Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki

Ligi polskie>sezon 2015/2016>PlusLiga > runda zasadnicza

17. kolejka: 13-02-2016

gospodarzgośćwynikwyniki setów
13-02-2016 17:00 Czarni Radom AZS Częstochowa
13-02-2016 19:00 Politechnika Warszawska AZS Olsztyn
13-02-2016 17:00 Cuprum Lubin MKS Będzin
13-02-2016 17:00 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Effector Kielce
12-02-2016 18:00 Łuczniczka Bydgoszcz BBTS Bielsko-Biała3:125:23, 25:20, 20:25, 25:19
13-02-2016 20:00 Jastrzębski Węgiel Resovia Rzeszów
13-02-2016 14:45 Trefl Gdańsk Skra Bełchatów
 przejdź do kolejki: 16przejdź do kolejki: 18

tabela po 17. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1ZAKSA Kędzierzyn-Koźle164447:81321:1067
2PGE Skra Bełchatów163743:191458:1309
3Asseco Resovia Rzeszów163441:241509:1370
4Lotos Trefl Gdańsk153238:241399:1295
5Jastrzębski Węgiel162937:281463:1426
6Cuprum Lubin162837:291482:1437
7Cerrad Czarni Radom162734:281399:1348
8Indykpol AZS Olsztyn162431:311369:1395
9Łuczniczka Bydgoszcz172327:351394:1438
10AZS Politechnika Warszawska161724:371323:1396
11Effector Kielce161323:421374:1506
12BBTS Bielsko-Biała161222:431357:1493
13AZS Częstochowa161118:411237:1366
14MKS Będzin16512:451138:1377
punktacja
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt

16. kolejka: 10-02-2016

gospodarzgośćwynikwyniki setów
10-02-2016 17:00 Trefl Gdańsk AZS Częstochowa3:119:25, 25:21, 25:19, 25:23
10-02-2016 18:00 Resovia Rzeszów Skra Bełchatów 2:322:25, 29:31, 26:24, 25:23, 13:15
10-02-2016 19:00 BBTS Bielsko-Biała Jastrzębski Węgiel3:225:22, 25:23, 23:25, 23:25, 15:13
09-02-2016 18:00 Effector Kielce Łuczniczka Bydgoszcz 2:320:25, 25:20, 25:19, 16:25, 15:17
10-02-2016 18:00 MKS Będzin ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:322:25, 13:25, 22:25
07-02-2016 17:30 AZS Olsztyn Cuprum Lubin3:122:25, 27:25, 27:25, 25:19
10-02-2016 18:00 Czarni Radom Politechnika Warszawska 1:325:22, 27:29, 13:25, 21:25
 przejdź do kolejki: 15

18. kolejka: 20-02-2016

gospodarzgośćwynik
20-02-2016 AZS Częstochowa Skra Bełchatów
20-02-2016 Trefl Gdańsk Jastrzębski Węgiel
20-02-2016 Resovia Rzeszów Łuczniczka Bydgoszcz
20-02-2016 BBTS Bielsko-Biała ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
20-02-2016 Effector Kielce Cuprum Lubin
20-02-2016 Politechnika Warszawska MKS Będzin
20-02-2016 AZS Olsztyn Czarni Radom
Copyrights 2015-2016 Strefa Siatkówki All rights reserved