Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Europejskie puchary > sezon 2017/2018 > Puchar CEV K > 1/16 finału

Europejskie puchary>sezon 2017/2018>Puchar CEV K > 1/16 finału

gospodarzgośćwynikwyniki setów
13-12-2017 VC Oudegem (BEL) Eczacibasi Stambuł (TUR) 0:311:25, 15:25, 15:25
12-12-2017 Yamamay Busto Arsizio (ITA) ZOK Bimal-Jedinstvo Brcko (BIH)3:027:25, 25:10, 25:23
13-12-2017 Calcit Kamnik (SLO) Nova KBM Branik Maribor (SLO) 1:330:28, 22:25, 20:25, 16:25
12-12-2017 HPK Hämeenlinna (FIN) Jenisej Krasnojarsk (RUS) 0:320:25, 18:25, 15:25
13-12-2017 VC Sneek (NED) Pomì Casalmaggiore (ITA) 0:318:25, 24:26, 14:25
12-12-2017 Maccabi XT Hajfa (ISR) Linamar Bekescsabai RSE (HUN) 1:322:25, 27:25, 9:25, 21:25
13-12-2017 SSC Palmberg Schwerin (GER) Rocheville Le Cannet (FRA)3:125:22, 16:25, 25:22, 25:22
12-12-2017 Chimik Jużnyj (UKR) VFM Franches-Montagnes (SUI)3:025:19, 25:11, 25:9
13-12-2017 SK UP Ołomuniec (CZE) Allianz Stuttgart (GER) 0:312:25, 14:25, 20:25
12-12-2017 Fatum Nyiregyhaza (HUN) Asterix Avo Beveren (BEL) 0:318:25, 18:25, 18:25
13-12-2017 TS Volley Duedingen (SUI) Hapoel Kfar-Saba (ISR)3:125:21, 25:9, 20:25, 25:11
13-12-2017 Dresdner SC (GER) Pays d\'Aix Venelles V.B. (FRA)3:025:13, 25:18, 25:20
13-12-2017 Jedinstvo Stara Pazova (SRB) Minczanka Mińsk (BLR) 1:315:25, 15:25, 25:11, 23:25
13-12-2017 Beziers VB (FRA) Sliedrecht Sport (NED)3:025:17, 25:19, 25:21
12-12-2017 Kralovo Pole Brno (CZE) LP Salo (FIN) 0:38:25, 24:26, 20:25
12-12-2017 C.S.M Bukareszt (ROU) Urałoczka Jekaterinburg (RUS) 0:319:25, 21:25, 21:25
gospodarzgośćwynikwyniki setów
10-01-2018 Eczacibasi Stambuł (TUR) VC Oudegem (BEL)3:025:12, 25:17, 25:8
10-01-2018 ZOK Bimal-Jedinstvo Brcko (BIH) Yamamay Busto Arsizio (ITA) 0:311:25, 14:25, 23:25
10-01-2018 Nova KBM Branik Maribor (SLO) Calcit Kamnik (SLO)3:125:23, 19:25, 25:23, 25:12
10-01-2018 Jenisej Krasnojarsk (RUS) HPK Hämeenlinna (FIN)3:025:13, 25:19, 25:16
10-01-2018 Pomì Casalmaggiore (ITA) VC Sneek (NED)3:025:17, 25:19, 25:17
11-01-2018 Linamar Bekescsabai RSE (HUN) Maccabi XT Hajfa (ISR)3:125:15, 30:28, 12:25, 25:22
09-01-2018 Rocheville Le Cannet (FRA) SSC Palmberg Schwerin (GER) 1:318:25, 25:18, 26:28, 23:25
11-01-2018 VFM Franches-Montagnes (SUI) Chimik Jużnyj (UKR) 1:312:25, 19:25, 25:22, 20:25
10-01-2018 Allianz Stuttgart (GER) SK UP Ołomuniec (CZE)3:025:15, 25:19, 28:26
10-01-2018 Asterix Avo Beveren (BEL) Fatum Nyiregyhaza (HUN)3:025:16, 25:14, 25:16
10-01-2018 Hapoel Kfar-Saba (ISR) TS Volley Duedingen (SUI) 3:025:20, 25:21, 25:22, 13:15
09-01-2018 Pays d\'Aix Venelles V.B. (FRA) Dresdner SC (GER) 0:312:25, 9:25, 22:25
10-01-2018 Minczanka Mińsk (BLR) Jedinstvo Stara Pazova (SRB)3:025:18, 25:12, 25:20
10-01-2018 Sliedrecht Sport (NED) Beziers VB (FRA) 0:321:25, 20:25, 24:26
10-01-2018 LP Salo (FIN) Kralovo Pole Brno (CZE) 0:316:25, 21:25, 23:25, 13:15
10-01-2018 Urałoczka Jekaterinburg (RUS) C.S.M Bukareszt (ROU)3:223:25, 25:19, 15:25, 25:22, 15:8
Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved