Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > WT Huntington Beach: Kantor i Łosiak już w IV rundzie

WT Huntington Beach: Kantor i Łosiak już w IV rundzie

Świetnie w turnieju World Tour w Huntington Beach radzą sobie Piotr Kantor i Bartosz Łosiak. Polacy wygrali trzeci mecz z rzędu i awansowali z lewej strony turniejowej drabinki do 4. rundy. Biało-czerwoni w dwóch setach wygrali z brazylijską parą Vitor Felipe/Guto i awans do czołowej szóstki turnieju zagrają dziś w nocy.

Po dwóch zwycięstwach w turnieju głównym World Tour Huntington Beach w USA Piotr Kantor i Bartosz Łosiak nadal z lewej strony turniejowej drabinki (system brazylijski) trafili na silną parę z Brazylii. Ich rywalami byli Vitor Gonçalves Felipe oraz Gustavo Albrecht Carvalhaes. Polacy doskonale rozpoczęli to spotkanie i szybko wyszli na prowadzenie. W dalszej części seta powiększyli swoją przewagę i ostatecznie wygrali zdecydowanie 21:14.

W drugiej partii biało-czerwoni znów mieli przewagę i kontrolowali wydarzenia na boisku. Polacy byli o wiele lepsi od rywali, wykorzystali ich słabe punkty i znów wypracowali sobie przewagę, którą spokojnie dowieźli do końca. Kantor i Łosiak wygrali ostatecznie 21:15 i w całym meczu 2:0, awansując do 4. rundy. O wejście do czołowej szóstki turnieju zagrają jeszcze dziś w nocy czasu polskiego.