Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Piotr Łuka oddał się do dyspozycji zarządu

Piotr Łuka oddał się do dyspozycji zarządu

fot. stalnysa.pl

Trener pierwszoligowej Stali Nysa, Piotr Łuka, oddał się do dyspozycji zarządu klubu. Decyzja ma związek z ostatnimi porażkami klubu. Jak podkreśla jednak sam zainteresowany, chciałby dalej pracować w Nysie jako trener. W żaden sposób nie zostawiam drużyny w tym trudnym dla nas momencie – tłumaczy swoją decyzję Piotr Łuka. 

Siatkarzom Stali Nysa wyraźnie się nie wiedzie ostatnio w rozgrywkach I ligi mężczyzn. Ostatni raz wygrali 6 grudnia, pokonując na wyjeździe zespół Norwida Częstochowa. Po tym meczu podopieczni trenera Piotra Łuki zanotowali cztery porażki z rzędu. Nysanie przegrywali kolejno z Lechią Tomaszów Mazowiecki, Olimpią Sulęcin, AZS-em Częstochowa i w ostatnią sobotę ze Ślepskiem Suwałki. Wcześniej jeszcze ulegli w ćwierćfinale Pucharu Polski Treflowi Gdańsk, ale o tę porażkę ciężko mieć do nich pretensje.Ostatni mecz przelał czarę goryczy u trenera Piotra Łuki, który oddał się do dyspozycji zarządu klubu. Decyzja odnośnie dalszej pracy szkoleniowca z zespołem ma zapaść w poniedziałek. Jak podkreśla sam zainteresowany, chce on dalej prowadzić Stal. – W związku z wieloma pytaniami odnośnie mojego oddania się do dyspozycji zarządu po czwartej kolejnej porażce w lidze oświadczam, że nadal chcę pracować w klubie Stal Nysa wraz z grupą zawodników oraz sztabem, który sam selekcjonowałem do walki o najwyższe cele. Nie czuję się wypalony, nadal mam pomysł na tę drużynę i głęboko wierzę, że osiągniemy dużo w obecnym sezonie – napisał szkoleniowiec na portalu społecznościowym.

Dostałem wiele zaufania od zarządu klubu, więc zdecydowałem, że uczciwym po serii porażek będzie, jeśli po analizie mojej dotychczasowej pracy zarząd podejmie słuszną decyzję. W żaden sposób nie zostawiam drużyny w tym trudnym dla nas momencie – tłumaczy swoją decyzję Piotr Łuka. – Powtórzę raz jeszcze, nadal gorąco chcę pracować w klubie Stal Nysa. Niczego jeszcze nie przegraliśmy, wszystko jest do wygrania – dodaje.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-01-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved