Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Szykują się zmiany w Legionovii Legionowo

Szykują się zmiany w Legionovii Legionowo

fot. Bogusław Krośkiewicz

Pojawiają się już pierwsze doniesienia na temat roszad w składzie Legionovii Legionowo na sezon 2017/2018. Wiadomo, że klub opuści urlopowany wcześniej trener Robert Strzałkowski. Odejdą też na pewno Monika Bociek, której po trzech latach gry w ekipie z Mazowsza nie udało się klubowym działaczom zatrzymać w drużynie i Katarzyna Wawrzyniak.

Prawdopodobnie z zespołem po trzech sezonach pożegna się też Katarzyna Połeć, a decyzje co do pozostania w drużynie Klaudii Grzelak jeszcze nie zapadły. Nie wiadomo też, czy w klubie zostanie jego wychowanka i kapitan Iga Chojnacka, która zadeklarowała działaczom chęć szukania nowych wyzwań siatkarskich.Pozostaną w nim natomiast na pewno Anna Bączyńska, Klaudia Alagierska, Joanna Pacak, Alicja Grabka, Aleksandra Rasińska, Ewelina Mikołajewska, Adriana Adamek oraz prawdopodobnie Anna Korabiec. Do zespołu dołączą z kolei, jak mówią działacze, przynajmniej cztery nowe siatkarki. Nie wiadomo więc, czy Legionovia rozpocznie sezon w składzie 12 czy 14-osobowym.

Nie udało się też ustalić, czy uzupełnią go siatkarki spoza granic Polski, ale pewne jest, że klub będzie już tradycyjnie dawał szansę gry swoim młodym siatkarkom z drużyny tegorocznego mistrza Polski juniorek i wicemistrza Młodej Ligi Kobiet.

Nazwiska nowych zawodniczek oraz skład sztabu na sezon 2017/2018 nie są przez działaczy ujawniane. Jak udało się ustalić, w klubie pozostanie na pewno Katarzyna Kaleta – fizjoterapeutka.

źródło: orlenliga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2017-05-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved