Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2005/2006 > Transfery > I liga mężczyzn

I liga mężczyzn

Górnik Radlin

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Radosław Szymczyk
(SPS Zduńska Wola)
Marcin Grygiel
(PE Sosnowiec)
 
Wojciech Pliński
(BBTS Bielsko Biała)
Robert Kiwior
(PE Sosnowiec)
 
Piotr Kacperski
(Moderator Hajnówka)
Sebastian Pęcherz
(Jadar Radom)
 
Michał Jaskulski
(Jadar Radom)
Damian Domonik
(Mostostal Kędzierzyn Koźle)
 
 Damian Lisiecki
(AKS Politechnika Poznań)
 
 Jarosław Sobczyński
(Skra Bełchatów)
 

AZS Nysa

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Paweł Kupisz
(Resovia Rzeszów)
Michał Kaczmarek
(Resovia Rzeszów)
 
Mariusz Kuczko
(Resovia Rzeszów)
Sławomir Krypel
(SPS Zduńska Wola)
 
Martin Vlk
(BBTS Bielsko Biała)
Bartosz Kurek
(Mostostal)
 
Karol Sramek
(Mostostal Kędzierzyn Koźle)
Jarosław Maciończyk
(Energetyk Jaworzno)
 
Bartłomiej Matejczyk
(Skra II Bełchatów)
  
Jarosław Stancelewski
(Mostostal)
  

Chemik Bydgoszcz

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Marcin Lubiejewski
(GTPS Gorzów Wielkopolski)
Wojciech Kaźmierczak
(Avia Świdnik)
 
Tomasz Borczyński
(Orzeł Międzyrzecz)
Wojciech Wesołowski
(SPS Zduńska Wola)
 
Grzegorz Nowak
(Jastrzębski Węgiel)
Ireneusz Frankiewicz
(szuka klubu)
 
Andrew Grant
(Australia)
Michał Ozimiński
(szuka klubu)
 
Dave Ferguson
(Australia)
Łukasz Kruk
(Jadar Radom)
 

KS Jadar Radom

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Grzegorz Wagnertrener Jacek Skrok 
Sebastian Pęcherz
(Górnik Radlin)
Michał Jaskulski
(Górnik Radlin)
 
Mykola Karzov
(BBTS Bielsko Biała)
Filip Szewczyk
(Górnik Radlin)
 
Łukasz Kruk
(Chemik Bydgoszcz)
Grzegorz Szumielewicz
(Moderator Hajnówka)
 
Krzysztof Niedziela
(AZS Politechnika Warszawa)
Maciej Kałasz
(Avia Świdnik)
 
Grzegorz Kokociński
(AZS Częstochowa)
  

Orzeł Międzyrzecz

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Jerzy Zwierko
(Bałtyk-Morze Szczecin)
Tomasz Borczyński
(Chemik Bydgoszcz)
 
Tomasz Korzeniewski
(wychowanek)
Tomasz Sokołowski
(GTPS Gorzów Wlkp.)
 
Michał Doliński
(GTPS Gorzów Wlkp.)
Konrad Woroniecki
(GTPS Gorzów Wlkp.)
 
Daniel Nahorski
(GTPS Gorzów Wlkp.)
Radosław Maciejewicz
(GTPS Gorzów Wlkp.)
 
Michał Jakubczak
(AZS Zielona Góra)
Łukasz Lamcha
(GTPS Gorzów Wlkp.)
 
 Dominik Sroga
(Orion Sulechów)
 

BBTS Siatkarz Bielsko Biała

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Jaroslav Vlk
(Presov – Słowacja)
Grzegorz Wagner
(zakończył karierę)
 
Przemysław Golec
(Cukrownik Lublin)
trener Wiesław Popik 
Andriej Belyayev
(Ukraina)
Mykola Karzov
(Jadar Radom)
 
Michał Jaszewski
(AZS Nysa)
Martin Vlk
(AZS Nysa)
 
Michał Uliński
(Gwardia Wrocław)
Wojciech Pliński
(Górnik Radlin)
 

