22:25, 25:20, 27:25, 9:151:1
PTPS Piła Gwardia Wrocław3:0 27:25, 25:19, 25:212:1
Centrostal Bydgoszcz AZS Białystok 2:3 23:25, 20:25, 25:20, 25:20, 14:160:1
AZS Białystok Centrostal Bydgoszcz 0:3 20:25, 19:25, 15:251:1
AZS Białystok Centrostal Bydgoszcz 2:3 25:20, 25:15, 23:25, 16:25, 12:151:2

I runda play-off

o miejsca 1-8
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Aluprof Bielsko-Biała Gwardia Wrocław3:0 25:19, 25:11, 25:221:0
Aluprof Bielsko-Biała Gwardia Wrocław3:1 28:26, 23:25, 25:8, 25:172:0
Gwardia Wrocław Aluprof Bielsko-Biała 0:3 18:25, 17:25, 9:250:3
Muszynianka Muszyna Centrostal Bydgoszcz3:0 25:21, 25:20, 25:191:0
Muszynianka Muszyna Centrostal Bydgoszcz3:0 25:15, 25:16, 25:182:0
Centrostal Bydgoszcz Muszynianka Muszyna 1:3 24:26, 25:20, 20:25, 26:280:3
MKS Dąbrowa Górnicza AZS Białystok3:2 26:24, 21:25, 25:18, 20:25, 15:131:0
MKS Dąbrowa Górnicza AZS Białystok3:0 25:13, 25:22, 25:102:0
AZS Białystok MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 19:25, 11:25, 25:20, 10:250:3
Budowlani Łódź PTPS Piła3:2 25:21, 25:22, 17:25, 21:25, 15:71:0
Budowlani Łódź PTPS Piła3:1 35:33, 25:20, 22:25, 27:252:0
PTPS Piła Budowlani Łódź 0:3 17:25, 23:25, 17:250:3
Copyrights 2015-2017 Strefa Siatkówki All rights reserved