Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki

Ligi polskie>sezon 2017/2018>PlusLiga > runda zasadnicza

2. kolejka: 04-10-2017

gospodarzgośćwynikwyniki setów
04-10-2017 18:30 Trefl Gdańsk ONICO Warszawa3:225:20, 17:25, 25:18, 23:25, 15:9
04-10-2017 20:30 GKS Katowice Łuczniczka Bydgoszcz 1:322:25, 23:25, 25:23, 26:28
04-10-2017 19:00 MKS Będzin Czarni Radom 1:320:25, 21:25, 26:24, 18:25
04-10-2017 18:00 Espadon Szczecin Cuprum Lubin 2:322:25, 25:17, 23:25, 31:29, 13:15
04-10-2017 18:00 Społem Kielce AZS Olsztyn 0:310:25, 19:25, 18:25
04-10-2017 18:30 BBTS Bielsko-Biała Resovia Rzeszów 1:323:25, 25:16, 25:27, 18:25
11-10-2017 20:30 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Jastrzębski Węgiel3:025:17, 25:18, 33:31
15-11-2017 Skra Bełchatów Warta Zawiercie
 przejdź do kolejki: 1przejdź do kolejki: 3

tabela po 2. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1Indykpol AZS Olsztyn266:1170:132
2ZAKSA Kędzierzyn-Koźle266:1177:153
3Asseco Resovia Rzeszów266:1168:149
4Cuprum Lubin256:2188:170
5ONICO Warszawa245:3172:163
6GKS Katowice234:4190:180
7Cerrad Czarni Radom234:4178:179
8Łuczniczka Bydgoszcz233:4159:171
9Trefl Gdańsk123:2105:97
10Espadon Szczecin213:6199:206
11BBTS Bielsko-Biała101:391:93
12Aluron Virtu Warta Zawiercie101:387:94
13MKS Będzin201:6141:176
14Jastrzębski Węgiel100:366:83
15Dafi Społem Kielce200:6105:150
punktacja
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt

1. kolejka: 30-09-2017

gospodarzgośćwynikwyniki setów
22-11-2017 Skra Bełchatów Trefl Gdańsk
01-10-2017 20:00 Warta Zawiercie ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:323:25, 25:18, 24:26, 15:25
25-10-2017 18:00 Jastrzębski Węgiel BBTS Bielsko-Biała
30-09-2017 14:45 AZS Olsztyn Espadon Szczecin3:125:22, 25:18, 20:25, 25:20
29-09-2017 18:00 Cuprum Lubin MKS Będzin3:025:19, 27:25, 25:12
30-09-2017 17:00 Czarni Radom GKS Katowice 1:315:25, 16:25, 25:19, 23:25
30-09-2017 17:00 Resovia Rzeszów Społem Kielce3:025:20, 25:16, 25:22
01-10-2017 15:00 Łuczniczka Bydgoszcz ONICO Warszawa 0:322:25, 18:25, 18:25

3. kolejka: 07-10-2017

gospodarzgośćwynikwyniki setów
08-10-2017 17:00 Warta Zawiercie Trefl Gdańsk 0:312:25, 19:25, 24:26
08-10-2017 12:30 Jastrzębski Węgiel Skra Bełchatów3:125:21, 23:25, 27:25, 25:20
07-10-2017 13:00 Resovia Rzeszów ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:335:33, 18:25, 23:25, 24:26
07-10-2017 17:00 AZS Olsztyn BBTS Bielsko-Biała3:123:25, 25:13, 25:11, 25:23
07-10-2017 17:00 Cuprum Lubin Społem Kielce3:025:23, 25:12, 25:21
08-10-2017 17:00 Czarni Radom Espadon Szczecin 1:326:28, 16:25, 25:21, 26:28
07-10-2017 17:00 Łuczniczka Bydgoszcz MKS Będzin 0:321:25, 22:25, 19:25
09-10-2017 18:00 ONICO Warszawa GKS Katowice3:110:25, 25:20, 25:17, 25:21

tabela po 5. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1ZAKSA Kędzierzyn-Koźle41212:3381:346
2Indykpol AZS Olsztyn41112:4379:315
3Cuprum Lubin51113:6454:405
4GKS Katowice5911:7424:398
5Espadon Szczecin5912:9476:463
6ONICO Warszawa5810:10426:435
7Trefl Gdańsk479:7361:333
8Jastrzębski Węgiel478:7347:347
9Cerrad Czarni Radom5710:10455:447
10Łuczniczka Bydgoszcz578:10397:409
11Asseco Resovia Rzeszów467:7325:333
12MKS Będzin557:11397:419
13PGE Skra Bełchatów346:6277:268
14Dafi Społem Kielce523:14335:410
15BBTS Bielsko-Biała403:12303:364
16Aluron Virtu Warta Zawiercie301:9200:245
punktacja
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt
Copyrights 2015-2017 Strefa Siatkówki All rights reserved