Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Serbskie wzmocnienie KSZO

Serbskie wzmocnienie KSZO

fot. Katarzyna Antczak

Nowy Rok to zmiany w kolejnych orlenligowych zespołach. Najnowszą z nich jest transfer serbskiej atakującej na polskie parkiety – Aleksandra Jocić wzmocniła zespół KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Ma pomóc swojemu teamowi w poprawie miejsca i awansie z dolnej części tabeli.

Serbka, nowe wzmocnienie KSZO Ostrowiec Świętkorzyski, Aleksandra Jocić ma 24 lata. Urodziła się 23 kwietnia 1992 roku. To leworęczna atakująca, mierząca 190 centymetrów wzrostu, przy 73 kilogramach wagi.Występowała w Radnicki Nis Petrol Beograd, a przed przejściem do szeregów jej nowego pracodawcy, w NIS Spartak SUBOTICA. Ma na swoim koncie występy w młodzieżowej reprezentacji swojego kraju. We wtorkowy wieczór związała się z pomarańczowo-czarnymi barwami.

Klub z Ostrowca Świętokrzyskiego czyni starania, by potwierdzić zawodniczkę do gry przed zaplanowanym na środę meczem z Impelem Wrocław. Obecnie KSZO plasuje się na 11. pozycji w Orlen Lidze. Mając 13 punktów do 10. w zestawieniu Atomu Trefla Sopot traci jednego seta.

źródło: kszo.info

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2017-01-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved