Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki

Ligi polskie>sezon 2017/2018>PlusLiga > runda zasadnicza

3. kolejka: 07-10-2017

gospodarzgośćwynikwyniki setów
08-10-2017 17:00 Warta Zawiercie Trefl Gdańsk 0:312:25, 19:25, 24:26
08-10-2017 12:30 Jastrzębski Węgiel Skra Bełchatów3:125:21, 23:25, 27:25, 25:20
07-10-2017 13:00 Resovia Rzeszów ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:335:33, 18:25, 23:25, 24:26
07-10-2017 17:00 AZS Olsztyn BBTS Bielsko-Biała3:123:25, 25:13, 25:11, 25:23
07-10-2017 17:00 Cuprum Lubin Społem Kielce3:025:23, 25:12, 25:21
08-10-2017 17:00 Czarni Radom Espadon Szczecin 1:326:28, 16:25, 25:21, 26:28
07-10-2017 17:00 Łuczniczka Bydgoszcz MKS Będzin 0:321:25, 22:25, 19:25
09-10-2017 18:00 ONICO Warszawa GKS Katowice3:110:25, 25:20, 25:17, 25:21
 przejdź do kolejki: 2przejdź do kolejki: 4

tabela po 3. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1Indykpol AZS Olsztyn399:2268:204
2ZAKSA Kędzierzyn-Koźle399:2286:253
3Cuprum Lubin389:2263:226
4ONICO Warszawa378:4257:246
5PGE Skra Bełchatów367:3245:232
6Asseco Resovia Rzeszów367:4268:258
7Jastrzębski Węgiel366:4241:229
8Trefl Gdańsk356:5242:227
9Espadon Szczecin346:7301:299
10GKS Katowice335:7273:265
11Cerrad Czarni Radom335:7271:281
12MKS Będzin334:6216:238
13Łuczniczka Bydgoszcz333:7221:246
14BBTS Bielsko-Biała302:9218:266
15Aluron Virtu Warta Zawiercie301:9213:249
16Dafi Społem Kielce300:9161:225
punktacja
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt

2. kolejka: 04-10-2017

gospodarzgośćwynikwyniki setów
04-10-2017 18:30 Trefl Gdańsk ONICO Warszawa3:225:20, 17:25, 25:18, 23:25, 15:9
04-10-2017 20:30 GKS Katowice Łuczniczka Bydgoszcz 1:322:25, 23:25, 25:23, 26:28
04-10-2017 19:00 MKS Będzin Czarni Radom 1:320:25, 21:25, 26:24, 18:25
04-10-2017 18:00 Espadon Szczecin Cuprum Lubin 2:322:25, 25:17, 23:25, 31:29, 13:15
04-10-2017 18:00 Społem Kielce AZS Olsztyn 0:310:25, 19:25, 18:25
04-10-2017 18:30 BBTS Bielsko-Biała Resovia Rzeszów 1:323:25, 25:16, 25:27, 18:25
11-10-2017 20:30 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Jastrzębski Węgiel3:025:17, 25:18, 33:31
15-11-2017 20:30 Skra Bełchatów Warta Zawiercie3:025:23, 29:27, 25:21
 przejdź do kolejki: 1

4. kolejka: 14-10-2017

gospodarzgośćwynikwyniki setów
14-10-2017 15:00 Trefl Gdańsk GKS Katowice 0:320:25, 23:25, 22:25
12-10-2017 19:00 MKS Będzin ONICO Warszawa3:221:25, 29:27, 23:25, 25:17, 15:11
12-10-2017 18:00 Espadon Szczecin Łuczniczka Bydgoszcz3:214:25, 25:19, 20:25, 25:20, 15:11
13-10-2017 18:00 Społem Kielce Czarni Radom3:225:21, 18:25, 25:23, 27:29, 15:11
11-10-2017 18:00 BBTS Bielsko-Biała Cuprum Lubin 1:317:25, 22:25, 25:23, 20:25
14-11-2017 18:30 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle AZS Olsztyn3:221:25, 25:19, 20:25, 25:17, 15:9
14-10-2017 14:45 Skra Bełchatów Resovia Rzeszów3:025:17, 25:17, 25:23
15-10-2017 14:45 Warta Zawiercie Jastrzębski Węgiel 0:314:25, 21:25, 23:25

tabela po 13. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1ZAKSA Kędzierzyn-Koźle133739:91176:953
2PGE Skra Bełchatów133336:91090:964
3Trefl Gdańsk132631:181141:1061
4ONICO Warszawa132529:191092:1061
5Jastrzębski Węgiel132427:201082:1031
6Indykpol AZS Olsztyn132228:241172:1112
7Espadon Szczecin132130:271256:1242
8Asseco Resovia Rzeszów122024:221021:1022
9Cuprum Lubin131925:261125:1116
10GKS Katowice121721:22966:968
11Cerrad Czarni Radom131523:291144:1155
12Aluron Virtu Warta Zawiercie131421:321128:1168
13MKS Będzin131219:311075:1169
14Łuczniczka Bydgoszcz131114:31942:1053
15BBTS Bielsko-Biała13714:341004:1138
16Dafi Społem Kielce1368:36873:1074
punktacja
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt
Copyrights 2015-2017 Strefa Siatkówki All rights reserved