Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki młodzieżowe > Poznaliśmy grupy półfinałowe MP juniorów i juniorek

Poznaliśmy grupy półfinałowe MP juniorów i juniorek

W czwartek Polski Związek Piłki Siatkowej dokonał losowania grup półfinałowych mistrzostw Polski juniorek i juniorów. 16 najlepszych zespołów zostało podzielonych na 4 grupy, z których do turnieju finałowego awansują po dwie najlepsze z każdej grupy. Turnieje półfinałowe odbędą się w dniach 17-19 marca.

Wynik losowania grup półfinałowych w kategorii juniora:



grupa A                                                                                      grupa B
Trefla Gdańsk                                                                       AKS VLO Rzeszów
Cuprum Lubin                                                                       Effector Kielce
Jastrzębski Węgiel                                                             KS Metro Warszawa
MUKS Amber Kalisz                                                          RCS Radom

grupa C                                                                                     grupa D
KS Gwardia Wrocław                                                     UMKS MOS Wola Warszawa
EKS Skra Bełchatów                                                         MKS MDK Warszawa
KS Wifama Łódź                                                                  MMKS Maraton Świnoujście
UKS SMS Joker Piła                                                           MMKS Kędzierzyn-Koźle

Na pierwszym miejscu gospodarze turniejów. Finał z udziałem ośmiu najlepszych drużyn odbędzie się w dniach 5-9 kwietnia w Kętrzynie.

Wynik losowania grup półfinałowych w kategorii juniorki:

grupa A                                                                                      grupa B
ESPES Sparta Warszawa                                                KS Pałac Bydgoszcz
LTS Legionovia Legionowo                                            Truso Elbląg
Atom Trefl Malbork                                                           Impel Wrocław
AZS TPS UMCS Lublin                                                     SAPS Rumia

grupa C                                                                                     grupa D
Szóstka Mielec                                                                    MKS SAN-Pajda Jarosław
Budowlani Łódź                                                                  BKS Stal Bielsko-Biała
MKS Dąbrowa Górnicza                                                PSPS Chemik Police
PTPS Piła                                                                                 TS Stal Śrubiarnia SMS ŻAPN Żywiec

Na pierwszym miejscu gospodarze turniejów. Finał z udziałem ośmiu najlepszych drużyn odbędzie się w dniach 19-23 kwietnia w Malborku.

 

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, rozgrywki młodzieżowe

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2017-03-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2017 Strefa Siatkówki All rights reserved