Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki

Ligi polskie>sezon 2015/2016>Orlen Liga > play-off

play-off

finał
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
19-04-2016 18:00 Chemik Police Trefl Sopot3:125:21, 25:13, 26:28, 25:91:0
20-04-2016 18:00 Chemik Police Trefl Sopot3:025:22, 26:24, 25:172:0
28-04-2016 18:00 Trefl Sopot Chemik Police 0:323:25, 18:25, 23:250:3
o miejsce 3
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
22-04-2016 17:00 Impel Wrocław MKS Dąbrowa Górnicza3:214:25, 31:33, 25:20, 25:20, 15:91:0
23-04-2016 14:45 Impel Wrocław MKS Dąbrowa Górnicza3:025:17, 25:15, 25:202:0
28-04-2016 20:30 MKS Dąbrowa Górnicza Impel Wrocław 1:321:25, 13:25, 25:19, 19:250:3
o miejsce 5
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
23-04-2016 17:00 MKS Muszyna Budowlani Łódź 2:325:19, 27:25, 23:25, 17:25, 15:170:1
28-04-2016 18:00 Budowlani Łódź MKS Muszyna3:125:21, 15:25, 25:23, 25:222:0
o miejsce 7
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
22-04-2016 18:00 BKS Bielsko-Biała PTPS Piła3:025:23, 26:24, 25:181:0
29-04-2016 18:00 PTPS Piła BKS Bielsko-Biała 1:325:22, 23:25, 16:25, 17:250:2
o miejsce 9
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
23-04-2016 18:00 Pałac Bydgoszcz Legionovia Legionowo3:025:23, 25:18, 25:181:0
28-04-2016 19:00 Legionovia Legionowo Pałac Bydgoszcz3:125:23, 18:25, 25:21, 25:231:1
29-04-2016 19:00 Legionovia Legionowo Pałac Bydgoszcz 2:325:12, 21:25, 25:19, 17:25, 12:151:2
o miejsce 11
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
23-04-2016 18:00 KSZO Ostrowiec Św. Developres Rzeszów3:219:25, 25:18, 25:19, 20:25, 15:61:0
28-04-2016 18:00 Developres Rzeszów KSZO Ostrowiec Św.3:025:23, 25:16, 25:221:1
29-04-2016 18:00 Developres Rzeszów KSZO Ostrowiec Św.3:226:28, 25:23, 25:23, 18:25, 15:112:1

play-off

o miejsca 1-4
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
19-03-2016 14:45 Chemik Police MKS Dąbrowa Górnicza3:025:21, 25:21, 25:201:0
08-04-2016 18:00 MKS Dąbrowa Górnicza Chemik Police 0:321:25, 18:25, 25:270:2
23-03-2016 18:00 Trefl Sopot Impel Wrocław3:126:24, 16:25, 28:26, 25:111:0
11-04-2016 20:30 Impel Wrocław Trefl Sopot3:220:25, 25:21, 16:25, 25:23, 16:141:1
15-04-2016 18:00 Trefl Sopot Impel Wrocław3:025:23, 25:17, 25:182:1
o miejsca 5-8
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
19-03-2016 19:00 BKS Bielsko-Biała Budowlani Łódź 0:323:25, 15:25, 18:250:1
09-04-2016 18:00 Budowlani Łódź BKS Bielsko-Biała3:125:20, 22:25, 29:27, 25:172:0
21-03-2016 18:00 PTPS Piła MKS Muszyna 0:322:25, 18:25, 13:250:1
09-04-2016 17:00 MKS Muszyna PTPS Piła3:125:15, 20:25, 25:22, 25:212:0
o miejsca 9-12
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
19-03-2016 17:00 KSZO Ostrowiec Św. Legionovia Legionowo3:125:18, 20:25, 25:18, 25:201:0
08-04-2016 19:00 Legionovia Legionowo KSZO Ostrowiec Św.3:025:18, 25:9, 25:181:1
09-04-2016 18:00 Legionovia Legionowo KSZO Ostrowiec Św.3:025:21, 26:24, 25:172:1
20-03-2016 18:00 Pałac Bydgoszcz Developres Rzeszów 1:325:23, 20:25, 22:25, 25:270:1
24-03-2016 18:00 Developres Rzeszów Pałac Bydgoszcz 0:322:25, 25:27, 24:261:1
25-03-2016 16:00 Developres Rzeszów Pałac Bydgoszcz 1:325:21, 16:25, 21:25, 13:251:2
Copyrights 2015-2016 Strefa Siatkówki All rights reserved