GTPS Gorzów Wielkopolski

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Michał Jakubczak
(Gwardia Zielona Góra)
trener Waldemar Wspaniały 
Tomasz Sokołowski
(Orzeł Międzyrzecz)
Marcin Lubiejewski
(Chemik Bydgoszcz)
 
Łukasz Lamcha
(Orzeł Międzyrzecz)
Daniel Nahorski
(Orzeł Międzyrzecz)
 
Konrad Woroniecki
(Orzeł Międzyrzecz)
Michał Doliński
(Orzeł Międzyrzecz)
 
Piotr Wojtysiak
(wychowanek)
  
Konrad Krzywiecki
(wychowanek)
  
Paweł Dziekanowski
(liga amatorska)
  
trener Jan Łojewski  
Radosław Maciejewicz
(Orzeł Międzyrzecz)
  

EKS Skra II Bełchatów

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Michał Błoński
(Skra III Bełchatów)
Bartłomiej Matejczyk
(AZS Nysa)
 
Radosław Kolanek
(Skra III Bełchatów)
Michał Krymarys
(Politechnika Śląska Gliwce)
 
Michał Kotas
(Skra III Bełchatów)
Mariusz Janiak
(Bzura Ozorków)
 
trener Jacek Nawrocki
(Skra Bełchatów)
  
Bartłomiej Neroj
(Skra Bełchatów)
  

Moderator OSiR Hajnówka

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Kamil Skrzypkowski
(MOS Wola Warszawa)
Jan Rzadkowski
(szuka klubu)
 
Grzegorz Szumielewicz
(Jadar Radom)
Dariusz Werpachowski
(Wilga Garwolin)
 
Waldemar Świrydowicz
(MOS Wola Warszawa)
Zbigniew Obrębski
(Net Ostrołęka)
 
Bartosz Zrajkowski
(MOS Wola Warszawa)
Andrzej Kubeł
(Net Ostrołęka)
 
Kamil Łyczko
(Joker Piła)
Piotr Kacperski
(Górnik Radlin)
 

ASPS Avia Świdnik

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Wojciech Kaźmierczak
(Chemik Bydgoszcz)
Jakub Korpak
(WTS Warka)
 
Wojciech Pawłowski
(Resovia Rzeszów)
Nikołaj Baraskhov
(szuka klubu)
 
Marcin Jarosz
(Cypr)
Borys Nudha
(szuka klubu)
 
Marcin Kryś
(AZS Delic Pol Częstochowa)
  
Maciej Kałasz
(Jadar II Radom)
  
Łukasz Szczepanik
(AZS Delic Pol Częstochowa)
  

Olimpia Sulęcin

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Artur Glinka
(Maraton Świnoujście)
Piotr Haładus
(szuka klubu)
Emil Wysocki
(Maraton Świnoujście)
Artur Królikowski
(Maraton Świnoujście)
Paweł Onoszko
(wyjazd za granicę)
 
Emil Sekuła
(Delic-Pol Częstochowa)
Przemysław Kromulski
(wyjazd za granicę)
 
Piotr Biliński
(Chrobry Głogów)
  
Emil Żak
(Delic-Pol Częstochowa)
  

Bzura Ozorków

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Mariusz Janiak
(Skra II Bełchatów)
  

AZS UWM II Olsztyn

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Artur Jacyszyn
(UKS AS Olsztyn)
  

Energetyk Jaworzno

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Jarosław Tepling
(AZS Politechnika Śląska Gliwice)
Jacek Sowa
(zakończył karierę)
 
Szymon Kostecki
(MKS Andrychów)
Marcin Tlałka
(MOS Będzin)
 
Michał Skrzypiński
(Okocimski Brzesko)
Eugeniusz Mularski
(szuka klubu)
 
Jarosław Maciończyk
(AZS Nysa)
Jakub Marzewski
(zakończył karierę)
 
Paweł Mardoń
(Okocimski Brzesko)
Dariusz Łasiewicki
(wyjazd do Francji)
 
Damian Parkitny
(PE Sosnowiec)
Sławomir Berkowski
(Ikar Legnica)
 

nadesłał: pawel_

Więcej artykułów z dnia :
2015-10-08
Copyrights 2015-2017 Strefa Siatkówki All rights reserved