Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki

Ligi polskie>sezon 2017/2018>PlusLiga > runda zasadnicza

11. kolejka: 25-11-2017

gospodarzgośćwynikwyniki setów
26-11-2017 20:00 Cuprum Lubin Trefl Gdańsk 2:340:38, 25:19, 18:25, 18:25, 14:16
25-11-2017 14:45 Czarni Radom AZS Olsztyn3:025:17, 25:20, 27:25
25-11-2017 17:00 Łuczniczka Bydgoszcz Resovia Rzeszów 1:323:25, 21:25, 25:22, 17:25
26-11-2017 14:45 ONICO Warszawa Jastrzębski Węgiel3:025:16, 27:25, 28:26
25-11-2017 18:30 GKS Katowice Warta Zawiercie 0:310:25, 23:25, 21:25
25-11-2017 18:00 MKS Będzin Skra Bełchatów 0:317:25, 14:25, 21:25
24-11-2017 18:00 Espadon Szczecin ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2:321:25, 27:25, 25:21, 14:25, 9:15
24-11-2017 18:00 Społem Kielce BBTS Bielsko-Biała 2:317:25, 25:23, 25:22, 27:29, 10:15
 przejdź do kolejki: 10przejdź do kolejki: 12

tabela po 11. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1ZAKSA Kędzierzyn-Koźle113133:91026:864
2PGE Skra Bełchatów112730:8915:821
3Trefl Gdańsk112025:17973:915
4Asseco Resovia Rzeszów112024:19958:947
5Jastrzębski Węgiel112022:16883:838
6Indykpol AZS Olsztyn112024:19969:920
7ONICO Warszawa111923:18922:907
8Espadon Szczecin111926:221063:1041
9GKS Katowice111720:19880:874
10Cuprum Lubin111520:23954:951
11Cerrad Czarni Radom111319:24946:968
12MKS Będzin111015:26884:967
13Aluron Virtu Warta Zawiercie111016:28928:975
14Łuczniczka Bydgoszcz111012:25790:866
15BBTS Bielsko-Biała11714:28903:986
16Dafi Społem Kielce1168:30768:922
punktacja
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt

10. kolejka: 18-11-2017

gospodarzgośćwynikwyniki setów
19-11-2017 15:00 Społem Kielce Trefl Gdańsk 0:323:25, 33:35, 11:25
18-11-2017 17:00 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle MKS Będzin3:125:13, 22:25, 25:13, 25:21
17-11-2017 18:00 BBTS Bielsko-Biała Espadon Szczecin3:218:25, 25:20, 20:25, 25:21, 15:12
18-11-2017 15:00 Skra Bełchatów GKS Katowice3:025:22, 25:22, 25:22
18-11-2017 17:00 Warta Zawiercie ONICO Warszawa 2:325:23, 18:25, 23:25, 25:16, 12:15
18-11-2017 15:00 Jastrzębski Węgiel Łuczniczka Bydgoszcz3:025:19, 25:23, 25:19
18-11-2017 14:45 Resovia Rzeszów Czarni Radom3:125:21, 25:16, 19:25, 25:23
19-11-2017 14:45 AZS Olsztyn Cuprum Lubin3:027:25, 25:22, 25:14
 przejdź do kolejki: 9

12. kolejka: 02-12-2017

gospodarzgośćwynikwyniki setów
02-12-2017 14:45 Trefl Gdańsk BBTS Bielsko-Biała3:025:16, 25:17, 27:25
02-12-2017 17:00 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Społem Kielce3:025:14, 25:14, 25:18
02-12-2017 15:00 Skra Bełchatów Espadon Szczecin3:125:16, 25:22, 23:25, 25:21
02-12-2017 17:00 Warta Zawiercie MKS Będzin3:122:25, 25:23, 25:19, 25:17
02-12-2017 14:45 Jastrzębski Węgiel GKS Katowice3:119:25, 25:20, 25:19, 25:22
01-12-2017 18:00 Resovia Rzeszów ONICO Warszawa 0:323:25, 23:25, 17:25
04-12-2017 18:00 AZS Olsztyn Łuczniczka Bydgoszcz3:225:15, 23:25, 24:26, 25:19, 15:12
03-12-2017 20:00 Cuprum Lubin Czarni Radom 2:319:25, 25:21, 26:24, 16:25, 10:15

tabela po 13. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1ZAKSA Kędzierzyn-Koźle133739:91176:953
2PGE Skra Bełchatów133336:91090:964
3Trefl Gdańsk132631:181141:1061
4Jastrzębski Węgiel132427:201082:1031
5ONICO Warszawa122226:18997:970
6Indykpol AZS Olsztyn122227:211081:1017
7Espadon Szczecin132130:271256:1242
8Asseco Resovia Rzeszów122024:221021:1022
9Cuprum Lubin131925:261125:1116
10GKS Katowice121721:22966:968
11Cerrad Czarni Radom131523:291144:1155
12Aluron Virtu Warta Zawiercie131421:321128:1168
13MKS Będzin131219:311075:1169
14Łuczniczka Bydgoszcz131114:31942:1053
15BBTS Bielsko-Biała13714:341004:1138
16Dafi Społem Kielce1368:36873:1074
punktacja
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt
Copyrights 2015-2017 Strefa Siatkówki All rights reserved