Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Europejskie puchary > sezon 2016/2017 > Puchar CEV K > 1/16 finału

Europejskie puchary>sezon 2016/2017>Puchar CEV K > 1/16 finału

10-12.01.2017
gospodarzgośćwynikwyniki setów
12-01-2017 19:00 LP Salo (FIN) HPK Hämeenlinna (FIN) 0:320:25, 21:25, 20:25
12-01-2017 20:30 Unendo Yamamay Busto Arsizio (ITA) Maritza Płowdiw (BUL)3:125:13, 23:25, 25:15, 25:16
11-01-2017 Jedinstvo Stara Pazova (SRB) Linamar Bekescsabai (HUN) 1:317:25, 25:12, 16:25, 15:25
12-01-2017 Pomì Casalmaggiore (ITA) Maccabi XT Hajfa (ISR)3:025:20, 25:18, 25:13
11-01-2017 Nova Branik Maribor (SLO) Calcit Ljubljana (SLO)3:125:21, 21:25, 26:24, 25:20
12-01-2017 Hapoel Kfar Saba (ISR) ZOK Jedinstvo Brcko (BIH)3:025:17, 25:17, 25:21
11-01-2017 Allianz Stuttgart (GER) Kohila VC (EST)3:025:13, 25:17, 25:12
11-01-2017 CSM Targoviste (ROU) Chimik Jużnyj (UKR) 2:325:22, 25:11, 22:25, 24:26, 14:16
12-01-2017 VFM Franches-Montagnes (SUI) Galatasaray Stambuł (TUR) 1:325:23, 15:25, 17:25, 13:25
11-01-2017 SK UP Ołomuniec (CZE) Dinamo Kazań (RUS) 0:316:25, 16:25, 16:25
11-01-2017 18:00 Luka Bar (MNE) Budowlani Łódź (POL) 0:315:25, 14:25, 22:25
11-01-2017 TS Volley Duedingen (SUI) Beziers VB (FRA) 1:325:23, 19:25, 21:25, 26:28
24-26.01.2017
gospodarzgośćwynikwyniki setów
25-01-2017 HPK Hämeenlinna (FIN) LP Salo (FIN)3:025:21, 25:19, 25:18
25-01-2017 Maritza Płowdiw (BUL) Unendo Yamamay Busto Arsizio (ITA) 3:216:25, 26:24, 23:25, 25:23, 17:15
25-01-2017 Linamar Bekescsabai (HUN) Jedinstvo Stara Pazova (SRB)3:225:10, 21:25, 25:20, 23:25, 15:10
26-01-2017 Maccabi XT Hajfa (ISR) Pomì Casalmaggiore (ITA) 0:321:25, 15:25, 19:25
26-01-2017 Calcit Ljubljana (SLO) Nova Branik Maribor (SLO) 0:321:25, 15:25, 16:25
25-01-2017 ZOK Jedinstvo Brcko (BIH) Hapoel Kfar Saba (ISR)3:115:25, 25:20, 25:23, 25:22, 15:8
25-01-2017 Kohila VC (EST) Allianz Stuttgart (GER) 0:310:25, 21:25, 14:25
26-01-2017 Chimik Jużnyj (UKR) CSM Targoviste (ROU)3:225:16, 26:24, 23:25, 22:25, 15:13
24-01-2017 Galatasaray Stambuł (TUR) VFM Franches-Montagnes (SUI)3:025:14, 25:23, 25:16
26-01-2017 Dinamo Kazań (RUS) SK UP Ołomuniec (CZE)3:025:11, 25:16, 25:16
25-01-2017 18:00 Budowlani Łódź (POL) Luka Bar (MNE)3:025:9, 25:14, 25:17
24-01-2017 Beziers VB (FRA) TS Volley Duedingen (SUI)3:025:23, 25:23, 25:21
Copyrights 2015-2017 Strefa Siatkówki All rights reserved