Ligi polskie>sezon 2023/2024>PlusLiga > runda zasadnicza
25. kolejka: 09-03-2024
gospodarz | gość | wynik | wyniki setów | |
---|---|---|---|---|
29-02-2024 17:00 | Ślepsk Suwałki | Skra Bełchatów | 3:2 | 21:25, 25:13, 18:25, 25:19, 15:10 |
09-03-2024 17:30 | Trefl Gdańsk | Jastrzębski Węgiel | 3:2 | 20:25, 30:28, 28:26, 20:25, 15:13 |
10-03-2024 17:30 | Projekt Warszawa | Warta Zawiercie | 3:1 | 32:30, 25:21, 24:26, 25:23 |
10-03-2024 14:45 | LUK Lublin | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | 3:0 | 25:16, 25:21, 25:21 |
10-03-2024 20:30 | Cuprum Lubin | Stal Nysa | 2:3 | 19:25, 25:17, 25:18, 23:25, 6:15 |
09-03-2024 20:30 | Barkom Lwów | AZS Olsztyn | 3:0 | 25:19, 25:17, 26:24 |
11-03-2024 17:30 | Czarni Radom | Norwid Częstochowa | 3:0 | 25:15, 25:16, 25:21 |
09-03-2024 14:45 | GKS Katowice | Resovia Rzeszów | 2:3 | 25:21, 25:20, 20:25, 25:27, 9:15 |
przejdź do kolejki: 24 | przejdź do kolejki: 26 |
tabela po 25. kolejce
miejsce | drużyna | mecze | punkty | sety | małe punkty |
---|---|---|---|---|---|
1 | Jastrzębski Węgiel | 25 | 64 | 67:21 | 2156:1821 |
2 | Projekt Warszawa | 25 | 62 | 66:21 | 2096:1850 |
3 | Aluron CMC Warta Zawiercie | 25 | 59 | 66:27 | 2238:1988 |
4 | Asseco Resovia Rzeszów | 25 | 49 | 61:37 | 2306:2164 |
5 | Trefl Gdańsk | 25 | 45 | 54:41 | 2179:2136 |
6 | BOGDANKA LUK Lublin | 25 | 44 | 55:44 | 2231:2176 |
7 | Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | 25 | 38 | 46:43 | 2035:2041 |
8 | Indykpol AZS Olsztyn | 25 | 38 | 48:48 | 2154:2164 |
9 | PSG Stal Nysa | 25 | 37 | 49:50 | 2177:2204 |
10 | PGE GiEK Skra Bełchatów | 25 | 33 | 44:52 | 2164:2173 |
11 | Barkom-Każany Lwów | 25 | 30 | 41:54 | 2124:2258 |
12 | Exact Systems Hemarpol Częstochowa | 25 | 23 | 32:62 | 2044:2212 |
13 | Ślepsk Malow Suwałki | 25 | 22 | 31:58 | 1919:2080 |
14 | GKS Katowice | 25 | 22 | 35:61 | 2082:2223 |
15 | KGHM Cuprum Lubin | 25 | 19 | 31:63 | 1990:2175 |
16 | Enea Czarni Radom | 25 | 15 | 21:65 | 1822:2052 |
punktacja
|
24. kolejka: 06-03-2024
gospodarz | gość | wynik | wyniki setów | |
---|---|---|---|---|
06-03-2024 21:00 | Skra Bełchatów | Resovia Rzeszów | 0:3 | 22:25, 23:25, 24:26 |
06-03-2024 15:45 | Norwid Częstochowa | GKS Katowice | 3:2 | 25:21, 25:19, 22:25, 21:25, 16:14 |
05-03-2024 18:20 | AZS Olsztyn | Czarni Radom | 3:1 | 23:25, 25:22, 25:17, 25:19 |
05-03-2024 21:00 | Stal Nysa | Barkom Lwów | 3:0 | 25:23, 25:18, 25:18 |
05-03-2024 15:45 | Cuprum Lubin | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | 0:3 | 14:25, 20:25, 20:25 |
07-03-2024 15:45 | Jastrzębski Węgiel | LUK Lublin | 3:0 | 25:21, 25:15, 25:23 |
06-03-2024 18:20 | Trefl Gdańsk | Warta Zawiercie | 2:3 | 11:25, 22:25, 25:23, 25:22, 11:15 |
07-03-2024 18:20 | Ślepsk Suwałki | Projekt Warszawa | 1:3 | 14:25, 25:14, 27:29, 18:25 |
przejdź do kolejki: 23 |
26. kolejka: 16-03-2024
gospodarz | gość | wynik | wyniki setów | |
---|---|---|---|---|
15-03-2024 17:30 | Skra Bełchatów | GKS Katowice | 3:1 | 25:18, 25:19, 25:27, 25:18 |
15-03-2024 20:30 | Resovia Rzeszów | Czarni Radom | 3:0 | 25:18, 25:15, 25:19 |
19-03-2024 20:30 | Norwid Częstochowa | Barkom Lwów | 0:3 | 25:27, 23:25, 24:26 |
18-03-2024 17:30 | AZS Olsztyn | Cuprum Lubin | 2:3 | 23:25, 27:25, 26:24, 21:25, 10:15 |
13-03-2024 17:15 | Stal Nysa | LUK Lublin | 1:3 | 21:25, 25:21, 25:27, 23:25 |
17-03-2024 18:35 | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | Trefl Gdańsk | 1:3 | 25:16, 20:25, 21:25, 17:25 |
16-03-2024 20:30 | Jastrzębski Węgiel | Projekt Warszawa | 3:0 | 25:23, 25:23, 25:23 |
17-03-2024 20:30 | Warta Zawiercie | Ślepsk Suwałki | 3:2 | 24:26, 24:26, 25:22, 25:20, 15:10 |
tabela po 28. kolejce
miejsce | drużyna | mecze | punkty | sety | małe punkty |
---|---|---|---|---|---|
1 | Jastrzębski Węgiel | 27 | 69 | 73:23 | 2339:1983 |
2 | Projekt Warszawa | 27 | 64 | 69:26 | 2270:2034 |
3 | Aluron CMC Warta Zawiercie | 27 | 64 | 72:30 | 2455:2188 |
4 | Asseco Resovia Rzeszów | 28 | 55 | 68:40 | 2541:2372 |
5 | BOGDANKA LUK Lublin | 27 | 49 | 61:47 | 2427:2371 |
6 | Trefl Gdańsk | 27 | 48 | 58:45 | 2365:2319 |
7 | PSG Stal Nysa | 27 | 40 | 53:54 | 2371:2397 |
8 | Indykpol AZS Olsztyn | 27 | 40 | 52:54 | 2362:2376 |
9 | Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | 27 | 39 | 49:49 | 2227:2237 |
10 | Barkom-Każany Lwów | 28 | 37 | 49:58 | 2399:2526 |
11 | PGE GiEK Skra Bełchatów | 27 | 36 | 48:56 | 2360:2359 |
12 | GKS Katowice | 28 | 24 | 39:69 | 2336:2501 |
13 | Ślepsk Malow Suwałki | 27 | 24 | 35:64 | 2116:2301 |
14 | Exact Systems Hemarpol Częstochowa | 27 | 24 | 34:68 | 2225:2401 |
15 | KGHM Cuprum Lubin | 28 | 23 | 37:70 | 2277:2466 |
16 | Enea Czarni Radom | 27 | 18 | 24:68 | 1949:2188 |
punktacja
|