Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie

Ligi polskie>sezon 2016/2017>PlusLiga > runda zasadnicza

28. kolejka: 18-03-2017

gospodarzgośćwynikwyniki setów
18-03-2017 14:45 AZS Politechnika Warszawska Jastrzębski Węgiel3:225:23, 20:25, 19:25, 25:21, 15:12
17-03-2017 18:00 Czarni Radom GKS Katowice 2:324:26, 14:25, 25:18, 25:23, 22:24
18-03-2017 17:00 Cuprum Lubin Łuczniczka Bydgoszcz3:126:24, 17:25, 25:21, 25:19
18-03-2017 20:00 Trefl Gdańsk AZS Olsztyn 0:326:28, 25:27, 18:25
18-03-2017 17:00 Skra Bełchatów AZS Częstochowa3:025:19, 25:18, 25:19
17-03-2017 18:00 Espadon Szczecin BBTS Bielsko-Biała 2:323:25, 23:25, 25:16, 25:23, 18:20
18-03-2017 17:00 Resovia Rzeszów Effector Kielce3:125:17, 25:14, 20:25, 25:15
19-03-2017 17:00 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle MKS Będzin3:128:30, 25:18, 25:23, 27:25
 przejdź do kolejki: 27przejdź do kolejki: 29

tabela po 28. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1ZAKSA Kędzierzyn-Koźle287480:212444:2050
2Asseco Resovia Rzeszów286675:312460:2162
3PGE Skra Bełchatów286374:322416:2197
4Jastrzębski Węgiel286275:412656:2430
5Indykpol AZS Olsztyn285970:392497:2312
6Cuprum Lubin285162:462468:2277
7Lotos Trefl Gdańsk284256:582539:2531
8Cerrad Czarni Radom284155:542449:2471
9GKS Katowice283851:602450:2491
10ONICO AZS Politechnika Warszawska283748:572364:2437
11MKS Będzin283649:622409:2463
12Effector Kielce282638:682223:2452
13Espadon Szczecin282335:702214:2407
14BBTS Bielsko-Biała282130:722055:2420
15Łuczniczka Bydgoszcz282037:732290:2509
16AZS Częstochowa281327:782169:2494
punktacja
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt

27. kolejka: 11-03-2017

gospodarzgośćwynikwyniki setów
11-03-2017 18:00 MKS Będzin AZS Politechnika Warszawska 1:323:25, 21:25, 25:18, 21:25
12-03-2017 17:00 Effector Kielce ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:319:25, 19:25, 15:25
11-03-2017 15:00 BBTS Bielsko-Biała Resovia Rzeszów 0:316:25, 19:25, 19:25
11-03-2017 17:00 AZS Częstochowa Espadon Szczecin 1:315:25, 25:21, 14:25, 21:25
11-03-2017 14:45 AZS Olsztyn Skra Bełchatów 2:327:29, 15:25, 25:22, 25:19, 9:15
11-03-2017 17:00 Łuczniczka Bydgoszcz Trefl Gdańsk 2:325:23, 22:25, 25:19, 18:25, 13:15
11-03-2017 17:00 GKS Katowice Cuprum Lubin 2:325:23, 13:25, 18:25, 29:27, 12:15
13-03-2017 18:00 Jastrzębski Węgiel Czarni Radom3:025:23, 25:20, 25:19
 przejdź do kolejki: 26

29. kolejka: 25-03-2017

gospodarzgośćwynik
26-03-2017 18:00 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle AZS Politechnika Warszawska
26-03-2017 17:00 MKS Będzin Resovia Rzeszów
25-03-2017 20:00 Effector Kielce Espadon Szczecin
25-03-2017 15:00 BBTS Bielsko-Biała Skra Bełchatów
24-03-2017 20:30 AZS Częstochowa Trefl Gdańsk
25-03-2017 14:45 AZS Olsztyn Cuprum Lubin
25-03-2017 17:00 Czarni Radom Łuczniczka Bydgoszcz
28-03-2017 18:00 GKS Katowice Jastrzębski Węgiel
Copyrights 2015-2017 Strefa Siatkówki All rights reserved